Manipal Academy of Higher Education Dubai

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

Manipal Yüksek Öğretim Akademisi, Dubai Kampüsü, 64 yılı aşkın bir süredir Manipal Hindistan'ın MAHE şubesidir. 400.000 Mezun

Manipal Üniversitesi şimdi MAHE, 2000 yılında Dubai, BAE'de varlığını kurmuştur. Halen dünyanın dört bir yanındaki 40 ülkeden 1.800'den fazla öğrenci kayıtlıdır ve bu bölgede bir Hintli çok disiplinli bir üniversitedir.

MAHE Dubai, Eylül 2011'de ikonik son teknoloji kampüsüne taşındı. 750.000 metrekarelik bir alana yayılmış, yayılan kampüste 5000'den fazla öğrenci yer alacak. Çağdaş amaca yönelik sınıfların dışında, Dubai Uluslararası Akademik Şehri (DIAC) 'daki yeni kampüs, mühendislik, yönetim, biyo-teknoloji ve bilişim teknolojilerindeki en modern laboratuvarları barındırıyor ve aynı zamanda bölgenin en iyi stüdyoları ve atölyelerine de ev sahipliği yapıyor. medyada programlar

Kampüste ayrıca bir atletizm kütüphanesi, kafeterya, atletizm pisti, tenis kortları, spor salonu, fitness merkezi ve kız ve erkek çocuklar için bir eğlence merkezi de dahil olmak üzere kapalı ve açık spor tesisleri bulunmaktadır. Kampüsün tamamı Wi-Fi etkindir.

Akademisyenlerin ötesinde, MU, Dubai'deki öğrenciler, müfredat dışı etkinliklere, spor etkinliklerine ve diğer kültürel etkinliklere yeterince maruz kalıyorlar.

Neden Dubai Kampüsü MAHE Manipal'da Lisans Programı Seçmelisiniz?

  • Son Derece Deneyimli
  • Uygulamaya Yönelik
  • Atanmış Yerleşim Hücresi ve destek hizmetleri
  • Sınıf Laboratuvarlarında En İyisi
  • Genişletilmiş Küresel İşbirlikleri ve Akademik Ortaklıklar
  • Geniş açık
  • 40 Ülkeden Öğrenciler

Konumlar

Dubai

Address
G04,Dubai International Academic City (DIAC)
PO Box 345050

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri