Resmi açıklamayı okuyun

KdG

Karel De Grote University College 12.000'den fazla kayıtlı öğrenciye sahiptir ve yaklaşık 1.000 personel istihdam etmektedir. Bu bizi Antwerp'teki en büyük üniversite okulu yapıyor.

Misyon, vizyon ve değerler

Misyon Karel De Grote University College ( KdG ) sürdürülebilir kalkınmayı destekler: öğrenciler, çalışanlar ve toplum için. Karşılıklı etkileşimde, davetkar bir öğrenme, yaşam ve çalışma ortamına dayanır. Her zaman herkesin en iyisini elde etmek ve birlikte mükemmellik için çabalamak. Vizyon Karel De Grote University College ( KdG ), kişiye özel öğrenme bağlamlarında zorlayıcı ve motive KdG . Kişilikli bir profesyonel haline gelmek isteyen herkes için. Yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri için öğrencilerimizi eğitir, yönlendirir, topluma katkı sağlamak için gerekli yeterlilikleri kazanırız. Kendini bilinçli, sorumluluk duygusu ile ve toplum tarafından değerli. Personelimizi hem kişisel hem de profesyonel düzeyde büyümeye devam etmeye teşvik ediyoruz. KdG çok yönlü bir organizasyondur. Geleceği düşünüyor ve hızla değişen küresel bağlamın dinamiklerini hissediyoruz. Bilgimizi paylaşıyoruz ve ortaklarımızla güçlü işbirliklerine yatırım yapıyoruz: bu etkileşimler ve ölçüye dayalı çözümler sayesinde üniversite kolejimiz (sanat) eğitimi, uygulama odaklı araştırma ve hizmetlerde üstünlük ve yenilikler yapıyor. Değerler Değer odaklı bir organizasyon olarak şunları tercih ediyoruz:

  • öğrenci odaklı eylemler
  • sonuçlara ulaşma
  • güvenle işbirliği yapmak
  • Kendimizi daha iyi bir dünyaya adamak
  • sürdürülebilir yenilik.

Eğitimle İlgili Perspektifler

Karel De Grote University College , öğrencilerine ve çalışanlarına yeteneklerini keşfetme ve onları geliştirme fırsatını vermeyi amaçlamaktadır. Ekip çalışmasının hem öğrencilerin hem de çalışanların, toplumun geniş bağlamında olduğu gibi çalışma bağlamında da gerekli olan yetkinlikleri (bilgi, beceri, içgörü ve tutum gibi) edinmelerine izin verdiğine inanıyoruz. En hayati yetkinliklerden biri, şüphesiz, belirli koşullar nedeniyle yeteneklerini tam olarak geliştiremeyenlere çaba gösterme yeteneğidir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Karel De Grote University College

İşletme Yönetimi - Uluslararası İşletme Lisans derecesi, uluslararası İş dünyasında büyüleyici bir işe girişinizdir. ... [+]

İşletme Yönetimi (Uluslararası İşletme), uluslararası iş dünyasında kariyer yapan öğrencilere uluslararası iş dünyasını hazırlayan üç yıllık bir İngilizce dil programıdır.

Öğrencilere yurtdışından programa katılan öğrencilerin yaklaşık yüzde 40'ı ile uluslararası bir sınıfta okuma şansı sunuyor. Konuşmacılar eşit derecede çeşitlidir ve sektörel bilgi birikimiyle teorik bilginizi pratiksel egzersizler, vakalar ve ekip atamaları aracılığıyla nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz .

Etik iş uygulamaları ve sürdürülebilirlik prensiplerini keşfedecek ve küresel işyeriniz için profesyonel becerilerinizi ve kültürel farkındalığınızı geliştireceksiniz. Bu ders aynı zamanda bir yüksek lisans programı için bir sıçrama tahtasıdır.... [-]

Belçika Antwerp
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Karel De Grote University College

Önümüzdeki üç yıl içinde, hızlı tempolu multimedya dünyasında parlamaya yardımcı olacak üstün yaratıcılık ve teknik beceriler geliştireceksiniz. ... [+]

Her zaman teknolojide atılımlar aramak üzeresiniz? Bir girişimcilik içgüdüsü ve yenilikçiliğe başlamak için fikirler var mı?

Gelin ve teknolojinin bizim için nasıl çalıştığını keşfedin, potansiyelinin kilidini açın ve toplum size teşekkür edebilir.

Multimedya ve İletişim Teknolojileri Lisans programımız, küresel düşünen öğrencileri dijital dünyadaki bir kariyere hazırlayan bir İngilizce dilidir.

Başvurun ve önümüzdeki üç yılını Belçika'daki hareketli ve tarihi Antwerp şehrinde geçirebilirsiniz.

Kısaca derece

Hızlı multimedya dünyasında parlamanıza yardımcı olacak teknik beceriler, üstün yaratıcılık ve stratejik bilgiler geliştireceksiniz.... [-]

Belçika Antwerp
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antwerp, Flanders, Belçika
web sitesi
Telefon
+32 350 221 92