Resmi açıklamayı okuyun

FMJ - Mackenzie Nehri talepleri karşısında, amaç, lüks alternatif yolların oluşturulmasını algılarlar ve güncel paradigmalar yorumlamak, yeni olanaklar hayal ve teklif edebilmek insani değerleri yetiştirmektir yükseköğretim Çok disiplinli, özel, bir kurumdur Çağdaşlık.

Kurumsal Proje FMJ - Mackenzie Nehri genişletmek ve bugünün mevcut yükseköğretim kurumlarına ilişkin geleneksel önerilerin ötesinde yenilik hedefliyor. Standart bir lise dayalı genişleme ve gerekli yenilik, var, aynı zamanda toplumun bilincini ve bu nedenle bilgi varlık, sadece bilgiyi, ancak eleştiri gerektirir bir kılavuz, gerçekliğin bir anlayış olarak ve yapı kooperatifi.

Bu özellikler, kurumsal tasarım prensibi, toplumla etkileşim olarak, öğretim / araştırma ve disiplinler arası entegre bir yöntem olarak sahip anlamına toplumsal koşullar, yeni bilgi üreten, deneme temelini gömer ve izin verir.

Misyon, Vizyon ve Değerler

Misyon

Vatandaşlık tam olarak uygulanması için, Tanrı'nın suretinde yaratılan insanı eğitin öğretim, araştırma ve yayım ve kültürel, sportif, sosyal ve ruhsal faaliyetleri, Çevre yoluyla kendini ve toplumun gelişimine katkıda bulunmak Hıristiyan inancını Reform.

Görünüm

Ilahi ve beşeri bilimler adamıştır günah Presbyterian kurum, hayırsever ve toplum profili gibi toplum tarafından kabul edilmesi için; öğretim, araştırma ve yayım mükemmellik sürekli peşinde özelliği; Reform Hıristiyan inancı ortamında, insanın ayrılmaz oluşumu için çalışıyoruz.

Değerler ve İlkeler

Kişisel yürütülmesinde: onurlu, karakter, dürüstlük ve mackenzista ruhu; Kişilerarası ilişkilerde: sadakat, karşılıklı saygı, anlayış, dürüstlük ve tevazu; Mesleki faaliyet kullanılmasında: etik, yetkinlik, yaratıcılık, disiplin, özveri ve istekli gönüllü; Karar sürecinde: konsensüs, adalet, hakikat, herkes için fırsat eşitliği için arama; Üniversite organları, birimler ve bölümler arasındaki ilişki: işbirliği, ekip ruhu, profesyonellik ve doğru iletişim; Diğer kurumlarla ilişkisi: sorumluluk, bağımsızlık ve şeffaflık; Toplumda: topluma katılım ve hizmet; Ve her zaman, mükemmellik bağı sevgi ile hareket ederler.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Muhasebe Kursu ulusal sınırları boyunca profesyonelce hareket kapasitesine sahip eğitim sayaçları amaçlamaktadır. ... [+]

Muhasebe Kursu ulusal sınırları boyunca profesyonelce hareket kapasitesine sahip eğitim sayaçları amaçlamaktadır. Müfredat MEC için minimum müfredat öngörülen zorunlu derslerin sayısını, hem de profesyonel üst düzey muhasebe uygun eğitim, Counter gibi düşünüyor iyi dengelenmiş olduğunu.

Fakülte Mackenzie Nehri Muhasebe Kursu ismi ve kalite geleneği iç piyasada önemli muhasebe uzmanları dahil sağladı eski Fakültesi Moraes Júnior, 48 yıldır var olan. Tabii ki büyük mesleki deneyim, farklılaşmasına ve Muhasebe Akan ilgilenenler için cazip birlikte rafine akademik eğitim (uzmanlar, yüksek lisans ve doktor), Fakülte Mackenzie-River karar öğretim personeli üst çentik vardır.... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Yönetim, insan, malzeme ve bir kuruluşun mali kaynaklarının yönetimi için planlama stratejilerinin geliştirilmesi uygulamalı sosyal bilimdir. ... [+]

Yönetim, insan, malzeme ve bir kuruluşun mali kaynaklarının yönetimi için planlama stratejilerinin geliştirilmesi uygulamalı sosyal bilimdir. Yönetici, planlamak, doğrudan organize etmek ve İnsan Kaynakları, Pazarlama, Finans ve Üretim alanlarında geliştirilecek eylemleri kontrol etmek için süreç boyunca hedeflerini ve örgütsel hedeflere ulaşmak mümkün olmalıdır.

Bazı seyahat farkları şunlardır: cine tartışma (film ya da etik, sosyal, yasal ve ekonomik anlaşılmasına önemli konularla ilgili konferanslar); disiplinli seminer; ders çevrimleri; eğitime uygulanan vaka çalışmaları; ve iş oyunları (öğrenci grubu sağlar, diğer sınıf gruplarında diğer şirketler ya da diğer sınıfların, dönemlere ve kurslar ile müzakere, sanal şirketlerinde kararlar).... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku