Karel De Grote University College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

KdG

Karel De Grote University College 12.000'den fazla kayıtlı öğrenciye sahiptir ve yaklaşık 1.000 personel istihdam etmektedir. Bu bizi Antwerp'teki en büyük üniversite okulu yapıyor.

Misyon, vizyon ve değerler

Misyon Karel De Grote University College ( KdG ) sürdürülebilir kalkınmayı destekler: öğrenciler, çalışanlar ve toplum için. Karşılıklı etkileşimde, davetkar bir öğrenme, yaşam ve çalışma ortamına dayanır. Her zaman herkesin en iyisini elde etmek ve birlikte mükemmellik için çabalamak. Vizyon Karel De Grote University College ( KdG ), kişiye özel öğrenme bağlamlarında zorlayıcı ve motive KdG . Kişilikli bir profesyonel haline gelmek isteyen herkes için. Yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri için öğrencilerimizi eğitir, yönlendirir, topluma katkı sağlamak için gerekli yeterlilikleri kazanırız. Kendini bilinçli, sorumluluk duygusu ile ve toplum tarafından değerli. Personelimizi hem kişisel hem de profesyonel düzeyde büyümeye devam etmeye teşvik ediyoruz. KdG çok yönlü bir organizasyondur. Geleceği düşünüyor ve hızla değişen küresel bağlamın dinamiklerini hissediyoruz. Bilgimizi paylaşıyoruz ve ortaklarımızla güçlü işbirliklerine yatırım yapıyoruz: bu etkileşimler ve ölçüye dayalı çözümler sayesinde üniversite kolejimiz (sanat) eğitimi, uygulama odaklı araştırma ve hizmetlerde üstünlük ve yenilikler yapıyor. Değerler Değer odaklı bir organizasyon olarak şunları tercih ediyoruz:

  • öğrenci odaklı eylemler
  • sonuçlara ulaşma
  • güvenle işbirliği yapmak
  • Kendimizi daha iyi bir dünyaya adamak
  • sürdürülebilir yenilik.

Eğitimle İlgili Perspektifler

Karel De Grote University College , öğrencilerine ve çalışanlarına yeteneklerini keşfetme ve onları geliştirme fırsatını vermeyi amaçlamaktadır. Ekip çalışmasının hem öğrencilerin hem de çalışanların, toplumun geniş bağlamında olduğu gibi çalışma bağlamında da gerekli olan yetkinlikleri (bilgi, beceri, içgörü ve tutum gibi) edinmelerine izin verdiğine inanıyoruz. En hayati yetkinliklerden biri, şüphesiz, belirli koşullar nedeniyle yeteneklerini tam olarak geliştiremeyenlere çaba gösterme yeteneğidir.

Konumlar

Antwerp

Address
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antwerp, Flanders, Belçika
Telefon
+32 350 221 92