Thomas More University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Thomas'a hoş geldiniz!

Thomas More'un uluslararası web sitesine hoş geldiniz! Thomas More, Flanders'daki en büyük uygulamalı bilimler üniversitesidir ve Antwerp eyaletinde 31 Hollandalı ve 5 İngilizce öğretmeni lisans programı sunmaktadır. Bunun yanında, Thomas More, ortak üniversitelerin öğrencileri için İngilizce değişim programları sunmaktadır.

Lisans ÖğrencileriEylül 2016'dan itibaren, yüksek kaliteli eğitimimize yüksek hırslı yabancı öğrencilerimiz için de erişilebilir hale getiren, İngilizce eğitimli lisans programları için değerli bir seçim sunuyoruz.

Değişim Öğrencileri

Thomas More, Flanders'daki Uygulamalı Bilimler En büyük üniversitesidir ve ağırlıklı olarak Antwerp eyaletinde bulunmaktadır. Ortak üniversitelerden gelen öğrenciler için 20'den fazla İngilizce öğretilen değişim dönemi bulabileceğiniz yedi kampüsümüz var.

Kısa programlar ve lisansüstü öğrencileri

Medya veya Tasarım eğitim teklifimize tam bir yıl geçirmeden tadını çıkarın.

Bizimle tanışmak ister misin?

Açık Kampüs Günlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve ülkenizde bizi ziyaret edin.

İmkanlar ve öğrenci desteği

Profesyonellerden oluşan bir ekip, tavsiye, rehberlik, yardımcı olur ve öğrencilere yardımcı olur. Eğitim kurslarına ek olarak, Thomas More bir dizi öğrenci olanağı sunmaktadır. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin.

Konumlar

Mechelen

Address
Zandpoortvest 60
2800 Mechelen, Flanders, Belçika