Thomas More University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Thomas'a hoş geldiniz!

Thomas More'un uluslararası web sitesine hoş geldiniz! Thomas More, Anvers eyaletinde 31'den fazla Hollandaca öğretilen ve 5 İngilizce öğretilen lisans derecesi programı sunan Flanders'daki en büyük uygulamalı bilimler üniversitesidir. Bunun yanında Thomas More, ortak üniversitelerden öğrenciler için İngilizce değişim programları sunmaktadır.

Lisans ÖğrencileriEylül 2016 itibariyle, yüksek kaliteli eğitimimizi yüksek hırslı yabancı öğrenciler için de erişilebilir hale getiren değerli İngilizce eğitimi lisans programları sunuyoruz.

Değişim Öğrencileri

Thomas More, Flanders'daki Uygulamalı Bilimler En büyük üniversitesidir ve ağırlıklı olarak Antwerp eyaletinde bulunmaktadır. Ortak üniversitelerden gelen öğrenciler için 20'den fazla İngilizce öğretilen değişim dönemi bulabileceğiniz yedi kampüsümüz var.

Kısa programlar ve lisansüstü

Medya veya Tasarım eğitim teklifimize tam bir yıl geçirmeden tadını çıkarın.

Bizimle tanışmak ister misin?

Açık Kampüs Günlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve ülkenizde bizi ziyaret edin.

İmkanlar ve öğrenci desteği

Profesyonellerden oluşan bir ekip öğrencilere tavsiye, rehberlik eder, yardım eder ve yardımcı olur. Eğitim kurslarına ek olarak, Thomas More bir dizi öğrenci tesisi sunmaktadır. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin.

Konumlar

Mechelen

Address
Zandpoortvest 60
2800 Mechelen, Flanders, Belçika

Geel

Address
Kleinhoefstraat 4
2440 Geel, Flanders, Belçika

Sint-Katelijne-Waver

Address
Sint-Katelijne-Waver, Flanders, Belçika