Murdoch University Dubai

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Murdoch'ta okuyun

Bir Murdoch öğrencisi olarak, kendi yolunuzu oluşturmak için yapıya, desteğe ve alana sahip olacaksınız, böylece sadece işe hazır değil, aynı zamanda hayata hazır olacaksınız. Çok çeşitli kurslarımızı keşfedin ve bugün küresel ücretsiz düşünürler topluluğumuza katılmak için nasıl başvuracağınızı öğrenin.

Murdoch University Dubai , Batı Avustralya'nın Perth şehrinde bulunan Murdoch Üniversitesi'nin bir merkezidir. Dubai'deki canlı kampüsümüz, bölgenin çeşitli sektörlerde kalifiye profesyoneller için artan talebini karşılamaktadır. Tüm dersler, yüksek nitelikli uluslararası öğretim üyeleri tarafından verilen Avustralya'da sunulan derslerle aynı akademik gereksinimleri takip eder. Verilen dereceler Avustralya'dan verilir ve Avustralya'daki kampüste verilenlerle tamamen aynıdır.

Dubai kampüsü, BAE Yüksek Öğretim ve Bilimsel Araştırma Bakanı Ekselansları Şeyh Nahayan Bin Mübarek El Nahayan tarafından 2008 yılında açıldı ve Dubai Uluslararası Akademik Şehri'nde yer alıyor. Şube Dubai Hükümeti düzenleyici, Bilgi ve İnsani Gelişme Kurumu (KHDA) tarafından lisanslanmıştır.

Esnek öğrenme seçeneklerimiz, eğitim kursunuzu kendi kişisel gereksinimlerinize göre tasarlamanıza izin verecek şekilde tasarlanmıştır. İkisini de yapabildiğinizde neden İşletme ve Medya arasında seçim yapmalısınız? Çift anadal seçeneğimiz, iki farklı disiplini üniversitede geçirdiğiniz süreyi uzatmadan çok yönlü bir eğitimde birleştirmenizi sağlar.

Murdoch olarak, size dünya çapında tanınan dereceleri öğreten uluslararası nitelikli öğretim üyelerine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. İster vakıf programı öğrencisi, ister lisans veya lisansüstü öğrenci olun, öğretmenlerin kalitesi ve sunulan programlar birinci sınıftır.

Murdoch University Dubai sadece seçtiğiniz alanda öğrenmekle ilgili değil. Aynı zamanda yeni düşünme yollarını keşfetmek, farklı bakış açılarını keşfetmek ve fark yaratmanın yollarını bulmakla da ilgilidir.

Hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz beceri, bilgi ve yaşam deneyimini kazanmanıza yardımcı olacak desteğe, olanaklara ve esnekliğe sahibiz.

 • Küresel ilk 100: Dünyanın en iyi 100 genç üniversitesi arasında yer aldı (Genç Üniversiteler Sıralaması 2017, Times Yüksek Öğretim)
 • Beş yıldızlı Derecelendirme: Lisansüstü başlangıç maaşları ve eğitim deneyimi için (İyi Üniversiteler Rehberi 2018)
 • Araştırmada mükemmellik: Araştırma disiplinlerinin yüzde 85'inde dünya standartlarında standart veya üzeri (Avustralya Araştırmalarında Mükemmellik (ERA) 2015 Avustralya Araştırma Konseyi)128515_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Neden Dubai'de Murdoch'u seçmelisiniz?

