International Horizons College (IHC)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İHK Hoşgeldiniz

Uluslararası Ufuklar Koleji Yükseköğretim ve Bilimsel Araştırma BAE Bakanlığı (MOHESR) tarafından lisanslı ve akredite edilmiştir. Üniversite 21. yüzyılda akademik mükemmellik ve alaka yüksek standartları yerine getirmeyi taahhüt bağımsız ve uluslararası bir lisans kurumdur.

Kurum sanatlar, bilimler ve ön-mesleki çalışmalarda bir Amerikan tarzı üniversite eğitimi ile MENASA bölgeden yüksek akademik performans öğrencilere sağlar ve Amerika Birleşik Devletleri'nde seçkin üniversitelere transferi yanı sıra bölgesel kurumlar için bir yol olarak hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin iş ve sanayi yaygın olarak değişen kariyer için güçlü bir temel elde ettiği için Uluslararası Ufuklar Koleji dengeler özel ve genel eğitim, meslek, kamu hizmeti, öğretim ve güzel sanatlar.

İHK 2 +2 modeli nedir

İHK ABD'de üniversitelere transfer için Dubai'de çalışmanın iki yıl boyunca hazırlar. Öğrenciler açık bir akademik planı geliştirmek için akademik danışmanlar ile çalışırken hazırlık, İHK de Freshman yıl içinde başlar. Akademik Planı öğrencilerin doğal yetenek ve ilgi alanlarına dayanmaktadır. Akademik Planı ideal bir üniversite ve her öğrenci için kendi özel gereksinimlerini listeler.

Bizim 2 +2 modeli öğrencileri, para kazanmak, daha fazla akademik hazırlık kazanmak ve Dubai'de lisans derecesi ilk iki yılını tamamlayarak ve ardından ABD ve diğer bölgelerde elit üniversitelerde son iki yıl geçmeden tarafından eve yakın olmasını sağlar .

Vizyon

İHK bizim ilerici Amerikan müfredat üniversite eğitim ve öğrenci başarısının üstün oranları için MENASA bölge genelinde bilinen olacak.

Stratejik Amaç ve Hedefler: 1.. MENESA bölgedeki altında hizmet gruplarının yükseköğretime erişimi artırmak.

  1. Foster öğretiminde yenilik ve öğrenci başarısını artırmak için öğrenme - Küresel Sınıf kurulması ve Herzaman her yerde 3 Öğrenme. Ile üniversite genelinde etkileşimi teşvik, ve, çeşitli halklar, kültürler, sanat ve bakış açılarının kabul.

  2. Çevresel sürdürülebilirlik ve kaynak koruma devam eden programda üniversite camiasının tüm mensuplarının meşgul.

Misyon

İHK 21. yüzyıla ilgili fikri yüksek mükemmellik standartlarını yerine getirmede kararlı bir seçici bağımsız ve uluslararası lisans kurumdur. Kurum Ortadoğu'da içinde yüksek akademik performans öğrencileri, Kuzey Afrika ve sanat, bilim ve ön-mesleki çalışmalarda bir Amerikan müfredat üniversite eğitimi ile Güney Asya (MENASA) bölge sağlar ve Birleşik elit üniversitelere transferi erişim için bir köprü olarak hizmet vermektedir Devletler ve bölgesel kuruluşlar. İHK anda bizim öğrenciler, iş ve endüstri, meslek, kamu hizmeti, eğitim ve güzel sanatlar yaygın olarak değişen kariyer için güçlü bir temel elde sağlamak için özel ve genel eğitim dengesi.

Konumlar

Dubai

Address
International Horizons College,
42nd Floor, U-Bora Tower,
Business Bay

Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri