VIVES University College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

VIVES University College hoşgeldiniz. Bu yeni kolej, KATHO ile Kortrijk, Roeselare, Tielt, Torhout ve KHBO kampüsleri ile Brugge ve Oostende'deki kampüslerin bir araya gelmesinin bir sonucudur. Şu anda, yüksek öğretim alanındaki birleşmeler Flanders'de yaygın bir eğilimdir. Yaklaşık 13.000 öğrenci ile VIVES, Flanders'daki en büyük üniversite üniversitesidir.

Geleceğini tasarla

VIVES University College , modern ve yetkinlik temelli yüksek eğitimi, yenilikçi, pratik araştırmaları ve topluma sağladığı hizmetleriyle, bugünün ve yarının sosyal sorunlarına yeterli bir cevap sunmaktadır. VIVES, profesyonel yönelimli Lisans Dereceleri ve Önlisans Derecelerine odaklanan, takdire değer, arkadaş canlısı ve insan odaklı bir üniversite kolejidir. Bunu yaparken, üniversite koleji, öğrencilerin küreselleşmiş dünyaya hem insan hem de profesyonel olarak katkıda bulunmalarını sağlar.

VIVES, yetkinliklerin gelişimine tamamen ve aktif olarak bağlıdır. Öğrencilere gelecekleri için çalışma fırsatı verilir. Geleceğin Tasarımını üniversite kolejinin başlangıç ​​çizgisi olarak vurgula. VIVES, çalışanlarının işlerini coşkuyla yapmasının önemli olduğuna inanmaktadır. Bu yüzden üniversite kolejinde uzmanlıklarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak için onlara kapsamlı fırsatlar sunuyor.

VIVES, her bir bireye karşı sorumluluk ve sahiplenme, takdir ve saygıya yer vermeyi tercih eder. Sürdürülebilirlik, VIVES için bir başka önemli taahhüttür. VIVES, inovasyon yoluyla daha yüksek mesleki eğitimde bir trend belirleyici olmayı hedeflemektedir.

Görev beyanı


sürücü/>

  • Olabileceğin en iyi olmak. Öğrenciler ve öğretim üyeleri güçlü yanlarını geliştirmeye ve kişisel ve profesyonel kimliklerini coşkuyla derinleştirmeye devam ediyorlar. Yeteneklerine ve hedeflerine uygun seçimler yaparlar.
  • Kendi öğrenme sürecini yönetmek. Öğrenciler ve öğretim üyeleri kendi öğrenme süreçlerini yönetir. Profesyoneller olarak, hayat boyu öğrenmeye ve anlayışlarını ve uzmanlıklarını genişletmeye ve derinleştirmeye bağlılar.


Bağ/>

  • Birbirimizden ve onlardan öğrenme. Öğrenciler ve öğretim üyeleri bir takım olarak birlikte öğrenirler. Enformel ve disiplinlerarası öğrenme fırsatları ile kendi profesyonel ağlarını kuruyorlar. Bunu başarmak için dijital dünyanın olanaklarından tam olarak yararlanırlar.
  • Yükseköğretimde yolunuzu bulmak. Öğrencilerin doğru seçimleri yapmalarına yardımcı olmak ve öğrenim merdiveni tırmanmaya yardımcı olmak için, VIVES eğitim ortakları ile birlikte çalışır. VIVES ayrıca önceden edinilmiş yetkinlikleri de tamamen tanır.
  • İşyerinde ve toplumda bir bütün olarak aktif diyalog içinde olmak. Öğrenciler ve öğretim üyeleri dışarıdan ve partilerle öğrenirler. Toplumun eleştirel bir görüşünü alırlar ve uzmanlıklarını üniversite kolejinin çevresi dışında hazır bulundururlar.


yenilik/>

  • Yarının ilham verici eğitimini şekillendirmek. Öğrenciler ve öğretim görevlileri, zaman ve mekândan bağımsız ya da olmayabilir, zorlu bir öğrenme ortamında çalışırlar. Yenilikler, araştırma sonuçlarından ve mevcut ve gelecek nesil öğrencilerin, çalışma ortamının ve toplumun beklentilerine dayanmaktadır.
  • Geleceğin işlerine hazırlanıyor. Öğrenciler ve öğretim üyeleri, günümüzün ve yarının meslekleri için gereken yetkinlikleri elde etmeye çalışırlar. Teori ve pratik arasındaki etkileşim onları sınırlarını zorlamaya zorluyor. Eğitim, pratik deneyim ve kendi pratik tabanlı araştırmaları bu amaçla iç içe geçmiştir.

Konumlar

Kortrijk

Address
Campus Kortrijk, Roeselare, Torhout
Doorniksesteenweg 145

B-8500 Kortrijk, Flanders, Belçika

Bruges

Address
Campus Brugge, Oostende
Xaverianenstraat 10

B-8200 Bruges, Flanders, Belçika