Resmi açıklamayı okuyun

Üniversitede olsun zaman tarihin bir parçası olacak: arkadaşlar bir sürü; deneyimler; Yeni yollar ve kariyer gelişimi inşa edilecek.

Newton hayatı bu aşamasında katılmak için onurlandırıldı ve her zaman onların kişisel ve profesyonel başarı için tezahürat olacaktır.

Bizim birimleri ziyaret kampüs, fikir alışverişinde, çalışmanın arasında alışverişi teşvik, eğlenmek, mümkün olduğunca zevk. Fakültemiz, personel ve yapı bu sefer en karlı mümkün olmasını sağlamak için buradayız.

Geleceğin: o başka Newton düşünüyor. Bizimle hikayenizi oluşturmak için tercih Yani, biz hedef iş doyumu olduğunu biliyoruz. Kendi potansiyelinin zirveye en iyi yapısında gelenek ve modernlik birleştirmek için. Biz geleneksel lisans, teknolojik ve mesafe ve mezun geniş bir yelpazede sunuyoruz. Fakültenin% 80'i bilgi ve bilimsel araştırma ve yayım programlarının farklı alanlarda öğretmen ve doktorlar, modern laboratuarlar, merkezleri ve uygulama merkezlerinden oluşan akademik seviyesi yüksek kalitesidir. uygulamalarına öğretim ve odak tanınan kalitesinin yanı sıra, Newton sürekli en iyi umutları ve kariyer fırsatları ile öğrencilere önemli ortaklıklar kurarak, piyasa ile ilişki içinde yatırım.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Elektrik Mühendisi uzmanlığını ve elektrik içeren sistemlerin yöntemleri uygular. ... [+]

Elektrik Mühendisi uzmanlığını ve elektrik içeren sistemlerin yöntemleri uygular. işletme alanı elektrik mühendisliği, elektronik, telekomünikasyon ve otomasyon alanlarında sistem ve ekipmanları tüm yönleriyle ilgili analizler, proje yürütme ve iş denetimini kapsar.

Geçerli taleplerini karşılamak için hazır liderlik becerileri ve problem çözme, Newton Paiva yolu girişimci mühendis Elektrik Mühendisliği ders. Aynı zamanda teknolojik ilerlemelere uyum ve sosyal, ekonomik, politik ve çevresel etkilerini göz önünde bulundurarak, etik ile çok disiplinli takımlarda çalışmak, yaşam kalitesini iyileştirmek katkıları yönlendiren gerekli becerileri geleceğin profesyonelleri gelişir insanlar. fakülte dayanarak, işgücü piyasasında engin tecrübesi ile usta ve doktorların oluşan, öğrenci günlük kullanım için gün gerçek durumları yaşıyor, pratik deneyim ile teorik bilgilerini birleştirmek için fırsat vardır.... [-]

Brezilya Belo Horizonte
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

kapsamlı içeriği ile yönetimin en modern uygulamaları dinamik ve odak, ders eleştirel düşünme, etik ve sosyal sorumluluk geliştirir. ... [+]

kapsamlı içeriği ile yönetimin en modern uygulamaları dinamik ve odak, ders eleştirel düşünme, etik ve sosyal sorumluluk geliştirir. Ayrıca, kendi girişimcilik ve yenilikçi eylem için gerekli becerileri çalışma, iş dünyasında gerçek durumlarda deneyimleri öğrencilere sağlar.

yönetici, kamu, özel veya üçüncü sektörün farklı sektörlerde bir şirketin tüm süreçleri yönetmek mümkün olan Newton mezun oldu. Şirketin yöneticisi şirketin çeşitli düzeylerde hedeflerine ulaşmak için karar verme ve kaynak yönetimi oluşur. Ticari yönetimi, İK, mali veya pazarlama durumunda, stratejik yönetim, ya da belirli durumunda, genel olabilir.

Performans... [-]

Brezilya Belo Horizonte
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku