Resmi açıklamayı okuyun

UNISAL öğretim, yüksek ve sürekli eğitim ve dikkatle insanın ve araştırma yoluyla toplumun kültürel mirasının kritik ve maksatlı gelişimi teşvik öğretmenler, öğrenciler ve idari personel, akademik bir topluluk olduğunu çeşitli hizmetler yerel topluluklara sundu.

Hıristiyan ilham, Katolik doğası ve Unisal ve Salesian kimliği İncil ve Don Bosco yaşadığı Önleyici Sistem değerleri üzerine gerekçeli pedagoji ile dünyanın bir vizyon ve köklü insanı ve uyum içinde varsayalım.

Bu, özellikle, ima: Kilise ile birlik ve cemaat için bir taahhüt; gençler için bir karar seçeneği; net Salesian kimliği ile akademik topluluk; Bir Hıristiyan ve Salesian kültürel proje ve eğitim ve pastoral bir yaklaşım odaklı.

Bilginin entegrasyonu, inanç ve akıl, gerçeği için sürekli arama, etik eğitimi, aşık özgürlük ruhu, karşılıklı saygı ve insan haklarının geliştirilmesi arasındaki diyalog karakterize verir ve bilginin merkezi olarak Unisal canlandırmak çalışma ve araştırma için tat ve hayatın gerçek bilgelik kazanılmasını teşvik eder.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Ülkenin profesyonel teknisyenler de büyük bir ihtiyaç eğitimli ve yeni teknolojiler üzerinde güncellenir (örn. Mühendisler). ... [+]

Ülkenin profesyonel teknisyenler (p büyük ihtiyaç. yeni teknolojiler konusunda eğitim ve güncellenmektedir örneğin mühendisler). Bu durumun, mekanik alanda nitelikli profesyoneller için talep karşısında kötüye olasılığı olduğunu da yadsınamaz. Bu durumu tersine çevirmek için, çaba Makine Mühendisliği işgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu niteliklere sahip profesyonellerden oluşan bir artan sayıda oluşumunu sağlamak için gerekli olur ve Brezilya Üniversitesi'ni üretimde oynamak için önemli bir rol ve belirtilen konularda bilginin yayılması. Unisal bu bölgesel etkinlik karakter öğrencilerin diğer durumlarda olur maliyetlerini azaltarak, kendi şehirlerine göre çok fazla hareket etmezler sağlar. şaft üzerinde bulunan Paraíba Vadisi bölgenin belediyeleri kapsayan Lorraine, - Ayrıca, bu faktör Unisal özellikle polarize bölge, bulunduğu bölgenin özellikleri ile toplantı gelen UNISAL teklif kursları sağlar Rio de Janeiro - Sao Paulo. senin sürekli teknolojik yenilik bu rekabetçi iş piyasasında ayarı ve ses teknik ve bilimsel temeli olan ve böylece kalifiye profesyonel, her zaman topluma değer ve bilgi ekleyerek pazara çözüm bulmak mümkün genel ihtiyaç duyan firmalar. Paraíba Vadisi büyük sanayi parkı, mekanik alanda faaliyet mühendisler için artan bir talep var. Bu sanayi parkı sürekli genişleme ile, Makine Mühendisliği ders önümüzdeki yıllarda Brezilyalı sanayinin gelişimini desteklemek için, yüksek kalite mühendisleri hazırlanıyor.... [-]

Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

UNISAL Yönetimi ders olarak merkezi eksen girişimcilik ve girişimcilik becerilerini vardır. ... [+]

UNISAL Yönetimi ders olarak merkezi eksen girişimcilik ve girişimcilik becerilerini vardır.

büyük bir yerel hizmet pazarı ile karşı karşıya kalan, ders Unisal İdaresi dinamiklerini, eğilimlerini ve iş imkanları analiz, saha çalışmaları ve araştırma gibi bu faaliyet üzerinde duruluyor.

dersin temel hedeflerinden biri, özellikle, girişimci yetenekleri, liderlik ve karar alma modern bir işletme ihtiyaçlarına bağlı mesleki beceriler yönetmek için becerilerini geliştirmektir.

Profesyonel gelecek, genel yönetim, kamu, finans, insan kaynakları, satış, pazarlama, lojistik, üretim, organizasyon ve yöntemleri, dış ticaret alanlarında özel kuruluşların, anonim şirketlerin, halka açık şirketler, devlet kurumları ve vakıflar kendi işlevlerini kullanabilir misafirperverliği, bilgi teknolojileri ve tedarik. ... [-]

Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku