Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

UNISAL öğretim, yüksek ve sürekli eğitim ve dikkatle insanın ve araştırma yoluyla toplumun kültürel mirasının kritik ve maksatlı gelişimi teşvik öğretmenler, öğrenciler ve idari personel, akademik bir topluluk olduğunu çeşitli hizmetler yerel topluluklara sundu.

Hıristiyan ilham, Katolik doğası ve Unisal ve Salesian kimliği İncil ve Don Bosco yaşadığı Önleyici Sistem değerleri üzerine gerekçeli pedagoji ile dünyanın bir vizyon ve köklü insanı ve uyum içinde varsayalım.

Bu, özellikle, ima: Kilise ile birlik ve cemaat için bir taahhüt; gençler için bir karar seçeneği; net Salesian kimliği ile akademik topluluk; Bir Hıristiyan ve Salesian kültürel proje ve eğitim ve pastoral bir yaklaşım odaklı.

Bilginin entegrasyonu, inanç ve akıl, gerçeği için sürekli arama, etik eğitimi, aşık özgürlük ruhu, karşılıklı saygı ve insan haklarının geliştirilmesi arasındaki diyalog karakterize verir ve bilginin merkezi olarak Unisal canlandırmak çalışma ve araştırma için tat ve hayatın gerçek bilgelik kazanılmasını teşvik eder.

Konumlar

São Paulo

Address
Unidades em Americana, Campinas, Lorena e São Paulo
São Paulo, São Paulo Eyaleti, Brezilya