Resmi açıklamayı okuyun

VIVES University College hoşgeldiniz. Bu yeni kolej, KATHO ile Kortrijk, Roeselare, Tielt, Torhout ve KHBO kampüsleri ile Brugge ve Oostende'deki kampüslerin bir araya gelmesinin bir sonucudur. Şu anda, yüksek öğretim alanındaki birleşmeler Flanders'de yaygın bir eğilimdir. Yaklaşık 13.000 öğrenci ile VIVES, Flanders'daki en büyük üniversite üniversitesidir.

Geleceğini tasarla

VIVES University College , modern ve yetkinlik temelli yüksek eğitimi, yenilikçi, pratik araştırmaları ve topluma sağladığı hizmetleriyle, bugünün ve yarının sosyal sorunlarına yeterli bir cevap sunmaktadır. VIVES, profesyonel yönelimli Lisans Dereceleri ve Önlisans Derecelerine odaklanan, takdire değer, arkadaş canlısı ve insan odaklı bir üniversite kolejidir. Bunu yaparken, üniversite koleji, öğrencilerin küreselleşmiş dünyaya hem insan hem de profesyonel olarak katkıda bulunmalarını sağlar.

VIVES, yetkinliklerin gelişimine tamamen ve aktif olarak bağlıdır. Öğrencilere gelecekleri için çalışma fırsatı verilir. Geleceğin Tasarımını üniversite kolejinin başlangıç ​​çizgisi olarak vurgula. VIVES, çalışanlarının işlerini coşkuyla yapmasının önemli olduğuna inanmaktadır. Bu yüzden üniversite kolejinde uzmanlıklarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak için onlara kapsamlı fırsatlar sunuyor.

VIVES, her bir bireye karşı sorumluluk ve sahiplenme, takdir ve saygıya yer vermeyi tercih eder. Sürdürülebilirlik, VIVES için bir başka önemli taahhüttür. VIVES, inovasyon yoluyla daha yüksek mesleki eğitimde bir trend belirleyici olmayı hedeflemektedir.

Görev beyanı


sürücü/>

  • Olabileceğin en iyi olmak. Öğrenciler ve öğretim üyeleri güçlü yanlarını geliştirmeye ve kişisel ve profesyonel kimliklerini coşkuyla derinleştirmeye devam ediyorlar. Yeteneklerine ve hedeflerine uygun seçimler yaparlar.
  • Kendi öğrenme sürecini yönetmek. Öğrenciler ve öğretim üyeleri kendi öğrenme süreçlerini yönetir. Profesyoneller olarak, hayat boyu öğrenmeye ve anlayışlarını ve uzmanlıklarını genişletmeye ve derinleştirmeye bağlılar.


Bağ/>

  • Birbirimizden ve onlardan öğrenme. Öğrenciler ve öğretim üyeleri bir takım olarak birlikte öğrenirler. Enformel ve disiplinlerarası öğrenme fırsatları ile kendi profesyonel ağlarını kuruyorlar. Bunu başarmak için dijital dünyanın olanaklarından tam olarak yararlanırlar.
  • Yükseköğretimde yolunuzu bulmak. Öğrencilerin doğru seçimleri yapmalarına yardımcı olmak ve öğrenim merdiveni tırmanmaya yardımcı olmak için, VIVES eğitim ortakları ile birlikte çalışır. VIVES ayrıca önceden edinilmiş yetkinlikleri de tamamen tanır.
  • İşyerinde ve toplumda bir bütün olarak aktif diyalog içinde olmak. Öğrenciler ve öğretim üyeleri dışarıdan ve partilerle öğrenirler. Toplumun eleştirel bir görüşünü alırlar ve uzmanlıklarını üniversite kolejinin çevresi dışında hazır bulundururlar.


yenilik/>

  • Yarının ilham verici eğitimini şekillendirmek. Öğrenciler ve öğretim görevlileri, zaman ve mekândan bağımsız ya da olmayabilir, zorlu bir öğrenme ortamında çalışırlar. Yenilikler, araştırma sonuçlarından ve mevcut ve gelecek nesil öğrencilerin, çalışma ortamının ve toplumun beklentilerine dayanmaktadır.
  • Geleceğin işlerine hazırlanıyor. Öğrenciler ve öğretim üyeleri, günümüzün ve yarının meslekleri için gereken yetkinlikleri elde etmeye çalışırlar. Teori ve pratik arasındaki etkileşim onları sınırlarını zorlamaya zorluyor. Eğitim, pratik deneyim ve kendi pratik tabanlı araştırmaları bu amaçla iç içe geçmiştir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

