Escola Britânica de Artes Criativas

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

BREZİLYA ÇALIŞMASI VE İNGİLİZ DİPLOMA ALINMASI

Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC), birinci sınıf bir standart ile yaratıcı konularda kurslar sunan yenilikçi bir eğitim merkezidir. EBAC, Hertfordshire Üniversitesi (İngiltere) ve İngiliz Sanat ve Tasarım Yüksek Okulu, Moskova Mimarlık Okulu MARCH, Moskova Film Okulu ve Bilgisayar Grafiği Scream Okulu'ndan oluşan Moskova Okul Konsorsiyumu ile ortaklıklar kurmuştur. Okullar, bilgi ve bilgi alışverişinde ve değişiminde eşsiz bir öğretim atmosferi yaratan öğrenciler ve öğretmenler topluluğu oluşturur.

Okul, öğrencilere Birleşik Krallık'taki benzer bir kursta Brezilya'da eğitim alma fırsatı sunmanın yanı sıra, Birleşik Krallık'taki Avrupa Birliği'nde geçerli olan, Hertfordshire Üniversitesi tarafından verilen İngiliz lisans derecesini sunan tek Latin Amerika Üniversitesi kurumu olan tek kurumdur. ve Amerika Birleşik Devletleri.

EBAC, sanat ve tasarım, görsel-işitsel ve bilgisayar grafikleri alanlarında lisans, inisiyatif ve uzmanlık kursları ile öğrencinin tam gelişimine odaklanan bir yaratıcı ve girişimci kurumdur. São Paulo'nun yaratıcı endüstrisinin kalbi olan Vila Madalena semtinde bulunan okul, öğrencilerin en yenilikçi olandan öğrenmesi için en iyi altyapıya ve piyasadaki en yeni ekipmana sahiptir.

SUNULAN DERSLER

Okul, hem lisans hem de uzmanlık kurslarında yaratıcı disiplinlerde, alanında uzman profesyonellerden oluşan profesörler ile eğitim vermektedir. Mezun olmayı seçen öğrenciler - İngiliz bakaloryası, yeterliliklerine ve deneyimlerine bağlı olarak 3 ila 4 yıl arasında eğitim görürler. Uluslararası kaliteye sahip olan EBAC'da öğrenmenin bir başka yolu da, ya pazarda çalışan profesyoneller ya da kariyerlerini değiştirmek isteyenler için uzmanlık kurslarından birini seçmektir. Ayrıca, gençler için yoğun kurslar, başlangıç ​​ve özel kurslar da vardır.

ULUSLARARASI KALİTE EĞİTİMİ

Ebac, uluslararası diploma ile yaratıcı disiplinlerin yeni bir öğretim modelini, mevcut en iyi teknolojilerin kullanımını ve öğrencinin iş piyasasına girmesini garanti eden yeni bir model sunuyor.

STRATEJİ

Yaratıcı disiplinlerin öğretilmesinde uluslararası kaliteyi, pazardaki tanınmış profesörlerin ve en gelişmiş teknik kaynakların sunulmasını sağlayın, en iyi kariyer fırsatları için öğrencileri güçlendirin.

MİSYON

Uluslararası disiplinlerle yaratıcı disiplinlerin eğitimini sunmak ve Brezilya'daki yaratıcı ekonominin büyümesini teşvik etmek.

HERTFORDSEVRE ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ

Yaratılışından bu yana British School of Creative Arts, Hertfordshire Üniversitesi (İngiltere) ile işbirliği yapmaktadır. 1952'de kuruldu ve şu anda İngiltere'nin en yüksek üçüncü kurumlarından biri. Kampüsler, Londra'ya 40 dakika uzaklıktaki korkak bir bölgede yer almaktadır.

Hizmetler ve Kaynaklar

Mevcut en yeni ekipmanın kullanılmasıyla, EBAC öğrencileri fikirlerini ifade edebilir ve sanatın ve yüksek teknolojinin kesişme noktasında çalışırlar. Laboratuvarlar, bireysel çalışmalarda kullanılmasının yanı sıra, sınıflar, master-sınıflar ve seminerlerde de kullanılmaktadır.

Konumlar

Pinheiros

Escola Britânica de Artes Criativas

Telefon
+55 (11) 3030-3200