Resmi açıklamayı okuyun

SAE, yaratıcı medya endüstrilerinde dünyanın önde gelen eğitimcisidir. 1976 yılında kurulan, şimdi 28 ülkede 55 kampüsle dünyaya yayılıyoruz.

Dubai'de, SAE 300'den fazla öğrenciye ders vermektedir.

SAE, sertifikalar, diplomalar ve lisans dereceleri dahil olmak üzere devlet tarafından akredite edilmiş kurslar sunmaktadır. Programlarımız 5 uzman disiplini içermektedir:

 • Animasyon
 • Ses
 • dizayn
 • Film
 • Oyunlar

SAE'de, birinci sınıf tesislerde olağanüstü programlar sunmaktan gurur duyuyoruz. Öğrencilerin üstün bir eğitim, uluslararası kabul görmüş nitelikler ve endüstri ile ilgili beceriler almasını sağlıyoruz.

Mezunlarımız gerçekten rekabet avantajına sahipler.

SAE DUBAI

Merkezi bir konumda bulunan SAE Dubai, şehrin gelişen ve canlı Medya ve İnternet şehirlerinin yanı sıra Dubai Bilgi Köyü'nün bir parçasıdır. Bu şehrin sanat ve kültür topluluğudur. Kampüs, geniş ve çeşitli bir öğrenci topluluğuna ve en iyi şekilde öğretme ve öğrenmeye kendini adamış özel ve bilgili profesyonellerden oluşan bir kadroya sahiptir.

SAE Dubai size şunları sunar:

 • Bire bir dikkat ve işbirlikli öğrenme fırsatları
 • Endüstri standardı ekipman ve tesisler
 • Uzmanlaşmış kısa kurslar
 • Uzmanlaşmış ana sınıflar
 • Komşu yaratıcı topluluklardaki çoklu stüdyolarla bağlantılar
 • Etkin ve konuksever bir Öğrenci Temsilcisi Konseyi
 • Çeşitli ses, film, grafik tasarım, web, oyunlar ve animasyon geliştirme şirketleri ile güçlü bağlar

Tesisler:

 • 2005'ten beri Dünya Klasında Tesisler
 • Büyük vibe ile yepyeni Dubai Kampüsü
 • Analog ve Dijital akustik dengeli kayıt stüdyoları
 • Birden çok kontrol odası
 • Süper boy yeşil ekran ve fotoğraf stüdyosu
 • Büyük çevrimiçi düzenleme paketi
 • Havai aydınlatma teçhizat
 • İleri teknoloji ürünü kameralar
 • Sektör lideri yazılım

Tarihimiz

SAE AVUSTRALYA

SAE, Avustralya'da 1976 yılında dünyanın ilk ses mühendisliği enstitüsü olarak kuruldu. SAE'nin erken başarısı ve pratik, teoriye dayalı ve sektörle ilgili eğitimlerimize olan talep hızla ülke çapındaki diğer kampüslerin kurulmasına yol açmıştır. 1982'de SAE, Brisbane, Sydney, Melbourne, Adelaide ve Perth'de kampüsler açtı. Eşsiz ses olanakları sunan, amacına uygun olarak tasarlanan Byron Bay kampüsü, 2003 yılında açılmıştır.

SAE'nin ilk enstitülerinin ve kurslarının kurulmasından, hükümet tarafından onaylanmış MEÖ ve Yüksek Öğrenim yeterlilikleri getirildi. SAE, artık yaratıcı medya eğitiminde küresel bir lider olmak için evrim geçirdi.

2004 yılında, SAE, 3D animasyon, oyun tasarımı ve programlama, web geliştirme ve grafik tasarım konularında uzmanlaşmış bir lider dijital medya eğitimcisi olan Qantm College'ı satın aldı.

Oyun tasarımında lisans programları sunan ilk eğitim sağlayıcılarından biri olan Qantm, etkileyici bir soyağacına sahip. Kolej 1996 yılında kolektif desteğiyle kuruldu:

 • Queensland Devlet Gelişimi ve İnovasyon Bölümü
 • Sanat Queensland
 • Kuzey Bölgesi Hükümeti
 • Queensland Üniversitesi
 • Güney Queensland Üniversitesi
 • James Cook Üniversitesi
 • Griffith Üniversitesi
 • TAFE Queensland

SAE ile Qantm, dünya çapında yaygın bir dijital medya eğitimcisi olarak genişledi.

Şubat 2011'de SAE Institute ve Qantm College, önde gelen küresel eğitim sağlayıcısı Navitas'ın bir parçası oldu.

SAE, Qantm ve Navitas'ın konsolide uzmanlığı ve kaynakları, öğrencilerimizin eğlence ve yaratıcı medya sektörlerinde ödüllendirici bir kariyer için ihtiyaç duydukları beceri ve endüstri bilgisine sahip olmasını sağlar.

SAE Enstitüsü ve Qantm College, Navitas'ın bir parçası olarak şu anda SAE Avustralya olarak biliniyor.

SAE INTERNATIONAL

Avustralya'da SAE'nin başarısından sonra, 1985'te Londra'da ilk yabancı SAE kampüsü açıldı. Avustralya'da olduğu gibi, uluslararası arenada, SAE, profesyonellerin ilgisini çeken profesyonellere kaliteli, pratik ve teorik bir müfredat sağlama konusunda oldukça başarılı oldu. müzik endüstrisi.

Londra kampüsü açıldıktan kısa bir süre sonra, SAE Münih'teki ilk Avrupa enstitüsünü kurdu. Münih, dünya çapında birçok yabancı dil SAE Enstitüsü'nün ilki olacaktı.

SAE, 90'ların ortalarında Avrupa, Asya ve Yeni Zelanda'da iyi bir şekilde kurulmuştur. ABD'de 7 kampüsün ilki 1998'de açıldı.

Mütevazi Sydney stüdyo başlangıçlarımızdan, SAE bugün 27 ülkedeki 53 kampüsle dünyaya yayılıyor. Audio ile başlayarak, SAE International yıllar içinde gelişti ve şimdi diğer yaratıcı medya disiplinlerinde de nitelikler sunuyor - Animasyon, Tasarım, Dijital Gazetecilik, Film, Oyunlar ve Web

Tüm kurslarımız, yaratıcı ve yetenekli bireyler için yüksek kaliteli, endüstri odaklı, pratik ve teorik eğitim seçeneklerinin SAE kurucu ilkelerini takip eder.

Navitas hakkında

Navitas, 100'den fazla kolejden oluşan bir ağda 80.000'den fazla öğrenciye üniversite öncesi ve üniversite programları, İngilizce dil kursları, göçmen eğitimi ve yerleşim hizmetleri, yaratıcı medya eğitimi, öğrenci işe alım, mesleki gelişim ve kurumsal eğitim hizmetleri sunan bir Avustralya küresel eğitim lideridir. ve 23 ülkede kampüsler. Navitas bir ASX Top 200 Şirketidir.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

SAE Institute UAE

SAE'deki Animasyon Lisansını üstlenin ve Animasyon'un her yönüyle uzmanlığınızı geliştirin. Öğrenciler, 3D modelleme, karakter animasyonu, arma, dokular, proje yö ... [+]

SAE'deki Animasyon Lisansını üstlenin ve Animasyon'un her yönüyle uzmanlığınızı geliştirin. Öğrenciler, 3D modelleme, karakter animasyonu, arma, dokular, proje yönetimi, takım çalışması, aydınlatma, oluşturma ve birleştirme gibi alanlarda bu heyecan verici endüstride temel beceri ve bilgi geliştireceklerdir.

Bu alanların sağlam bir şekilde anlaşılması, öğrencilere uzmanlık alanlarını ayrıntılı bir şekilde incelemeden önce daha fazla çalışma için sağlam bir temel ve bağlam sağlar.

SAE'deki zamanınız boyunca, Maya, Autodesk 3D MAX ve Adobe Creative Suite gibi endüstri standardı yazılımları hakkında bilgi edineceksiniz.

Uzman SAE personeli rehberliğinde öğrencilerin gerçek dünya projelerine katılmaları için tasarlanmış özel birimler gerçekleştireceksiniz. Bu benzersiz öğretim tarzıyla, becerilerinizi ve teknik bilginizi işbirlikçi ve yaratıcı bir stüdyo tabanlı öğrenme ortamında göstereceksiniz.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
SAE Institute UAE

Filmin SAE Lisansı, modern çağda film yapımcılığının dokunulmaz zor beceri unsurlarını kapsayan bir film yapımı dersidir. Film dağıtımının yeni biçimleri, film izleme ort ... [+]

Filmin SAE Lisansı , modern çağda film yapımcılığının dokunulmaz zor beceri unsurlarını kapsayan bir film yapımı dersidir. Yeni film dağıtım biçimleri film izleme ortamını değiştirdi, ancak film üretmek için gerekli olan temel beceriler, film üretiminin geleceği için hala temel niteliktedir.

Yumuşak beceriler, öğrenciler için paha biçilmez özelliklerdir ve öğrenci seviyesinde film yapımlarının düzenlenmesi yoluyla öğretilir. İletişim, programlama ve organizasyon becerileri, öğrenilen temel becerilerin yanı sıra Aşama II'de teslim edilen Stüdyo Birimleri'nin temelidir. Yüksek üretim değerlerine sahip yüksek kaliteli kısa filmlerin yaratılması, öğrencileri bu teknik ve insan odaklı sunum yoluyla, film yapımcılığının tüm alanlarına sıçrama tahtası haline getirmektedir.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
SAE Institute UAE

SAE'deki Oyun Geliştirme Lisansını üstlenin ve programlama veya oyun tasarımı konusunda uzmanlığınızı geliştirin. Seviye tasarımı, sosyal ve mobil oyun geliştirme, oy ... [+]

SAE'deki Oyun Geliştirme Lisansını üstlenin ve programlama veya oyun tasarımı konusunda uzmanlığınızı geliştirin. Seviye tasarımı, sosyal ve mobil oyun geliştirme, oyun motoru programlama, oyun programlama, oyun tasarımı, proje yönetimi, ciddi oyunlar ve çok daha fazlası gibi alanlarda bu heyecan verici endüstride beceri ve bilgi edinme.

SAE'deki zamanınız boyunca, Unreal Engine 4, Unity3D, Autodesk 3D Studio Max ve Maya gibi endüstri standardı yazılımlarıyla çalışacaksınız. Games Development'da bir öğrenci olarak, Oculus Rift, Android, iOS gibi teknolojilerle de çalışacak ve C, Javascript ve C # gibi endüstri standardı programlama dillerini kullanacaksınız.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
SAE Institute UAE

SAE'de Ses Lisansını üstlenin ve ses endüstrisinde bir kariyer için yeteneklerinizi geliştirin. Neve, SSL, Audient ve diğerleri gibi endüstriden devasa yazılımlardan ... [+]

SAE'de Ses Lisansını üstlenin ve ses endüstrisinde bir kariyer için yeteneklerinizi geliştirin. Neve, SSL, Audient ve diğerleri gibi endüstriden devasa yazılımlardan endüstri standardı yazılımları ve büyük ölçekli ses masalarını kullanarak stüdyo üretimi, post prodüksiyon ve canlı ses alanlarında beceri ve bilgi edinme.

SAE'deki zamanınız boyunca, Pro Tools, Logic Pro X, Ableton Live ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli endüstri standardı yazılımlarını öğreneceksiniz.

Uzman SAE personeli rehberliğinde öğrencilerin gerçek dünya projelerine katılmaları için tasarlanmış özel birimler gerçekleştireceksiniz. Bu benzersiz öğretim tarzıyla, becerilerinizi ve teknik bilginizi işbirlikçi ve yaratıcı bir stüdyo tabanlı öğrenme ortamında göstereceksiniz.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
SAE Institute UAE

SAE'de Tasarım Lisansını (Grafik Tasarım) gerçekleştirin ve kariyerinizi tasarım endüstrisinin sınırsız dünyasında başlatın. Tipografi, ön baskı, basılı medya tasarım ... [+]

SAE'de Tasarım Lisansını (Grafik Tasarım) gerçekleştirin ve kariyerinizi tasarım endüstrisinin sınırsız dünyasında başlatın. Tipografi, ön baskı, basılı medya tasarımı ve dijital artı daha fazla tasarımın tüm alanlarını keşfedin. Görsel tasarımın oluşturulmasına odaklanacak ve tasarım endüstrisinin tüm alanlarında grafik tasarım ve web tasarımı ve ötesinin bileşenleri üzerinde geniş bir anlayış geliştireceksiniz.

Ortam ve karakter yapımı için anatomik çalışmalar ve perspektif teknikleri de dahil olmak üzere yaşamdan yola çıkarak, çeşitli medya araçlarını kullanarak çizim kavram ve metodolojilerini inceleyeceksiniz.

Uzman SAE personeli rehberliğinde öğrencilerin gerçek dünya projelerine katılmaları için tasarlanmış özel birimler gerçekleştireceksiniz. Bu benzersiz öğretim tarzıyla, becerilerinizi ve teknik bilginizi işbirlikçi ve yaratıcı bir stüdyo tabanlı öğrenme ortamında göstereceksiniz.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 8 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Keiran Bartlett Introduces SAE Dubai

SAE Dubai

Bachelor's Degrees in Creative Media. Enrol now to start your career!