VIVES University College

İşletme Yönetimi Lisans programı, farklı yönetim alanlarında derin bir bilgi birikimi kazanmak ve küreselleşmiş bir dünyanın kültürlerarası bağlamında uluslararası bir iş ... [+]

İşletme Yönetimi Lisans programı, farklı yönetim alanlarında derin bir bilgi birikimi kazanmak ve küreselleşmiş bir dünyanın kültürlerarası bağlamında uluslararası bir iş derecesi elde etmek isteyen Belçikalı ve uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır. Uluslararası öğrenciler, yabancı hocalar, çalışma gezileri ve değişim olanakları, kültürler arası farkındalığı ve iletişimi geliştirecektir.

İşletme Yönetimi Lisans, uzmanlaşma İşletme Yönetimi

Kortrijk, Flaman girişimciliğinin attığı kalbi ve inovasyonu ve yaratıcılığı teşvik eden tasarımdır. Şehir, Barco, Bekaert vb. Gibi çeşitli büyük çokuluslu şirketlere, aynı zamanda geniş bir endüstri veya hizmet odaklı KOBİ'ye de sahiptir. Bu, bölgeyi Avrupa içinde ikinci en düşük işsizlik oranı ile sağlar. Antik tarihi şehir merkezi, ilham verici bir ortam sunar ve canlı üniversite (kolej) şehri, Belçika-Fransız metropolü olan Kortrijk, Lille ve Tournai'nin herhangi bir yerinde stratejik bir konuma sahiptir.... [-]

Belçika Kortrijk
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIVES University College

BU PROGRAM 2020-2021 YILI'NDAN MEVCUTTUR - Otelcilik Lisans Diploması olarak, konukseverliğin büyüleyici dünyasında kusursuz bir şekilde evde olan bir profesyonelsiniz. ... [+]

hakkında

Otel Yönetimi alanında lisans olarak, konukseverliğin büyüleyici dünyasında kusursuz bir şekilde evde olan bir profesyonelsiniz. Otel yönetimi programı yüksek seviyede mesleki bilgi ve beceri, üç veya dört yabancı dil, güçlü bir ekonomik temel, iyi bilişim becerileri, bir takımda çalışma yeteneği, sunum becerileri ve uluslararası deneyim sunar.

Bu yeterlilikler, diğer birçok endüstride de büyük beğeni topluyor ve size eğitiminize devam etme ve bir Yüksek Lisans veya ek Lisans Derecesi alma fırsatı sunacak. Otel yönetimi öğrencileri dinamiktir ve sık sık iletişim kurmaya, zorluklara ve yaratıcı ekip çalışmasına ilgi duyarlar. Bir catering okulundan önceden bir yeterlilik gerekli değildir. Yalnız çalışmaktan daha çok şey öğrenmek var. İsterseniz, Otel Yönetimi öğrenci kulübü olan SorHoMa'ya katılabilirsiniz. Öğrenci kulübü, programdaki öğrenciler için her türlü aktiviteyi ve konuk ağırlama sektörünün ana konuşmacıları ile bir konferans salonunu düzenlemektedir.... [-]

Belçika Bruges
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIVES University College

Uluslararası iş yönetimi Advanced Bachelor lisans programından sonra bir bekar. Belçika, kampüs Kortrijk'te gerçekleşen 12 aylık bir tam zamanlı bir programdır. Son ü ... [+]

En az bir lisans derecesine sahip olan öğrencilere tam zamanlı 1 yıl (12 ay) lisans uluslararası bir yönetim sunuyoruz. Program tamamen İngilizcedir.

Tercihen Ticari Bilimler ve İşletme Yönetimi alanında okuyan öğrencileri kabul ediyoruz. Ancak, diğer konuları da inceleyen sınırlı sayıda öğrenciyi bekliyoruz. Örneğin; ... Komisyonumuzun başvurusu hakkında soruşturma ve onay alındıktan sonra, bu öğrenciler kabul edilebilir.

Bu program hakkında nedir?

Uluslararası iş yönetimi lisans programından sonra bir bekar. Bu kampüs Kortrijk, Belçika yer alan 12 aylık bir tam zamanlı bir programdır. Son üç ay boyunca, staj sırasında çalışacaksınız.... [-]

Belçika Kortrijk
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

VIVES | Mission Statement