Resmi açıklamayı okuyun

Mühendislik Fakültesi ve Yönetim Okulu piyasada sadece dokuz yıl ama zaten mükemmel sonuçlar gösteriyor ve dolayı farklılıklar ulusal okullar arasında öne çıkıyor. Bu dikkate alarak, MEC São Paulo Üretim Mühendisliği en iyi özel kolejler biri tarafından kabul edilir TBM, ENADE, fakülte, öğretme-öğrenme kaynakları, altyapı ve tesislerde not için kompozit gösterge.

FAKÜLTE GÜZEL VE ​​VERİMLİ VE İŞ SÜREÇLERİ STRATEJİK VİZYON TEKNOLOJİK BİLGİ BİRLEŞTİRİLMESİ, FORM KOMPLE ÜRETİM MÜHENDİSLERİ İÇİNDE İŞLENEN, GENİŞ TECRÜBE İLE POST-DOKTOR, doktorlar, öğretmenler VE UZMANLARIN SEÇİLMİŞ ETTİ.

Daha fazla, öğrencilerin akademik bilgi sadece geliştirmek emin yapımında gerçek bir endişe değil, aynı zamanda kendi kişisel gelişimi bulunmuyor. Onlar işgücü piyasasına girmek için ve gelecekteki toplumun getirecek sorunlarla karşı karşıya kalmaya hazır profesyoneller sonuçlanan keşfetmek ve onların tam potansiyelini keşfetmek için teşvik edilir.

Neden ESEG Mühendislik ve Yönetim Okulu tam bir profesyonel haline öğrenciyi dönüştürmek için her alanda en iyi getirerek, yenilikçi bir öğretim metodolojisi vardır.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Inşaat mühendisi kapsamlı teknik eğitim almış bir profesyonel. ... [+]

Süre: 10 dönem

Dönemler: Gündüz ve Gece

Ne yapıyorsun?

Inşaat mühendisi kapsamlı teknik eğitim almış bir profesyonel. Bu plan, tasarım, korumak ve binalar, köprüler, barajlar, tüneller, vakıflar, çevreleme ve şev stabilitesi, su temini, su kaynakları, hidroelektrik giderilir, inşa gebe mümkün olduğu; sulama ve drenaj, su arıtma ve kanalizasyon, katı atık bertaraf ve su kirliliği, ulaştırma altyapısı, limanlar, havaalanları, su yolları, yollar ve ulaşım operasyon kontrolü.

Inşaat mühendisleri için gerekli yeni beceriler nelerdir?

Geçen yüzyılın ikinci yarısında ise, tasarım ve yapım tekniklerinin alan İnşaat Mühendisliği mesleğinin yetkili uygulama için en büyük gereklilik idi. Bugün birçok boyutlar yer almaktadır. Böyle proje yönetimi, kalite, çevre, insan kaynakları yönetimi, küreselleşme, yenilik ve girişimcilik gibi yönlerini anlamak ilk satırından bir İnşaat Mühendisi için gerekli becerilerin listesine girdi.... [-]

Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Üretim Mühendisliği, birçok imkânına sahip bir derstir: iş verimliliğini artırmak için kendi yöntem ve teknikleri uygulayarak mal ve hizmet üretim sistemlerinin tasarımı, ... [+]

Süre: 10 dönem

Dönemler: Gündüz ve Gece

Ne yapıyorsun?

Üretim Mühendisliği, birçok imkânına sahip bir derstir: iş verimliliğini artırmak için kendi yöntem ve teknikleri uygulayarak mal ve hizmet üretim sistemlerinin tasarımı, yönetimi ve iyileştirme gerektirir.

Bu nedenle, üretim mühendisi diğerleri arasında kalite kontrolü, üretim planlama, strateji, bilgi sistemleri, lojistik, alanlarında fırsatları takip edebilirsiniz.

Ne çalışma?

1 No'lu ESEG koymak MEC tarafından değerlendirilir özelliklerinden biri kurumun didaktik ve pedagojik kaynaklar kutsandı bulundu.

Burada, bilginin iki geniş alana kursu ayrılmıştır.... [-]

Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku