Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Üniversitede olsun zaman tarihin bir parçası olacak: arkadaşlar bir sürü; deneyimler; Yeni yollar ve kariyer gelişimi inşa edilecek.

Newton hayatı bu aşamasında katılmak için onurlandırıldı ve her zaman onların kişisel ve profesyonel başarı için tezahürat olacaktır.

Bizim birimleri ziyaret kampüs, fikir alışverişinde, çalışmanın arasında alışverişi teşvik, eğlenmek, mümkün olduğunca zevk. Fakültemiz, personel ve yapı bu sefer en karlı mümkün olmasını sağlamak için buradayız.

Geleceğin: o başka Newton düşünüyor. Bizimle hikayenizi oluşturmak için tercih Yani, biz hedef iş doyumu olduğunu biliyoruz. Kendi potansiyelinin zirveye en iyi yapısında gelenek ve modernlik birleştirmek için. Biz geleneksel lisans, teknolojik ve mesafe ve mezun geniş bir yelpazede sunuyoruz. Fakültenin% 80'i bilgi ve bilimsel araştırma ve yayım programlarının farklı alanlarda öğretmen ve doktorlar, modern laboratuarlar, merkezleri ve uygulama merkezlerinden oluşan akademik seviyesi yüksek kalitesidir. uygulamalarına öğretim ve odak tanınan kalitesinin yanı sıra, Newton sürekli en iyi umutları ve kariyer fırsatları ile öğrencilere önemli ortaklıklar kurarak, piyasa ile ilişki içinde yatırım.

Konumlar

Belo Horizonte

Address
R. Mal. Foch, 15 - Grajaú, Belo Horizonte - MG, 30431-189
Belo Horizonte, Minas Gerais Eyaleti, Brezilya