Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EIBFS hakkında

1983 yılında kurulan, Bankacılık ve Finansal Araştırmalar Emirates Enstitüsü (EIBFS) stratejik Sharjah, Abu Dabi ve Dubai'de bulunan sanat kampüsleri üç devlet de bankacılık ve finans alanında dünya standartlarında eğitim programlarını, eğitim ve müttefik hizmetleri sunmaktadır . Emiratisation girişimi taahhüt EIBFS bankacılık ve finansal hizmetler sektöründe birinci sınıf eğitim tesisleri ve cesaret verici kariyer büyüme sağlayarak BAE vatandaşları destekliyor.

EIBFS küresel getirmek ve BAE bankacılık ve finans alanında en iyi programlar sunmak için çeşitli önde gelen enstitüleri ve dünya üniversiteleri ile entegre edilmiştir.

EIBFS yüksek nitelikli, yetenekli ve tecrübeli akademisyenler ve kurumsal eğitmenler tarafından desteklenen bankacılık ve finans alanı alanında binlerce öğrenci ve çalışan profesyonellerin yaşam ve kariyer önemli katkılarda bulunmuştur.

EIBFS özellikle öğrenci ve kursiyerlerin, akademik ve eğitim programları, kampüsleri siteleri, fakülte ve personel, mezunlar ve diğer çeşitli boyutlarda sayısında, yıllardır önemli bir büyüme tanık olmuştur.

Her yıl, enstitü eğitmek, tren ve bankacılık ve sınıf araştırma, uzmanlık, program ve tesislerin en iyi tarafından desteklenen mali öğrenme fırsatları geniş bir yelpazede sunmaya BAE genelinde öğrenci ve kursiyerlerin binlerce ağırlamaktadır.

Konumlar

Dubai

Emirates Institute for Banking & Financial Studies

Address
EIBFS Dubai Campus
Dubai International Academic City
Al Ruwayyah 2
Opposite Zayed University

341400 Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
Telefon
+971 4 607 0444

Abu Dabi

Emirates Institute For Banking and Financial Studies

Address
EIBFS Abu Dhabi Campus
Al Moroor Street
Next to the Emirates Centre for
Strategic Studies and Research

7108 Abu Dabi, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri
Telefon
+971 2 446 4666

Sharjah

Emirates Institute for Banking & Financial Studies

Address
EIBFS Sharjah Campus
Opposite Sharjah Immigration
& UAE Central Bank

4166 Sharjah, Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri
Telefon
+971 6 572 8880