Manipal Academy of Higher Education Dubai

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Manipal Yüksek Eğitim Akademisi, Dubai Kampüsü MAHE (Üniversite olarak kabul edilir), Manipal Hindistan'da 64 yılı aşkın bir geçmişe sahip bir şube kampüsüdür; 400.000'den fazla Mezun ve ülkenin en büyük üniversitesi olarak kabul edilen ve her akademik yılda 23 disiplinde 28.000'den fazla öğrenciyi kaydeden üniversite.

Manipal Üniversitesi şimdi MAHE, 2000 yılında Dubai, BAE'de varlığını sürdürmektedir. Şu anda, dünya genelinde 40'tan fazla ülkeden 1.800'den fazla öğrenciyi kayıt altına almaktadır ve bölgedeki bir Hint çok disiplinli üniversitedir.

MAHE Dubai, Eylül 2011'de ikonik modern kampüsüne taşındı. 750.000 metrekarelik bir alana yayılan yayılma kampüsü 5000'den fazla öğrenciyi ağırlayabilir. Çağdaş amaca yönelik dersliklerin yanı sıra, Dubai International Academic City'deki (DIAC) yeni kampüs, mühendislik, yönetim, biyoteknoloji ve bilgi teknolojisinde en son laboratuvarları barındırıyor ve aynı zamanda bölgenin en iyi stüdyo ve atölye programlarının bazılarına ev sahipliği yapıyor medya ve iletişim ve iç tasarım.

Kampüste ayrıca genişleyen bir kütüphane, kafeterya, atletizm pisti, tenis kortları, spor salonu ve fitness merkezi ile kız ve erkek çocuklar için bir dinlenme merkezi de dahil olmak üzere bol miktarda açık ve kapalı spor tesisleri bulunmaktadır. Kampüsün tamamı Wi-Fi özelliğine sahiptir.

Akademisyenlerin ötesinde, MU, Dubai'deki öğrenciler müfredat dışı etkinliklere, spor etkinliklerine ve diğer kültürel etkinliklere bolca maruz kalırlar.

Dubai Kampüsü MAHE Manipal'da Lisans Programını Tercih Etme Nedenleri

  • Son Derece Deneyimli ve Seçkin Fakülteler - 60 yıldan fazla Mükemmellik
  • Uygulama Odaklı ve Endüstriye Uygun müfredat
  • Atanmış Yerleşim Hücresi ve destek hizmetleri
  • Sınıfının En İyisi Laboratuvarlar ve Tesisler
  • Genişletilmiş Küresel İşbirlikleri ve Akademik Ortaklıklar
  • Kapsamlı Açık ve Kapalı Spor Tesisleri
  • 40 Ülkeden Öğrenciler

bonservis

"Vietnam'a yaptığım uluslararası akademik ziyaretim sırasında kendimi bir insan olarak daha iyi keşfedebildim ve kendi sınırlarımı zorladım."
Bhavananın
Mezunlar Manipal Yüksek Eğitim Akademisi - MAHE, Dubai Kampüsü

"Dünyanın farklı köşelerinden insanlarla tanışmak için güzel bir yer."
Prashid Poonith
StudentManipal Yüksek Eğitim Akademisi - MAHE, Dubai Kampüsü

"Buradaki öğrenci kulüpleri için çalışırken, gerçekçi hedeflere ulaşmaya çalışırken edindiğim deneyim, içimdeki en iyiyi ortaya çıkardı."
Alex Anto
MezunlarMipip Yüksek Öğretim Akademisi - MAHE, Dubai Kampüsü

"MAHE Dubai evden uzakta bir ev haline geldi. Dersleri ve profesörlerimin her öğrenciyle gerçek ilgisini nasıl aldıklarını seviyorum."
D'Atra Monroe
Öğrenci Manipal Yüksek Eğitim Akademisi - MAHE, Dubai Kampüsü

Konumlar

Dubai

Address
G04,Dubai International Academic City (DIAC)
PO Box 345050

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri