Resmi açıklamayı okuyun

Dubai Tasarım ve Yenilik Enstitüsü (DIDI) , dört yıllık Lisans Derecesi (BDes) şeklinde benzersiz bir tasarım eğitimi sunmaktadır. Bölgedeki türünün ilk örneği olan DIDI'nin müfredatı Massachusetts Institute of Technology (MIT) ve Parsons School of Design ile ortaklaşa hazırlanmış ve tasarım düşüncesinde ve yaratıcı problem çözmede sıkı sıkıya barındırılan ayırıcı bir program sunmaktadır.

2018 Sonbaharında kapılarını açan DIDI, özel olmayan, kar amacı gütmeyen bir Tasarım Enstitüsüdür.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Dubai Tasarım ve Yenilik Enstitüsü, tasarım eğitiminin geleceğinin deneysel, dönüştürücü, yıkıcı ve disiplinlerarası bir yaklaşım olduğuna inanmaktadır. Yarının toplumunun yararı için günümüzdeki sorunlara yönelik sürdürülebilir tasarım çözümleri tasarlayıp yaratacak olan yeni değişim üreticileri için seçim okulu olmayı düşünüyoruz.

DIDI, öğrencileri hızla değişen dünyaya, disiplinlerarası ve tasarım problemiyle çözebilecek becerilerle etkili bir şekilde cevap vermeye hazırlar. Yeni nesil değişimcileri olumlu bir değişim yaratmak için bir araç olarak tasarım kullanmaya hazırlayacağız. Öğrencilerimiz görsel okur yazarlığı ve sürdürülebilir bir geleceği yaratma, biçimlendirme ve yaratma teknolojik yeteneklerini öğreneceklerdir. DIDI, işbirliği ve ortaklığı değerlendirecek açık kaynaklı ve işbirlikçi bir yaklaşımla bölge genelinde ortaya çıkan tasarım yeteneklerini destekleyecek. Entegre müfredat yeniliğine ve teknolojik deneylere yatırım yapıyoruz.

  • DIDI, 21. Yüzyılın liderleri ve etkileyenlerini yaratacaktır.
  • DIDI, bölgede yeni nesil yetenekli bireyler yaratmak için dünya çapında bir müfredat ve küresel araştırma sunacak.
  • DIDI, öğrenme deneyimi için yeni bir ekosistem sağlayacaktır.
  • DIDI, öğrencilere rehberlik ve inkübasyon desteğine erişme imkânı sağlayacak.
  • DIDI, tasarımı yeni değişim dili olarak kullanacak.

58555_16123_104_Aerial_View_01-min.jpg

DIDI KAMPÜSÜ YARATICI ZENGİNLER İÇİN UZAKLIK YAZILIYOR.

DIDI kampüsü , d3'teki Yaratıcı Topluluğun merkezinde, BAE'deki genç tasarımcılar için interaktif ve çağdaş çalışma alanları sağlayacak.

Foster + Partners tarafından tasarlanan kampüs, öğrencilerin yeniliklerini ve yaratıcılığını besleyip sergilemek için benzersiz bir öğrenme ortamı yaratıyor.

Binanın kalbinde yer alan 'sosyal' bir merdiven, altı katın hepsini birbirine bağlar ve etkileşim, tartışma ve görüntüleme için resmi olmayan alanlar yaratır ve stüdyoları birbirine bağlar. Her katta farklı zemin plakaları, merkezi bir atriuma bakan dinamik iç teraslar oluşturur.

Mekan, 'mega' bir stüdyo ortamında , dünya standartlarındaki tesislerle birlikte tasarım disiplinleri arasında çapraz işbirliğine olanak tanıyarak öğrencileri ve öğretim üyelerini dinamik bir çevrede buluşturuyor. Kampüs d3'teki Yaratıcı Topluluğun 100.000 feet kare alana yayılmış durumda ve 550 öğrenciyi ağırlama kapasitesine sahip olacak.

STÜDYEN Ötesi

Dubai'de yaşayan öğrenciler Dubai Tasarım Haftası, Dubai Tasarım Günleri Moda İletimi ve Abwab.The fütüristik Dubai şehrini içeren inanılmaz bir tasarım etkinlik takvimine, kısacası altın kumsalları, çölleri ve büyüyen bir sanat ve sokağı övünme imkanına sahip olacaklar. kültür manzarası, nefes kesen Dubai silüetine karşı koyun.

Futuristic, multicultural and safe, Dubai, yarının değişimcilerini ağırlayan yenilik kentidir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) BAE'deki Yüksek Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilmiş, kar amacı gütmeyen özel bir üniversitedir. ... [+]

Dubai'nin tasarım bölgesinin (d3) kalbinde yer alan Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) , Yükseköğretim Bakanlığı tarafından üniversite olarak onaylanmış, kar amacı gütmeyen özel bir üniversitedir. 2018'deki ilk girişiyle DIDI, gelecek nesil tasarımcıları beslemek, mentorluk etmek ve yaratmak üzerine odaklanmıştır.

DIDI, Massachusetts Üniversitesi Teknoloji Enstitüsü (MIT) ve The New School'un Parsons Tasarım Okulu ile öğrencilere bölgenin ilk Entegre Entrikasyonu ile sonuçlanan dört yıllık eğitim yolculuğunu belirleme yetkisi vermek üzere tasarlanmış bir müfredat geliştirmek için stratejik işbirliğine girdi Lisans Tasarım Derecesi , Ürün Tasarımı, Multimedya Tasarımı, Moda Tasarımı ve Stratejik Tasarım Yönetimi alanlarında konsantrasyon seçimi ile.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Student Life at DIDI

The Vision of DIDI

The Institute

The Future

http://didi.ae/
Address
Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor
Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
Telefon
+971 3434 392