Resmi açıklamayı okuyun

BREZİLYA ÇALIŞMASI VE İNGİLİZ DİPLOMA ALINMASI

Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC), birinci sınıf bir standart ile yaratıcı konularda kurslar sunan yenilikçi bir eğitim merkezidir. EBAC, Hertfordshire Üniversitesi (İngiltere) ve İngiliz Sanat ve Tasarım Yüksek Okulu, Moskova Mimarlık Okulu MARCH, Moskova Film Okulu ve Bilgisayar Grafiği Scream Okulu'ndan oluşan Moskova Okul Konsorsiyumu ile ortaklıklar kurmuştur. Okullar, bilgi ve bilgi alışverişinde ve değişiminde eşsiz bir öğretim atmosferi yaratan öğrenciler ve öğretmenler topluluğu oluşturur.

Okul, öğrencilere Birleşik Krallık'taki benzer bir kursta Brezilya'da eğitim alma fırsatı sunmanın yanı sıra, Birleşik Krallık'taki Avrupa Birliği'nde geçerli olan, Hertfordshire Üniversitesi tarafından verilen İngiliz lisans derecesini sunan tek Latin Amerika Üniversitesi kurumu olan tek kurumdur. ve Amerika Birleşik Devletleri.

EBAC, sanat ve tasarım, görsel-işitsel ve bilgisayar grafikleri alanlarında lisans, inisiyatif ve uzmanlık kursları ile öğrencinin tam gelişimine odaklanan bir yaratıcı ve girişimci kurumdur. São Paulo'nun yaratıcı endüstrisinin kalbi olan Vila Madalena semtinde bulunan okul, öğrencilerin en yenilikçi olandan öğrenmesi için en iyi altyapıya ve piyasadaki en yeni ekipmana sahiptir.

SUNULAN DERSLER

Okul, hem lisans hem de uzmanlık kurslarında yaratıcı disiplinlerde, alanında uzman profesyonellerden oluşan profesörler ile eğitim vermektedir. Mezun olmayı seçen öğrenciler - İngiliz bakaloryası, yeterliliklerine ve deneyimlerine bağlı olarak 3 ila 4 yıl arasında eğitim görürler. Uluslararası kaliteye sahip olan EBAC'da öğrenmenin bir başka yolu da, ya pazarda çalışan profesyoneller ya da kariyerlerini değiştirmek isteyenler için uzmanlık kurslarından birini seçmektir. Ayrıca, gençler için yoğun kurslar, başlangıç ​​ve özel kurslar da vardır.

ULUSLARARASI KALİTE EĞİTİMİ

Ebac, uluslararası diploma ile yaratıcı disiplinlerin yeni bir öğretim modelini, mevcut en iyi teknolojilerin kullanımını ve öğrencinin iş piyasasına girmesini garanti eden yeni bir model sunuyor.

STRATEJİ

Yaratıcı disiplinlerin öğretilmesinde uluslararası kaliteyi, pazardaki tanınmış profesörlerin ve en gelişmiş teknik kaynakların sunulmasını sağlayın, en iyi kariyer fırsatları için öğrencileri güçlendirin.

MİSYON

Uluslararası disiplinlerle yaratıcı disiplinlerin eğitimini sunmak ve Brezilya'daki yaratıcı ekonominin büyümesini teşvik etmek.

HERTFORDSEVRE ÜNİVERSİTESİ İLE İŞBİRLİĞİ

Yaratılışından bu yana British School of Creative Arts, Hertfordshire Üniversitesi (İngiltere) ile işbirliği yapmaktadır. 1952'de kuruldu ve şu anda İngiltere'nin en yüksek üçüncü kurumlarından biri. Kampüsler, Londra'ya 40 dakika uzaklıktaki korkak bir bölgede yer almaktadır.

Hizmetler ve Kaynaklar

Mevcut en yeni ekipmanın kullanılmasıyla, EBAC öğrencileri fikirlerini ifade edebilir ve sanatın ve yüksek teknolojinin kesişme noktasında çalışırlar. Laboratuvarlar, bireysel çalışmalarda kullanılmasının yanı sıra, sınıflar, master-sınıflar ve seminerlerde de kullanılmaktadır.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Escola Britânica de Artes Criativas

BA (Hons) 3D Bilgisayar Animasyonu ... [+]

Wiki hakkındaŞUBAT VE AĞUSTOS 2019 İLE İLGİLİ İLERİ TÜRKLER.

BA (Hons) 3D Bilgisayar Animasyonu

Brezilya eğitim sisteminde lise öğrencisi (veya eşdeğeri) iseniz, Vakıf Sanatını almanız şiddetle tavsiye edilir.

Yaratıcı skillset

Yaratıcı beceriler sertifikası, yaratıcı endüstriler için en üst düzey eğitim ve tesislerin tanınmasıyla verilir. İleriye dönük işverenlere, kursumuza katılan adayların profesyonel olarak eğitimli olduklarını ve yaratıcı sektörlerde başarılı bir şekilde işlerini yapmaya hazır olduklarını bildireceklerdir.

Kariyer

İş fırsatları arasında dijital animasyon şirketleri, oyunlar, TV ve film için özel efekt şirketleri bulunmaktadır. Öğrencilerimiz dünyanın en tanınmış yapım ve post prodüksiyon şirketleri için ya da serbest olarak çalışıyorlar.... [-]

Brezilya Pinheiros
Bilgi iste
Ingilizce,Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Escola Britânica de Artes Criativas

BA (Hons) Grafik Tasarım dersi, öğrencilerin kendilerini ve işlerini ajanslara ve müşterilere tanıtmaya yönelik becerilerine sahip olacakları entelektüel ve estetik karar ... [+]

Wiki hakkındaŞUBAT VE AĞUSTOS 2019 İLE İLGİLİ İLERİ TÜRKLER.

BA (Hons) Grafik Tasarım dersi, öğrencilerin kendilerini ve işlerini ajanslara ve müşterilere tanıtmaya yönelik becerilerine sahip olacakları entelektüel ve estetik kararlarına güven duymaları için grafik tasarım alanında bireysel bir yaklaşım geliştirir.

Brezilya eğitim sisteminde lise öğrencisi (veya eşdeğeri) iseniz, Vakıf Sanatını almanız tavsiye edilir.

Kurs özeti

Kurs, öğrencilerin karmaşık tasarım problemlerine çözüm üretmelerini ve yürütmelerini sağlayan kavramsal, görsel ve teknik bir "araç kutusu" yaratmalarını sağlayacak bir öğretim ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.... [-]

Brezilya Pinheiros
Bilgi iste
Ingilizce,Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Escola Britânica de Artes Criativas

Film ve TV için BA (Hons) Görsel Efektlerinde, bilgisayar animasyonunda yüksek teknoloji kullanımı ve canlı aksiyon sahnelerinde 3B kompozisyon efektleri üzerinde durulma ... [+]

Wiki hakkındaŞUBAT VE AĞUSTOS 2019 İLE İLGİLİ İLERİ TÜRKLER.

Film ve TV için BA (Hons) Görsel Efektlerinde, bilgisayar animasyonunda yüksek teknoloji kullanımı ve canlı aksiyon sahnelerinde 3B kompozisyon efektleri üzerinde durulmaktadır. İçerik oluşturma ve 3D tasarımına dayalı olarak, piyasadaki özel efekt profesyonelleri, bilgisayar grafikleri ve dijital efektler ile hiper-realizmi, yangın simülasyonu, parçacıklar, karakterler ve dijital stuntlardan chroma'ya kadar film ve dijital sinema ile birleştirerek projeler geliştiriyor. anahtar ve mat boya. Yüksek kaliteli birleştirme, tüm bu özellikleri ekrana getirir. Öğrenciler görsel efekt endüstrisinin farklı sektörlerinde, özellikle son teknoloji filmlerde, varlık oluşturmada, bir araya getirmede, teknik yönden ve özel efektlerde çalışabilirler.... [-]

Brezilya Pinheiros
Bilgi iste
Ingilizce,Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Escola Britânica de Artes Criativas

BA (Hons) İllüstrasyon mezunları yayıncılık, yayıncılık, reklamcılık, çocuk kitapları, sanat yönetimi, grafik tasarım, film ve animasyon, güzel sanatlar, dijital medya, ö ... [+]

Wiki hakkındaŞUBAT VE AĞUSTOS 2019 İLE İLGİLİ İLERİ TÜRKLER.

BA (Hons) İllüstrasyon mezunları yayıncılık, yayıncılık, reklamcılık, çocuk kitapları, sanat yönetimi, grafik tasarım, film ve animasyon, güzel sanatlar, dijital medya, öğretim ve web tasarımı gibi çeşitli sektörlerde kariyerlerine ilerlemektedir; ileri lisansüstü çalışmalara devam edenlerin yanı sıra. Brezilya eğitim sisteminde lise öğrencisi (veya eşdeğeri) iseniz, Vakıf Sanatını almanız tavsiye edilir.

Kurs özeti

Eğitim felsefemiz, tasarım, deney ve analiz geliştirme için önemli bir araç olarak tasarım inancımızla desteklenmektedir. Bu, beceri atölyelerinde ve öğrencilerin her gün, diğer projelerine ek olarak, kişisel eskiz defterlerinde çalışma gereksinimlerine de yansımaktadır. Öğrenciler, meslektaşlarına ve müşterilere sunum yapmak, proje raporları ve değerlendirmeleri yapmak, grup çalışmasını eleştirmek ve kendi sergilerini ve etkinliklerini düzenlemek gibi bir işe hazırlanmak için çok çeşitli aktarılabilir beceriler geliştirirler.... [-]

Brezilya Pinheiros
Bilgi iste
Ingilizce,Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku