N|A|M|E Dubai (Nest Academy of Management Education)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

NEST Yönetim Eğitimi Akademisi, Dubai, Dubai'de yeni bir İşletme okuludur. KHDA (Bilgi ve İnsani Gelişme Otoritesi - Dubai) tarafından lisanslanmış ve tanınmış İngiltere ödüllendirme kuruluşu tarafından, Etkinlik Yönetimi, Spor Yönetimi, Ağırlama Yönetimi, İşletme Yönetimi, Bilgi İşlem (BT) gibi yeni çağ kariyerlerinde her düzeyde kredi taşıyan İngiltere Yeterlilikleri sunmak üzere akredite edilmiştir ) ve Öğretim.

Nest Akademi Grubu, 6 şehirde 7 kampüsünde, 18 yaşında bir yeni yıl kariyerinde programlar sunan bir bağbozumuya sahipti ve bugüne kadar 11.000'den fazla öğrencinin kariyerini şekillendirdi.

Kurslar, endüstride başarılı olmak için gerekli beceri setlerini oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır. Pratik eğitime ve en iyi staj fırsatlarına vurgu yaparak, fakültemiz öğrencilere her adımda rehberlik eder.

Sınıf içi öğretimi, öğrencimizin istihdamını hazır hale getirmek için uygulamalı eğitim ve stajlarla harmanlayan öğretim metodolojisi konusunda uzmanız.

Oldukça yetenekli bireyler ve girişimciler için bir fırlatma rampası üretmeyi amaçlayan gerçek bir fütüristik müfredat oluşturarak, pratik bilgi ve deneyimin doğru harmanı ile uzmanlaşmış kredi taşıyan akademik kurslar sunuyoruz. Değerlendirmeler ödevlere, vaka çalışmalarına, girişimcilik projelerine ve ortak sunumlara dayanmaktadır.

Neden NEST Academy?

 1. Dubai'de Yeni Çağ İşletme Okulu
 2. Maliyetinin bir kısmında İngiltere Yeterlilikleri ile mezun olun.
 3. % 99 Öğrenci Vizesi Başarı Oranı
  - Para kanıtı ve Banka Hesap Özeti gerekli değil
  - Visa, Nest Academy tarafından desteklenmektedir
 4. % 50 COVID19 bursu, öğrenim ücretlerini tüm yıl için 4500 USD'ye düşürüyor
  - Esnek Taksit Ödemesi
 5. IELTS Muaf
 6. Yarı Zamanlı Çalışma İzni, Öğrenirken Kazanın!
 7. Çalışan Öğrenciler İçin Akşam ve Haftasonu Dersleri
 8. Ağırlama Yönetimi Öğrencileri için Garantili Ücretli Staj
 9. Özel Yerleştirme ve Staj Bölümü
 10. Global Kredi transferleri
  - geçen yıl 7 Ülkede Uluslararası Ortak Üniversitelerin Kampüslerine transfer seçeneği
  - Dubai'de başlayın, İngiltere'de yarı maliyetle mezun olun (+ İngiltere'de PSW)

New-Age Programları önerildi

Etkinlik Yönetimi - Kariyerinize konferanslar, kurumsal etkinlikler, fuarlar, fuarlar, düğünler, medya ve eğlence etkinlikleri ve daha fazlasını içeren en hızlı büyüyen endüstrilerden birinde başlayın.

Spor Yönetimi - Sporun yönetimi, iş dünyası ve kültürel yönlerini öğrenin ve spor pazarlaması, tesis ve spor etkinlikleri yönetimi, liderlik, sporda finansal yönetim, vs.

İşletme Yönetimi - Uluslararası İşletme Yönetimi öğelerinde uzmanlaşın ve uluslararası işletme, finans, satış ve pazarlama, insan kaynakları, personel yönetimi, operasyonlar ve perakende yönetimi konularında bilgi sahibi olun.

Ağırlama Yönetimi - Milyar dolarlık ağırlama endüstrisinin üç temel alanı vardır: Konaklama, Yiyecek ve İçecek ve Seyahat ve Turizm. Dünya çapında Seyahat ve Ağırlama sektöründeki istihdamının% 8,7'si ile Sektörün 2013'ten 2023'e kadar yılda% 4 büyümesi bekleniyor ve 2023 yılına kadar dünyada 337 milyon işgücü bulunacak ve bu da bu Gezegendeki 10 İşte her 1 işe .

Bilişim - Teknolojisiz bir dünyayı görselleştirmek ve insan ırkı üzerindeki etkisiyle hayret etmekten vazgeçmek anlaşılmaz, Bilişim ve BT dünyanın bugünü ve geleceği. Küresel dijital dönüşüm pazar büyüklüğünün 2017'de 1-200 Milyar ABD Dolarından 2020'de 2000 Milyar ABD Dolarına yükselmesi bekleniyor. Dijital teknolojinin benimsenmesiyle, küresel teknoloji ve iş hizmetleri için toplam adreslenebilir pazarın büyük olasılıkla 2025 yılına kadar 4000- milyar dolar.

Ödüller ve Ödüller

Nest Academy'nin ana kampüsleri aşağıdaki ödülleri kazandı ve övgüler aldı

 • NAEMD'nin kursları Times Top 75 B-okullarında sıralandı
 • ASIA EĞİTİM ZİRVESİ NASM'ı 2015 yılında “Spor Yönetiminde Yenilikçi Kursla En İyi Akademi ” ödülüne layık görüldü
 • ASIA EĞİTİM ZİRVESİ 2015, 2016 ve 2017 yıllarında NAEMD'ye “ETKİNLİK YÖNETİMİ EN İYİ ENSTİTÜSÜ”
 • NAEMD, Education World India 2019-20 tarafından “MESLEKİ EĞİTİM” için Hindistan'da özel yüksek öğretim kurumu olarak 1. oldu
 • LIMCA Rekorlar Kitabı NAEMD'yi “ASYA'NIN İLK VE EN İYİ ENSTİTÜSÜ” olarak onayladı
 • Dünya Eğitim Zirvesi, NASM'ye 2019'da “SPOR YÖNETİMİ İÇİN EN İYİ ENSTİTÜSÜ” olarak verildi
 • Time Research tarafından verilen Hindistan Eğitim Mükemmelliği Ödülleri 2013, 2014 ve 2015 yıllarında NAEMD'ye “ETKİNLİK YÖNETİMİ İÇİN EN İYİ ENSTİTÜSÜ” olarak verildi.
 • Education World India 2019-20, NASM'yi Hindistan'da “ SPOR & CO-EĞİTİM EĞİTİMİ ” için özel bir yükseköğretim kurumu olarak 1. olarak sıraladı.
 • NAEMD , Gün Ortasında Etkinlik Yönetimi Eğitiminde Mükemmellik Ödülü aldı
 • NASM, `` KHELO INDIA '' 2019 ve 2020'de
 • NEST Academy, UNICA 2019'da `` SANAYİ İŞBİRLİĞİNDE LİDER KURUM '' olarak tanındı

Beceri Tabanlı İstihdam Odaklı Kurslar

Kurslar, sektörde başarılı olmak için gereken yetenek setlerini oluşturmak için özel olarak tasarlanmıştır. Pratik eğitime ve en iyi staj fırsatlarına önem vererek, fakültemiz öğrencilere her adımda rehberlik eder. Değerlendirmeler ödevler, vaka çalışmaları, girişimcilik projeleri ve ortak sunumlara dayanmaktadır.

Öğrencileri, Tutku ve Mesleklerini Bütünleştirmeye Teşvik Edin

N | A | M | E Dubai'de amacımız yeni çağ kariyerlerinde sektöre hazır vasıflı profesyoneller yaratmaktır. Öğrencileri burs ile destekleyerek mesleğe olan tutkularını geliştirmeye teşvik ediyoruz

. 126413_pexels-photo-1438072.jpeg

Öğretme teknikleri

N | A | M | E Dubai olarak, üstün sonuçlar ve güçlü istihdam edilebilirlik beklentileri sağlamak için öğrencilerimizin bütünsel gelişimine bağlıyız. Öğretim metodolojisi sınıf oturumları, masterclasses, vaka çalışmaları, uygulamalı eğitim, grup çalışması ve tartışmalardan oluşur. Yaklaşım, doğru teori, uygulama ve deneyim dengesine sahip olmaktır. “Gerçek dünya alaka düzeyi” program boyunca hayati önem taşımaktadır.

 1. atölyelerÖğrencilerimizi Spor, Etkinlikler ve Yönetim Endüstrileri'ndeki güncel olaylarla güncel tutmak için, uzman ekibimiz tarafından listelenen endüstri odaklı temalara odaklanan benzersiz olarak tasarlanmış atölyeler düzenliyoruz.

 2. DerslerÖğrencilerimizin bakış açısını olumlu yönde etkilemek için, dersler deneyimli çekirdek öğretim kadromuzla birlikte üst düzey Yönetim Enstitülerinden gelen misafir öğretim üyeleri ve Spor ve Etkinlik Endüstrilerinden profesyoneller tarafından verilmektedir.

 3. Ödevler ve ProjelerÖdevler ve projeler müfredatımızın bir parçasıdır. Bunlar, öğrencilerimize, kendi fakültelerinin rehberliğinde, kendi endüstrilerindeki popüler ve deneyimli bireylerle tanışma, etkileşim kurma ve ilişkiler kurma konusunda geniş fırsatlar sunmaktadır.

 4. Simüle Edilmiş OturumlarBir etkinliği gerçek zamanlı olarak organize etme ve yönetme sürecini çoğaltmaya yardımcı olan istisnai bir metodoloji geliştirdik. Öğrenciler bir model olayı formüle etmek ve sınıfta canlı sunmak için eğitilmişlerdir. Bu alıştırma onlara olayları yürütmenin küçük yönlerini gözden geçirme fırsatı verir.

 5. Üst düzey sınıflarN | A | M | E Yüksek Lisans Dersleri öğrencileri mevcut spor, etkinlik ve yönetim dünyasından haberdar etmeyi amaçlıyor. Bu endüstrilerin çeşitli alanlarından konuk konuşmacılar bilgilerini paylaşır ve öğrencilerin bu endüstriler hakkında fikir ve anlayış oluşturmalarına yardımcı olur.

 6. Durum çalışmalarıMüfredatımız, çeşitli pratik ve durumsal konuları vurgulamak için vaka çalışmalarının kullanımını içermektedir. Beyin fırtınası ve tartışmalar, öğrencilerin düşünce süreçlerini kolaylaştırmaya ve sorunları keşfederek, tanımlayarak ve çözerek analitik yetenekleri keskinleştirmeye yardımcı olur.

Burslar

Çok uygun bir eğitim ücreti karşılığında yüksek kaliteli eğitim sağlamaya inanıyoruz; öğrenim ücretimizi düşük tutarak ve Başarı ve İhtiyaç Bazlı Burs bazında cömert bir burs paketi sunarak yetenekli öğrencilere erişilebilir yüksek öğrenim sunmayı taahhüt ediyoruz.

126730_pexels-photo-267885.jpeg

Konumlar

Dubai

Address
NAME Dubai,
306, 3rd & 8th Floor, Block 10,
Dubai International Academic City

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Ahmedabad

Address
1. 3rd Floor, Shoppers Plaza 2,
C. G. Road, Opp. Municipal Market,
Navrangpura, Ahmedabad,
Gujarat, India - 380009

Ahmedabad, Gujarat, Hindistan

Noida

Address
2. B2, Sector 4, Main DND Road,
Near HDFC Bank,
Noida, India - 201301

Noida, Uttar Pradesh, Hindistan

Jaipur

Address
3. Plot No. G 68 (C), B2 Bypass Rd,
RIICO Industrial Area, Mansarovar,
Jaipur, India - 302020

Jaipur, Rajasthan, Hindistan

Bombay

Address
4. Topiwala Marg, Off Station Road,
Goregaon West,
Mumbai, India- 400104

Bombay, Maharashtra, Hindistan

Bombay

Address
5. Tilak Road, Near Lion’s Garden,
Sindhu Wadi, Ghatkopar (E)
Mumbai, India - 400077

Bombay, Maharashtra, Hindistan

Bombay

Address
6. Nagindas Khandwala College,
S.V. Road, Malad (W),
Mumbai, India - 400064

Bombay, Maharashtra, Hindistan

Jodhpur

Address
7. Pal link Road,
Kamla Nehru Nagar.
Jodhpur, India - 342008

Jodhpur, Rajasthan, Hindistan