Amity University: Dubai

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Amity Hakkında

Yirmi beş yıl önce kurulan Amity Eğitim Grubu, bugün okul öncesi eğitimden doktora eğitimine kadar dünya çapında iyi bir eğitim sunan önde gelen bir eğitim grubudur. seviyesi. Amity'nin dünya çapında 150.000 öğrenci ile hızla büyüyen küresel ölçekte kurumları ağı, 25 ülkede kampüs kurma planlarıyla Dubai, Londra, Singapur, New York, Mauritius, Çin ve Romanya'da kampüsler oluşturdu. Amity'nin bilimdeki yenilikleri yol açan yeniliklere odaklanması

kampus

Amity Eğitim Grubu bugün Hindistan'ın önde gelen özel kar amacı gütmeyen eğitim gruplarından biridir ve okul öncesi eğitimlerden doktora eğitimine kadar küresel olarak benchmarklı eğitim sunmaktadır. seviyesi.

Hindistan'daki kampüslerden başlayarak, bugün Amity'nin dünyada kampüsleri var ve önümüzdeki birkaç yıl içinde 25 ülkede kampüs kurmayı hedefliyor. DIAC, Dubai'deki Amity Üniversitesi'nin evidir. Amity'nin bilim ve teknolojideki yenilikleri, küresel olarak kıyaslanan bir altyapı ve rekor sayıda iş yeniliği üzerine odaklanması, en çok aranan eğitim hedefleri arasında ortaya çıkan Amite enstitüleriyle doğrudan doğruya sonuçlandı.

En İyi Kurumlar

Amity Üniversitesi ve Amity Business School, Amity Mühendislik Fakültesi dahil kurumları

Bu sıralamalar altyapı, akademik mükemmeliyet, müfredat ve araştırma da dahil olmak üzere çeşitli parametreler üzerinde verildi.

Araştırma odağı

Vaka Çalışması Girişimleri

Üniversite'nin bölge ile birleşmesinin bir parçası olarak, Amity University Dubai, bölgedeki işlerin derin bir anlayışına büyük ölçüde katkıda bulunan bir Orta Doğu Merkezli Dava Merkezi barındırmaktadır. Davalar, "Durum Merkezi" olarak bilinen yönetim vakaları, makaleler ve kitapların en büyük global havuzunda barındırılıyor. Bu vaka çalışması çalışmalarına ek olarak, Üniversite ayrıca kendi fakülteleri tarafından yazılan Ortadoğu odaklı vaka incelemelerinin bir özetini yayınladı.

Vaka analizlerine ilgi globaldir ve yalnızca üniversitelerden değil iş dünyasından da gelir. Örneğin, Cranfield Üniversitesi, Maryland Üniversitesi ve Witwatersrand Üniversitesi gibi sezgilerde Yönetim müfredatlarında kullanılırlar. Buna ek olarak, McKinsey kalibre organizasyonları

Bu popülerlik kısmen BAE'nin Serbest Bölgeleri kadar çeşitlilik gösteren alanları kapsadığı için çalışmaların nefesiyle açıklanmaktadır; Landmark ve Emaar şeklinde çakıl taşları ve Nokia ve Yum gibi çokuluslu şirketler! (Orta Doğu'da); Takamul ve Nitaqat gibi hükümet programları; ya da Expo 2020'nin BAE ekonomisinin çeşitli sektörlerine etkisi. Sonuç olarak, öğrencilere vurgulanan otantik durumlara karşı potansiyel yaşanabilir özümler üzerinde kasıtlı olmak için teşvik edildiği için canlandırıcı bir deneyim sağlarlar. Bu, Amity misyonunun dünya çapındaki öğrenci öğrenme deneyimini zenginleştirmesini garanti eder.

En İyi Yerleşimler

Amity University, Dubai, BAE'deki varlık dünyasında varlığını BAE'de kısa bir sürede hissettirdi.

Kampus'taki Kurumsal Kaynak Merkezi'nin (CRC) sürekli faaliyetiyle oluşturulan topluluk aracılığıyla farklı sektörlerdeki önde gelen şirketlerin yeni işe alımına arzulanan bir kaynak haline geldi. Mart / Nisan aylarında yapılan Üniversitenin Yıllık Yerleştirme Haftası, kurum dünyası arasında büyük bir beraberliktir. Bu yıl Yerleşim Haftası boyunca 35'den fazla üst firma kampanyayı ziyaret ettiler. Bunların arasında Danzas, Apparel BAE gibi Orta Doğu'da aranan işverenlerin yıllık listesinde yer alan Great Places to Work'te en iyi şirketlerin bazıları yer aldı.

Bunun yanı sıra CRC, sınıf odalarından işyerlerine sorunsuz ve etkili bir geçiş için tüm öğrencileri aktif olarak desteklemektedir. Bu, devam eden yazı, görüşme elleçleme becerileri, eleştirel düşünme becerileri, sahte görüşme oturumları, Konuk Konferans Dizisi, Mezun Etkileşimleri ve zamanında endüstri ziyaretleri aracılığıyla Sanayi rol modellerine maruz kalma oturumlarıyla sağlanır. Temmuz ayındaki ayrılmış iki aylık staj programı

Mezunlar Ağı

Amity mezunu ile ilişkilerimizi geliştirmek ve beslemek, akademik mükemmellik merkezi olarak varlığımızın temelini oluşturuyor. Mezunlar Ağları, dünya çapında, hem sosyal hem de mesleki ağlar için önemli bir platformdur.

Mezunların Kurumsal Faaliyetlere daha fazla katılımını sağlamak için yaptığımız çabanın bir parçası olarak, Kurumsal Kaynak Merkezi Amity Mezunları Masters Forumuna sahiptir.

Bu forum Mezun Öğrencileri öğrencilerin rol modeli ve büyükelçisi olarak sergilemek ve kampüste BUDDY / MENTOR Programına entegre etmek için bir platform. Bu forum aracılığıyla Mezunlar rol modelleri, kampüsündeki öğrencilerle 'Mezun Ustaları' olarak başarı sırlarını paylaşıyor. Öğrenciler, milyar dolarlık bir şirketin CEO'su ile yüz yüze görüşme fırsatı buluyor veya sektörün önde gelen şirketlerinden başarılı bir yönetici tarafından en sevilen sektörüne giden yolları anlayabiliyorlar.

Bu tecrübeler geleceği öğrencilere yönlendirebilir ve Amity Mezun Masters Forumu onları Amity Dubai öğrencilerine açıyor. Yaşamlarını ve kariyerlerini geliştirdikçe, mevcut öğrencilere mentorlar ve rol modelleri olarak hizmet ederler.

Öğrencilere, Amity Üniversitesinin en etkili mezunlarından bazılarıyla etkileşim kurma imkânı sunmak, öğrencilere başarı konusunda farklı bir bakış açısı kazandırır. Yalnızca biriyle ilgili bir biyografi okuyan öğrenciler, başarıya giden yolda yaşadıkları sıkıntı ve başarısızlıkları kavrayamazlar.

Program, Amity'nin mezunları bünyesindeki deneyim ve bilgeliği kullanıyor ve başarılı mezunları kampüste öğrencilere ve fakülte ile etkileşime girmeye getiriyor. Çeşitli etkinlikler ve toplantılar sayesinde öğrenciler, özgeçmişin ötesinde, kötü zamanların yanı sıra, iyi olan "usta hayatı" hakkında bilgi edinebilirler.

İlk denemede doğru olanı kimse doğru bulmaz ve öğrencileri, sıkıntı ve başarısızlığın nihayetinde olumlu bir sonuca götürebileceği fikrini ortaya koyarak kendi kariyerlerine girdikleri zaman çok daha hazırdırlar.

Mezunlar Master'lar başkalarının kendilerini ölçmeleri için yeni başarı standartları belirleyen çeşitli meslek mensubu erkeklerdir. Ve her biri için Amity University eğitimi başarılarının başlangıcıydı.

Program ayrıca, programın genel başarısına doğru atılmış bir adım olarak mezunlarını (beceri setlerini geliştirmek istiyorlarsa, Executive MBA Programlarımızdan herhangi birinde) sponsorluk yapmaya ve Mezuniyet Masters kursumuza eşsiz vasıflarla meşhur Amity mezunlarını eklemeye gayret ediyor .

Konumlar

Dubai

Address
Amity University Dubai
Dubai, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri