Resmi açıklamayı okuyun

kurumsal misyon University Center FACEX ihtiyaçlarına hizmet kalitesi ile öğrencilerinin eğitim entelektüel kalitesine büyük önem olacağını göstermektedir, arzu ve toplumun beklentileri, yetkin ve yetenekli profesyoneller oluşturan yerel sorunlara yaratıcı çözümler bulmak için , bölgesel ve ulusal.

Bu kurumsal bağlılık kuvvetle felsefi ilkeler ve biz vurgulamak içlerinde kendi eylemlerini, rehberlik etik ve eğitim inançlara demirlemiş:

sosyal sorumluluğunun bilincinde, adalet, eşitlik ve kardeşlik değerlerine bağlı; vatandaşlık kurtarma kalıcı rol - vatandaşın oluşumunda, toplumun entegre bir görünüm ve dünya ile, faaliyet gösterdiği toplumun sosyo-ekonomik kalkınma sürecine müdahale edebilmek, onların hak ve görevlerinin bilincinde, etik ve politik olmak; Tüm bilgilere açık eleştirel, yaratıcı ve yetkin, güçlü birleştirici aksiyon, devletin gelişimi ve faaliyet gösterdiği bölgeye katkıda bulunmaktır. senin toplumun yüksek akademik ve bilimsel performansın devam peşinde taahhüt sonuçları; eğitim ve insani değerlerin gelişimine bir bakış açısıyla entegrasyon programlarını geliştirmeyi amaçlayan diğer kurumlarla ortaklıklar ve ittifaklar kurmaya istekli; kurumda erişim ve kalıcılığı eşit koşullar; özgürlük, öğrenme öğretmek, araştırma ve kültür, düşünce, sanat ve bilgiyi yayınlamak; fikir ve pedagojik kavramların çoğulculuk; hoşgörü, özgürlük ve takdir saygı; Standart kalite güvencesi ve akademik eğitim, çalışma ve sosyal uygulamalar arasındaki bağlantı.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Centro Universitário Facex (UNIFACEX)

Muhasebe Kursu UNIFACEX University Center öğrencilere genel ve insancıl kültür sağlamak için, birincil hedef olarak vardır. ... [+]

Muhasebe Kursu UNIFACEX Üniversitesi Merkezi aracılığıyla ekonomik ve mali olayları gerçeği kavramak ve etik egemenliği altında, tespit, analiz etme ve yorumlama edebilmek lisans oluşturmak amacıyla, öğrencilere genel ve insancıl kültürünü sağlamak için birincil hedefi olarak vardır araçlar, modeller ve kuruluşların denge sorunlarına yönetimi ve çözümleri değişimin bir aracı olarak hareket muhasebe teknikleri.

HEDEFLER

UNIFACEX eğitimli profesyonel iş ve finansal verileri işlemek için yeteneği, Muhasebe organize bilgi üreten ve kontroller ve varlıklarını değerlendirmek gerekir. Öğrenci böyle bir yaratıcılık, liderlik ve pro-faaliyet olarak, kendi potansiyelini geliştirmek için izin yeterli bilgi sağlayacaktır kabul müfredat. ... [-]

Brezilya doğum
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Centro Universitário Facex (UNIFACEX)

UNIFACEX İdaresi dersin misyonu mevcut doğasında değişim ve dönüşümlerin ışığında kuruluşların yönetiminde yeteneğine sahip profesyoneller yetiştirmektir. ... [+]

MİSYON

UNIFACEX İdaresi dersin misyonu değişiklikleri ve çağdaş doğasında dönüşümler ışığında yönetmek kuruluşların yeteneğine sahip profesyoneller yetiştirmeyi ve teşvik olumlu sonuçlar örgütsel paradigmaların içinde, her zaman böyle insan geliştirme, mesleki etik, adalet, sosyal sorumluluk gibi değerleri içselleştirme etmektir çevre.

HEDEFLER

UNIFACEX İdaresi dersin amacı uygun yenilikçi stratejilerle mesleklerini icra sürekli, teknik, sosyal, ekonomik, politik, teknolojik ve kültürel temellerini benimseyen yeteneğine sahip mezunlar yetiştirmektir bölgesel özelikleri, ulusal ve uluslararası örgütler.

NEDEN UNIFACEX YÖNETİMİ? Biz Brezilya göre ENADE göstergelerinde yönetimin 5 en iyi ders vardır; Öğrenci Kılavuzu 2012 ve 2013 Editora Abril tarafından yürütülen yüksek öğrenim değerlendirilmesinde parlak kursu; yetkinlik bazlı öğretim, araştırma ve yayım eğitimi odaklanan yeni kurallar Milli Eğitim Bakanlığı, pedagojik Siyasi Proje uygun; Tabii 5 yıl ortalama ile usta ve doktorların% 80'inin öğretim; eğitimli öğretmenler, dinamik ve iş uygulamaları ile belden; gibi erken 1 dönem olarak teşhis ve örgütsel analizi yoluyla iş deneyimi ile birlikte teorinin gelişimine değer yöntemler kullanılarak dinamik dersleri; örtülü bilgi ve disiplinler arası konsolidasyon yana özel bir iş simülasyonu yöntemi; NE3 - İş Stratejisi Çalışmaları Merkezi, uygulamalı araştırma öğretmen ve öğrencileri bütünleştirir; mezun ile tam entegrasyon; Onlar sürekli bu tür konferanslar, teknik ziyaretler, mini kurslar, diğerleri arasında topluma yardım gibi çeşitli türlü, faaliyetlerini geliştirilmiştir; Temel bilimsel araştırma öğrenciler için burslar; tedarik, araştırma ve yayım eğitim izlenmesi; Yönetimi Sempozyumu - olay ve günün yöneticisi kutlama yıllık cemaat; tarih toplama ve eğitim ihtiyacı ile tutarlı; Arkhe - daha somut biçimde öğrenme öğrenci sağlayan Genç Şirket; öğretmenler, öğrenciler ve genel toplum arasında etkileşimi ve entegrasyonu hedefleyen kendi... [-]
Brezilya doğum
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku