Resmi açıklamayı okuyun

Orman (1190) merkezli dernek, Besme Caddesi 97, Eğitim düzenleme amaçlamaktadır. Bu eylemler amacına doğrudan veya dolaylı olarak ilişkili veya bunun gerçekleşmesini kolaylaştırmak için muhtemel alabilir. Bu, özellikle, hizmet içi eğitimden organize edebilir, araştırma ve kamu hizmeti uyguladı. Herhangi bir kişi veya kurum sanatla, kurumsal amaç kapsamında çalışabilir. Statüsü 3).

Yeni kurslar organizasyon ve CREA, yeni ustalar, eş mezuniyet, sosyal promosyon düzenlediği çeşitli kurslar ile teknik yakınlaşma tanıtımı (PAAC) üzerinden (yardımcı) eğitimi ulusal (uluslararası): dernek sabit eğitsel gelişim politikası izlemektedir ve 2011 1 Temmuz günü devam, 2012-2013 yıllarında psikomotor eğitimi oluşturulması ile Enstitü Optik Raymond Tibaut (IORT) sosyal ilerleme.

Aramak

Uygulamalı araştırma HE ve Yönetim Kurulu atanan görevlerinden birinin bu sektörünü geliştirmek için gerekli iradeye sahip olduğunu. HE Araştırma gerçekten iyileştirme ve mevcut mesleki uygulamaların zenginleştirilmesi ana kaynağıdır.

Bunu yapmak için, Cumhurbaşkanlığı Müdürlüğü dépendhiérarchiquement UDR (Araştırma Birimi) yönü, tüm bölümleri ile sürekli temas halinde ve İcra Komitesi'nde çalışmaktadır.

UDRagit esas olarak enine biçimde pluricatégorielsen interne.Elle projelerinde kategoriler içinde hem de uygulamalı araştırma projeleri geliştirmek için kolaylaştırıcı olarak da, dış ortak çalışan çevreler.

projeler çoğunlukla dış tekliflere çağrılarına yanıt olarak, UDR kategoriler ve bölümler tarafından önerilen, aynı zamanda kategorilerden kendilerini gelip UDR yapılandırılmıştır edilir. Yani bu topluma hizmet için iyi bir destek yapıdır.

Program dili:
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

yönetimi ve iç ve dış halk arasındaki Arayüz, halkla ilişkiler görevlisi oluşturulması ve tasarımı ile onun örgütün imajını yönetiminden sorumludur ... [+]

iş ve medya merkezinde İletişim becerileri

yönetimi ve iç ve dış halk arasındaki Arayüz, halkla ilişkiler görevlisi oluşturulması ve tasarımı ile onun örgütün imajını yönetiminden sorumludur:

hedef kitleler için uyarlanmış ilgili yönlü iletişim araçlarını kullanarak bir iletişim planı ve. Şirketin stratejisi ve yönetmek medya ilişkileri, sosyal medya, web ve görsel-işitsel bilgiler ile tutarlı bir medya planı. organizasyonun ihtiyaçlarına göre Olaylar, zamanlama görevleri, bütçenin kontrol, takım yönetmek.

profesyonel bir ortamda ve sosyoekonomik çevre algısı bilgisi misyonunu yürütmek için gereklidir.

Halkla İlişkiler, çok amaçlı fonksiyon ... [-]
Belçika Brüksel
Eylül 2020
Fransızca
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

Hareketsiz veya hareketli görüntüler daha günlük yaşantımızı istila. Bu üretim sadece yetkili teknisyenler tarafından sağlanması olabilir! ... [+]

Brüksel Lisesi'nin eğitim projesi -

Brüksel Lisesi: (Görüntü Tekniği hedefi) - Ilya Prigogine (eski INRACI) Lisans görüntü teknikleri

Kapsamlı bir eğitim

Hareketsiz veya hareketli görüntüler daha günlük yaşantımızı istila. Bu üretim sadece yetkili teknisyenler tarafından sağlanması olabilir!

resim bölümünde HELB içinde sağlanan eğitim talepleri ve mesleki ortamın şartlarına uygun olarak istiyorum.

Eğitim Fotoğraf hafifçe teknik fotoğraf, video ve multimedya ana sağlar. Bu ilk bir terim, bir yaklaşımı, bir stil porsiyon güç mettreensuite için aydınlatma, kompozisyon ve estetik kodların görüntünün dilbilgisi ilkeleri hakkında bilgi ... kapsar reklam görüntüsü, belgesel veya röportaj dahil olan bir yaratıcılık.... [-]

Belçika Brüksel
Eylül 2020
Fransızca
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

sosyal ekoloji lisans gündüzleri, çalışmanın üç yıl organize edilmektedir. CESS gereklidir (veya sekonder veya lisans çalışmaları tamamlandıktan bir Diploma eşdeğeri). ... [+]

sosyal ekoloji lisans gündüzleri, çalışmanın üç yıl organize edilmektedir. CESS gereklidir (veya sekonder veya lisans çalışmaları tamamlandıktan bir Diploma eşdeğeri).

Birçok milletten, 18 yaşındaki 40 yıllık mükemmel bir karışımı, tutkular, kültürler, ilgi alanları olan öğrenciler arasında değişen yaştan geniş bir yelpazede: EOS atmosferi çok farklı öğrenci nüfusu ile karakterizedir zaten işyerinde yetişkinlerin sorumluluk duygusu ile çok farklı, gençler,. Tüm itimi ı canlı bir atmosfere vermek için birleştirir.

sosyal ekoloji lisans (sabah 8 17.30 kadar) gündüzleri 3 yılda organize edilmektedir. (Özkaynak yöntemiyle veya tepsi) CESS esastır.... [-]

Belçika Brüksel
Eylül 2020
Fransızca
Tam zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Avenue Besme, 97 à 1190
Brüksel, Belçika