Resmi açıklamayı okuyun

110624_foto1.jpg

İş dünyasında uluslararası bir kariyer hayal ediyor musunuz? Ufkunuzu genişletmek ve konfor bölgenizin dışına çıkmak için istekli misiniz? Neden kariyerinize Avrupa'nın kalbi Ghent'te başlamıyorsunuz? Artevelde University of Applied Sciences İngilizce lisans programlarında derece ile dünya oyun alanınızdır. Sektörde iki lisans sunuyoruz: Uluslararası Ofis Yönetimi veya Uluslararası İşletme Yönetimi.

Ghent Üniversitesi Derneği (AU GENT) üyesi olan Artevelde University of Applied Sciences en büyük üniversite kolejlerinden biridir (13.000 öğrenci. Fransa ve Hollanda: 70.000 öğrencisi ile Ghent, Belçika'daki en büyük öğrenci şehridir Üniversite ve üniversite kolejleri kampüsleri, atmosferi canlandıran kente yayılmıştır , Ghent'i bisiklete binmeden hayal etmek mümkün değildir. Çok çeşitli çalışma olanakları sunmak için: Ghent hepsine sahip: yaşam, gece hayatı, birinci sınıf eğitim ve birçok eğlence aktivitesi.110622_foto2.jpg

Ayrıca, Artevelde University of Applied Sciences giden personeli ve öğrenci hareketliliğini teşvik etmekte ve uluslararası gelen öğrenci ve personeli sıcak bir şekilde karşılamaktadır . Son olarak, düzenli çalışma programlarının yanı sıra, Artevelde University of Applied Sciences , disiplinlerarasılığa vurgu yapan İngilizce dilinde iki uluslararası lisans programı sunmaktadır. Yabancı bir öğrenci olarak başarılı bir entegrasyon sağlamak için Hollandaca kurslarını takip etme imkanı da sunuyoruz.

Üniversite kolejinde yaratıcılık, yenilikçi düşünce tarzı ve girişimcilik duygusu sınırları aşan profesyoneller yetiştirilir. Mükemmel öğrenci odaklı hizmetleri, eğitimi ve rehberliği ile tanınan Artevelde University of Applied Sciences , kesinlikle , Ghent şehrinin sunduğu cazip sosyal, kültürel ve turistik etkinliklerin yanı sıra beklentilerinizi karşılayacak.110628_foto3.jpg

Belçika'nın Gent kentinde iş okumak için 5 neden!

  1. Belçika'da işletme okurken, kariyerinizi Avrupa'nın göbeğinde başlatıyorsunuz. Birçok küresel organizasyonun merkezi Belçika'da olup, burada AB ve NATO da bulunmaktadır.
  2. Belçika'yı uluslararası konaklamanız boyunca yalnızca keşfetmekle kalmayacaksınız: Paris, Londra, Berlin, Amsterdam gibi büyük Avrupa şehirleri sadece birkaç saat uzaklıktadır.
  3. Gent, Belçika'daki en büyük öğrenci şehirlerinden biridir. Üniversite ve üniversite kolejlerinin kampüsleri tarihi kentin her yerine dağılmıştır.
  4. Gent, eşsiz bir kültürel ve tarihi kenttir . Orta çağ ihtişamını kültürel cazibe ile birleştirir, önemli müzik ve film festivallerinin yanı sıra çeşitli tiyatro ve performans sahneleriyle birleştirir.
  5. Gentçe konuşulan dil Hollandacadır, ancak Belçikalılar çok dillidir. Belçika’daki üç resmi dilde İngilizce, Fransızca ve Hollandaca konuşmayı kolay bulacaksınız!
Program dili:
  • Ingilizce
  • Flemenkçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Artevelde University of Applied Sciences

Uluslararası bir kariyer görüyor musun? Ufkunu genişletmek mi istiyorsun? Hedefleriniz ülkenizin sınırlarını aşıyor mu? Daha sonra Uluslararası İş Yönetimi bölümünde lisa ... [+]

Uluslararası bir kariyer hayal ediyor musunuz? Ufkunuzu genişletmek için istekli misiniz? Hedefleriniz ülkeniz sınırlarının ötesine mi geçiyor? O zaman Uluslararası İşletme Yönetimi lisans derecemiz sizin çayınız olacak. Bu tam üç yıllık lisans programı İngilizce olarak öğretilir. Tüketici malları, İK, satış, ihracat, pazarlama, sosyal kar, finans, BT, vb. Gibi genç yönetici olarak fırsatlara sahip olacaksınız.

Neden Uluslararası İşletme Yönetimi Lisans?İş hayatıyla işbirliği, şirket ziyaretleri, misafir konuşmaları, uluslararası örnek olay incelemeleri, deneyimli konuşmacılar vb. Aracılığıyla gerçekleşir.Küçük sınıf grupları, odağın işletme becerileri ve tutumlarına dayandığı konu için etkileşimi sağlayacaktır.Talent'te kişisel koçluk alacaksınBu lisans programı, uluslararası bir öğrenci grubuna tamamen İngilizce olarak öğretilir.Uluslararası zihniyetine sahip olan ve İngilizce bilgisi olan mezunlar, bugünlerde işverenler tarafından yoğun talep görmektedir.... [-]
Belçika Ghent
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Artevelde University of Applied Sciences

Dillere ve insanlara karşı bir tutkunuz var mı? Dijital dünya ile ilgisi olan her şey için mi? Ufkunuzu genişletmek ve konfor bölgesinin dışına çıkmak ister misiniz? Düny ... [+]

Dil ve insanlar hakkında tutkulu musunuz? Kendi ülkenizde veya yurtdışında uluslararası bir şirket için ofis yöneticisi, proje yöneticisi, işe alım memuru veya süreç danışmanı olarak çalışmak ister misiniz? Uluslararası Ofis Yönetimi alanında bir dereceye kadar her şey elinizin altında !

Neden Uluslararası Ofis Yönetimi Lisans?Bir grup uluslararası öğrenciyle ders alacaksınız: zenginleştirici bir deneyim.Üç staj, birçok konuk konferanslar, şirket ziyaretleri ile, çalışma teorisi canlanır, vb uluslararası odaklı vakalar, yurtdışı gezilerine.Profesyonel olarak İngilizce ve diğer iki yabancı dilde iletişim kurmayı öğreneceksiniz.... [-]
Belçika Ghent
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Artevelde University College Ghent

Address
Voetweg 66 9000 Ghent
9000 Ghent, Flanders, Belçika
web sitesi
Telefon
+32 9 234 70 00