Artevelde University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

110624_foto1.jpg

İş dünyasında uluslararası bir kariyer hayal ediyor musunuz? Ufkunuzu genişletmek ve konfor bölgenizin dışına çıkmak için istekli misiniz? Neden kariyerinize Avrupa'nın kalbi Ghent'te başlamıyorsunuz? Artevelde University of Applied Sciences İngilizce lisans programlarında derece ile dünya oyun alanınızdır. Sektörde iki lisans sunuyoruz: Uluslararası Ofis Yönetimi veya Uluslararası İşletme Yönetimi.

Ghent Üniversitesi Derneği (AU GENT) üyesi olan Artevelde University of Applied Sciences en büyük üniversite kolejlerinden biridir (13.000 öğrenci. Fransa ve Hollanda: 70.000 öğrencisi ile Ghent, Belçika'daki en büyük öğrenci şehridir Üniversite ve üniversite kolejleri kampüsleri, atmosferi canlandıran kente yayılmıştır , Ghent'i bisiklete binmeden hayal etmek mümkün değildir. Çok çeşitli çalışma olanakları sunmak için: Ghent hepsine sahip: yaşam, gece hayatı, birinci sınıf eğitim ve birçok eğlence aktivitesi.110622_foto2.jpg

Ayrıca, Artevelde University of Applied Sciences giden personeli ve öğrenci hareketliliğini teşvik etmekte ve uluslararası gelen öğrenci ve personeli sıcak bir şekilde karşılamaktadır . Son olarak, düzenli çalışma programlarının yanı sıra, Artevelde University of Applied Sciences , disiplinlerarasılığa vurgu yapan İngilizce dilinde iki uluslararası lisans programı sunmaktadır. Yabancı bir öğrenci olarak başarılı bir entegrasyon sağlamak için Hollandaca kurslarını takip etme imkanı da sunuyoruz.

Üniversite kolejinde yaratıcılık, yenilikçi düşünce tarzı ve girişimcilik duygusu sınırları aşan profesyoneller yetiştirilir. Mükemmel öğrenci odaklı hizmetleri, eğitimi ve rehberliği ile tanınan Artevelde University of Applied Sciences , kesinlikle , Ghent şehrinin sunduğu cazip sosyal, kültürel ve turistik etkinliklerin yanı sıra beklentilerinizi karşılayacak.110628_foto3.jpg

Belçika'nın Gent kentinde iş okumak için 5 neden!

  1. Belçika'da işletme okurken, kariyerinizi Avrupa'nın göbeğinde başlatıyorsunuz. Birçok küresel organizasyonun merkezi Belçika'da olup, burada AB ve NATO da bulunmaktadır.
  2. Belçika'yı uluslararası konaklamanız boyunca yalnızca keşfetmekle kalmayacaksınız: Paris, Londra, Berlin, Amsterdam gibi büyük Avrupa şehirleri sadece birkaç saat uzaklıktadır.
  3. Gent, Belçika'daki en büyük öğrenci şehirlerinden biridir. Üniversite ve üniversite kolejlerinin kampüsleri tarihi kentin her yerine dağılmıştır.
  4. Gent, eşsiz bir kültürel ve tarihi kenttir . Orta çağ ihtişamını kültürel cazibe ile birleştirir, önemli müzik ve film festivallerinin yanı sıra çeşitli tiyatro ve performans sahneleriyle birleştirir.
  5. Gentçe konuşulan dil Hollandacadır, ancak Belçikalılar çok dillidir. Belçika’daki üç resmi dilde İngilizce, Fransızca ve Hollandaca konuşmayı kolay bulacaksınız!

Konumlar

Ghent

Arteveldehogeschool - Campus Kantienberg

Address
Voetweg 66
9000 Ghent

9000 Ghent, Flanders, Belçika
Telefon
+32 9 234 70 00