Resmi açıklamayı okuyun

Rio Grande Üniversitesi Center Norte (UNI-RN) Rio Grande do Norte Lig Eğitim do sponsor olduğu yok. Kar Amacı Gütmeyen, eğitim amaçlı adanmış, Eğitim Ligi kurucu şair Henry Castriciano de Souza, büyük liyakat eğitimci ve yazar olan 23 Temmuz 1911 tarihinde oluşturuldu. Ligi birinci Tüzük temel amacı tanımlamıştır: "... eğitime ve eğitim ile ilgilidir zaman hiç kasık güçler yardımcı olur. "

kadın eğitim sunmak amacıyla, Lig, 1 Eylül 1914 tarihinde, Yurtiçi Okul Noel kurdu. İsviçre Ecoles ménagère modeli oluşturulmuş, Noel Yurtiçi Okul toplumdaki değişimlere adapte ve modern kurulması dönüştü zamanla evde ve toplumda kadının yeni rolü yayılmasında bir kilometre taşını temsil ve anaokulu, ilköğretim ve ortaöğretim. Eğitimin bu seviyeleri sağlamak için de, erkek, Öğretim Ligi 15 Mart 1987 yüklü Eğitim Kompleksi Henry Castriciano, karışık okul yarattı.

Rio Grande Lig Norte Öğretim yüksek öğrenim sağlanması için, daha sonra, döndü yapmak. Böylece, 28 Nisan 1997 tarihinde, Cumhurbaşkanı Ozório Bezerra Dantas tarafından imzalanan bakanlık emri ile, Rio Grande Geliştirme Natal Okulu Norte (FARN) do oluşturuldu. Eğitim Lig'de temsil Noilde Ramalho öğretmen yeni kurulan üniversite pedagojik projesini yapılandırmak için Profesör Daladier Kişi Cunha Lima davet etti. Böylece, yönetmen Profesör Daladier ile, FARN resmen 25 Şubat 1999 tarihinde kuruldu. Başlangıçta dört lisans dersleri verdi.

Şu anda, UNI-RN 15 lisans dersleri, on bekarlar sunmaktadır: Yönetim, Mimarlık ve Kentsel Planlama, Muhasebe, Hukuk, Hemşirelik, Fizyoterapi, Beslenme, Psikoloji, Bilgi Sistemleri ve Beden Eğitimi; Bilgisayar Bilimleri ve Beden Eğitimi derece; yanı sıra İşletme Yönetimi ve Bilgisayar Ağlarında teknoloji olarak.

Ayrıca onlar İşletme, Muhasebe, Hukuk, Mühendislik, Bilgi Teknolojisi, Çevre, Sağlık ve İnsan Hizmetleri alanlarında büyük başarı ve genişleme karakteri, 40 sensu mezuniyet sonrası kursları ile, operasyonda bulunmaktadır.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)

bu alanlardaki kendi uzmanlık sürekliliği verilecektir unutmadan Finans, Lojistik, Pazarlama, İnsan Kaynakları Yönetimi, Strateji, Üretim ve malzemeler: işletme derecesi, ... [+]

Profil Egress bu alanlardaki kendi uzmanlık sürekliliği verilecektir unutmadan Finans, Lojistik, Pazarlama, İnsan Kaynakları Yönetimi, Strateji, Üretim ve malzemeler: işletme derecesi, genel eğitim yoluyla, aşağıda belirtilen alanlarda hareket mümkün olacak sıkı lisans veya geniş anlamda yoluyla çalışmalar.

Beceri ve Yetenekler önleyici hareket etmek, üretim sürecinde değişiklik yapmak, tanımak ve sorunları tanımlamak; ifade ve müzakere ve kişilerarası veya gruplararası iletişim de dahil olmak üzere mesleki uygulama ile uyumlu iletişim kurmak; Düşün ve kontrolü ve yönetimi altında üretken yapısı konumu ve fonksiyonu dahil üretim, alanında kritik hareket; Mantıksal eleştirel ve analitik düşünceyi geliştirebilme; inisiyatif, yaratıcılık, kararlılık, siyasi ve idari irade, isteklilik öğrenmek için, açıklık değiştirmek ve kalite bilinci ve mesleki faaliyetin etik sorunlar var; yaşam ve masaüstüne gündelik deneyimin bilgi aktarmak yeteneğini geliştirmek; liderlik pozisyonlarına, multidisipliner bir ekip iş üstlenecek durumda; dış çevre ile olan ilişkilerinde genel örgütsel bağlamı, entegre sistemik ve stratejik bir şekilde anlamak; ile tatmin edici ilişki için güçlü olmak her zaman mevcut toplumsal değerleri, adalet ve meslek etiği dikkate sokulduğu, sosyal, politik, ekonomik ve kültürel; hem eğitim, sürekli öğrenebilme ve kendi pratiğinde. ... [-]
Brezilya Natal
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku