Resmi açıklamayı okuyun

1998 yılında kurulan, Amerika Okulu (FAM) bilginin çeşitli alanlarda kurslar sunmaktadır São Paulo kentinde bir kurumdur.

Kurum bu, ilgilenen öğrencilerin talebi kişisel düzeyde hem de büyümek için bir araya yeterli ve modern imkanları sağlamak olduğunu, derslerin kalitesini ön planda, São Paulo, özel yüksek öğrenim farklılaşmış bir seçenek sunan niyetiyle geldi profesyonel olarak.

FAM tarafından sunulan dersler, mükemmel kavramlar, tam işaretleri birçoğu Eğitim Bakanlığı (MEC) tarafından değerlendirilir. Farklılaştırılmış pedagojik proje, uluslararası standart (Brezilya'da ilk) ve yüksek nitelikli öğretim üyeleri ile altyapı, öğretmen ve doktorların yapılmış. FAM ideal kurum yetenekli oluşturmak için yapmak bileşenler ve işgücü piyasasında çalışan profesyoneller.

Eğitim önerisi öğrenci ve mesleki geleceği için endişe dayanmaktadır. Yatırımlar üniversitenin ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli ve modern tesisler sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu ve Amerika Okulu kariyer başarısı kapıdır birçok başka nedenlerden dolayı, tüm sonra, bizim başarı hikâyesi sizin!

TARİHİ Kişisel rüya sağlayıcı tarafından gerçek: teklif, São Paulo şehrine, Teselli, yükseköğretimin özel ağda varolan farklılaştırılmış eğitim hizmetlerinin Mahallesi'nde.

Bu son eğitim projesi zamanların en yenilikçi ve böylece biz bunu göstermek için gurur duyuyoruz.

Dönüşüm, özellikle yıllar 60/70, ve yıllarda, São Paulo kentinin sanat tarihinin yazılı tüm kültürel geçmişe sahip, Tiyatro Record eski merkezinde edinimi ile başlar, farklı sivil ve sanatsal etkinlikler vardı o zaman Onlar sosyo-ekonomik, kültürel ve sanatsal São Paulo'nun hızlı bir dönüşüm başladı.

Şimdi Yapı Yara Vianna Lamacchia adında bir mimari müdahale üç yıl Kültür, 1995 yılında dönüştürülmüş sürdürücü bir Evi meslek, bina-tiyatro.

Konfor ve güvenlik en modern uluslararası standartlara göre tasarlanmış tesisleri ile, Ocak 1998 yılında açıldı. Güzel ve rahat bir mekan, bilgi eklemek fikirleri paylaşmak ve arkadaşlar çoğalmaya.

Ağustos 1998'de aşağıdaki derslerden Proje Yetkilendirme geliştirmek için eğitim kaydetti uzmanlardan oluşan bir ekip işe sahip, Amerikalar Okulu faaliyetlerine başlatılır:

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Faculdade Das Américas (FAM)

Reklam marka bilinirliğini uygulamak ve bir ürün veya hizmetin satışını artırmak amacıyla planlama, hazırlık, uygulama ve reklam kampanyalarının yaygınlaştırılması bilim ... [+]

DERS HAKKINDA Reklam marka bilinirliğini uygulamak ve bir ürün veya hizmetin satışını artırmak amacıyla planlama, hazırlık, uygulama ve reklam kampanyalarının yaygınlaştırılması bilim dalıdır.

Amerikalar Okulu'nda Reklam öğrencinin satışını teşvik etmek kamuoyuna bir ürün / hizmet sunmak amacıyla, reklam kampanyaları oluşturmak mümkün olacaktır.

ANA FAALİYETLERİ

Americas Okulu Reklam öğrencisi mümkün olacaktır:

Pazar araştırma ve kampanya rehberlik edecek verileri toplamak; Fiyatlandırma stratejileri, dağıtım ve satış ayarı, Plan ve ürün / hizmeti geliştirmek; Kamu yararı üzerinde kampanyaların etkisini değerlendirmek; Satış stratejileri geliştirmek ve bu süpermarketler, restoranlar ve dükkanlar gibi çeşitli segmentlerde promosyon kampanyaları geliştirilmesi; Uygun araç seçimi bir kampanya yaymak. ... [-]
Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
7 - 13 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Faculdade Das Américas (FAM)

Yönetim ders karar verme kullanılabilir kaynaklar hakkında etkileyen, finans, malzeme veya insan yöneticisi olarak hareket profesyonel sağlar. ... [+]

DERS HAKKINDA Yönetim ders karar verme kullanılabilir kaynaklar hakkında etkileyen, finans, malzeme veya insan yöneticisi olarak hareket profesyonel sağlar. Aynı zamanda yönetmek ve kaynakları yönetmek için kullanılan uygulamaları araştırıyor çalışmaları ve bir sosyal bilim dalıdır.

ANA FAALİYETLERİ Amerikalar Okulu Öğrenci İdaresi mümkün olacaktır: Bir şirketin operasyonlarını yönetmek; Organize ve bir işyerinin mali faaliyetleri koordine; Plan, teşvik etmek ve kamu ve özel kurumları yönetmek; Ürün ve onlara hizmet servisleri ve plan satışlarını geliştirmek, müşteri ihtiyaçlarını inceleyerek, bir şirketin operasyonel stratejilerini tanımlamak; Planlama ve maliyet kontrolü ve iç denetim yapma, bir teşebbüsün bütçesini yönetmek; Kurşun, iletişim, kurşun ve insanları motive. ... [-]
Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku