Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kolej Tarih

Tüm idealleri, ihtiyaçları ve Rio'nun Batı Bölgesi kültürüne adamış Kolej Afonso Celso, eğitim projesi ile Campo Grande, mahallede fazla yedi onlarca başladı. 1969 yılında kurulan ilk üniversite öğretim birimi, İktisat, Muhasebe ve İdari Sreder Moacyr Bastos fakültesi oldu.

Onların eğitimi, onların bilgi, onların dünya görüşünün, engellerle karşılaşıyorlar kendi kapasitesi - O yıllarda, bir üniversitenin resmi öğrencilerinin her görüntü olduğunu öğrenirler. Ve, vatandaşlık bilinci onların, her şeyden önce. Öğrenci bizim en büyük varlık, bizim aynadır. Bu yüzden eğitimin tamamen piyasa vizyonu etik değerlere ile örtüşür asla izin.

Gelenek ve modernlik, akademik mükemmellik ve öncü ruhu, yetkinlik ve güvenilirlik, teknolojik ilerleme ve Rio de Janeiro / RJ Batı Bölgesinde en altyapısının kalitesi. Tüm bu özellikler sadece iyi profesyonelleri iş pazarına karşılaşmaya hazır, ancak tüm iyi vatandaşlar üzerinde oluşturduğu University Center Sreder Moacyr Bastos, tanımlar.

Misyonumuz her zaman toplumsal ve mesleki medyanın dönüşümü vatandaşı sağlayan, inşaat ve bilginin yayılmasına katkıda olmuştur. Ve arzu andan itibaren biz UNIESP her birimizin içinde daha da güçlü hale Eğitim gruba entegre başlar, bu hedefe ulaşmak için.

Misyon

Misyonumuz her zaman toplumsal ve mesleki medyanın dönüşümü vatandaşı sağlayan, inşaat ve bilginin yayılmasına katkıda olmuştur. Ve biz Educational Group UNIESP entegre başlar andan itibaren bu hedefe ulaşmak arzusu her birimizin içinde daha da güçlü hale geldi.

Altyapı

University Center Sreder Moacyr Bastos Karargahı Kampüsü Campo Grande, mahalle, Rio de Janeiro Belediye batı merkezinde yer almaktadır. Iki girişi olan Kampüs bulmak kolaydır ve şehrin farklı bölgelerinden gelen ve aynı zamanda diğer belediyelerden gelen insanların erişim sağlar.

Kampüsü ana giriş Rua Trinity Mühendisi, # 229 ve bloklar A, B, C ve eğitim kompleksinin Ge daha erişimdir. Rua Costa Amaral, No. 360, bulunan ikinci giriş, E (Bina Evandro Lins e Silva) engellemek için amaçlanan en iyi erişimdir.

Genel Müdürlük Kampüsü derslik, aşağıdaki alanlarda ek olarak, içermektedir :. Tiyatro Sreder Moacyr Bastos; . Sinema odası Prof .. Esther Figueiredo Ferraz; . Çok spor salonu; . Anatomi ve kimyasal ve biyolojik bilimler Laboratuvarlar; . Multimedya oditoryum, radyo gazeteciliği laboratuarında, gazete yazma laboratuvarda, laboratuvar reklam ajansı ve reklam ve televizyon haberciliği laboratuarında oluşan Medya Merkezi Bakanı Francisco Dornelles; . İki laboratuarlar pilot ofis, mahkeme salonu, Yargıç odası ve özellikle yargı alanı için ayrılmış tarafından oluşturulan Çekirdek yasal uygulama; . UniMSB sanat galerisi;.

. CIEE Sreder Moacyr Bastos koymak; . Tur Santander bankacılık hizmetleri; . Kütüphane; . Manai Street tarafından girişi, # 116 ile özel ihtiyaçları, öğretmenler ve çalışanlar, öğrenciler için otopark.

University Center Srede Moacyr Bastos Karargahı Kampüsü, ayrıca idari sektörleri, lisans, yüksek lisans ve uzatma ve konutundan koordinatörleri oluşmaktadır.

Konumlar

Rio de Janeiro

Address
Rio de Janeiro, Rio de Janeiro Eyaleti, Brezilya