 • Öğrenciler için çekici bir yaşam tarzı: Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki (BAE) yaşam masrafları gelişmekte olan ve gelişmekte olan ülkeler arasında en düşüklerden biridir. Kum tepeleri ile çevrili olan şehir, çarpıcı plajları ve ılık suları ile adil bir paya sahiptir ve yıl boyunca güneş ışığı almaktadır. BAE ayrıca çok düşük düzeyde şiddet ve mal suçu ile çok güvenli ve modern bir ülke.
 • Çok kültürlü ve kozmopolit bir şehir: Arap kültürü Dubai'de derinden kök salmıştır, ancak BAE'nin eski bir ulus olması nedeniyle çok fazla kültürel çeşitlilik vardır. Öğrenciler Dubai'de kozmopolit ve uluslararası bir yaşam tarzının tadını çıkarabilir ve çeşitli milletlerden ve kültürel geçmişlerden insanlarla etkileşim kurmak için birçok fırsat sunar. Yasalara uyduğunuz ve kültürlere ve değerlere saygı duyduğunuz sürece Dubai'de kendinizi çok evinizde hissedeceksiniz.
 • Çalışırken yarı zamanlı çalışmanın tadını çıkarın: Çalışma iznine sahip Murdoch öğrencilerinin serbest bölgelerde yarı zamanlı çalışmalarına izin verilir. Makul bir çalışma planına uyduğu sürece, saatlerde resmi bir kısıtlama yoktur.
 • Fırsatlar şehri: Dubai'deki mezunlar, derecelerini aldıktan sonra kendilerine açık olan çok sayıda istihdam seçeneğine sahiptir, profesyonel fırsatların yükselişi, inşaat endüstrisi gibi petrol dışı sektörün hızlı genişlemesinden kaynaklanmaktadır.
 • Harikalar diyarı: Dubai sadece doğal güzelliklerle dolu değil, sizi meşgul edecek yeterli insan yapımı cazibe merkezi de var. Dubai'de eğitim görmekle, bu beğeni toplayan turistik yerlere sık sık uğrayacaksınız.

Kampüs Olanakları

Dubai Uluslararası Akademik Şehri'nde bulunan Murdoch University Dubai , öğrencilerin dünya çapında en yüksek eğitim standartlarına erişebilmeleri için en son teknolojiye sahip tesisler ve birinci sınıf teknoloji sunmaktadır.

Dubai kampüsümüzdeki olanaklar arasında modern konferans salonları, idari ofisler ve öğrenci destek hizmetleri bulunmaktadır. Kampüste post prodüksiyon olanaklarının yanı sıra tamamen profesyonel yüksek teknoloji TV bulunmaktadır. Merkezi bir kütüphane, öğrenci öğrenimi ve hizmetleri için tek noktadan hizmet vermektedir. Ayrıca, öğrencilere Avustralya'daki ana kampüs tarafından sağlanan tüm elektronik veritabanlarına erişim sağlar.128516_pexels-photo-1543895.jpg

Kampüs olanakları:

 • Film stüdyosu
 • Süit düzenleme
 • Bilgisayar laboratuvarı
 • Ortak oda
 • Kütüphane
 • Öğrenci taşımacılığı

Dubai Uluslararası Akademik Şehri

Dubai Uluslararası Akademik Şehri (DIAC) dünyanın Yüksek Öğrenime adanmış tek Serbest Bölgesi'dir. 2007 yılında TECOM Investments bünyesinde kurulan DIAC, bölgenin yetenek havuzunu geliştirmeyi ve BAE'yi bilgi tabanlı bir ekonomi olarak kurmayı hedefliyor.

DIAC, son teknoloji ürünü modern olanaklara sahip tam donanımlı 18 milyon metrekarelik bir kampüste yer alan bölgedeki Yüksek Öğrenim için önde gelen destinasyondur. DIAC, şu anda, BAE'nin herhangi bir lokasyondaki en büyük sayı olan toplam 37 sayısının bir parçası olarak 21 Uluslararası Şube Kampüsü'ne ev sahipliği yapıyor.

Çok sayıda perakende satış mağazasıyla Dubai International Academic City, kiracılarına ve ziyaretçilerine yiyecek ve içecek satış yerleri (Costa Coffee, Subway, Bombay Chowpatty ve All Day Minimart dahil), bir sürücü enstitüsü, bakım kiralama tesisleri, seyahat acentesi, çocuk bakım evi, güzellik salonları ve diş ve tıp kliniği.

Konumlar

Dubai

Address
Block 10, 4th Floor, Dubai International Academic City, Academic City Road
Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri