Resmi açıklamayı okuyun

EIBFS hakkında

1983 yılında kurulan, Bankacılık ve Finansal Araştırmalar Emirates Enstitüsü (EIBFS) stratejik Sharjah, Abu Dabi ve Dubai'de bulunan sanat kampüsleri üç devlet de bankacılık ve finans alanında dünya standartlarında eğitim programlarını, eğitim ve müttefik hizmetleri sunmaktadır . Emiratisation girişimi taahhüt EIBFS bankacılık ve finansal hizmetler sektöründe birinci sınıf eğitim tesisleri ve cesaret verici kariyer büyüme sağlayarak BAE vatandaşları destekliyor.

EIBFS küresel getirmek ve BAE bankacılık ve finans alanında en iyi programlar sunmak için çeşitli önde gelen enstitüleri ve dünya üniversiteleri ile entegre edilmiştir.

EIBFS yüksek nitelikli, yetenekli ve tecrübeli akademisyenler ve kurumsal eğitmenler tarafından desteklenen bankacılık ve finans alanı alanında binlerce öğrenci ve çalışan profesyonellerin yaşam ve kariyer önemli katkılarda bulunmuştur.

EIBFS özellikle öğrenci ve kursiyerlerin, akademik ve eğitim programları, kampüsleri siteleri, fakülte ve personel, mezunlar ve diğer çeşitli boyutlarda sayısında, yıllardır önemli bir büyüme tanık olmuştur.

Her yıl, enstitü eğitmek, tren ve bankacılık ve sınıf araştırma, uzmanlık, program ve tesislerin en iyi tarafından desteklenen mali öğrenme fırsatları geniş bir yelpazede sunmaya BAE genelinde öğrenci ve kursiyerlerin binlerce ağırlamaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Emirates Institute for Banking and Financial Studies

Misyon Amacı ... [+]

Misyon

Amacı [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Abu Dabi Sharjah
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Emirates Institute for Banking and Financial Studies

İslam Muhasebe Araştırma Metodolojisi Yıl 4 ... [+]

İslam Muhasebe Araştırma Metodolojisi

Yıl 4

[-]
Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Abu Dabi Sharjah
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to the Emirates Institute for Banking and Financial Studies