Canadian University of Bangladesh

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bangladeş Kanada Üniversitesi (CUB) Yeni bir üniversitedir. Evet yeni (Ocak, 2016) kuruldu, ama çok, aynı zamanda üniversitenin tamamen yeni bir cins olduğunu edilir. Ne Kanadalı Üniversitesi benzersiz kılan nedir? Bu uygulama dayanıyor. Yani, biz göstererek öğretmek "anlamına gelir; Biz "yaparak öğrenirler. eğitim yaklaşımımız, bu açıdan, çok Kuzey Amerika Modeli izler.

Aslında orada gitmeden ... en yüksek Kanadalı standartlara üniversite düzeyinde eğitim teslimini sağlar. Bu Bangladeş Canadian University of uygun bir maliyetle dünya standartlarında, uygulama tabanlı eğitim sağlamak mümkün olduğu anlamına gelir.

Bangladeş kabaran ekonomisi ve liderlik istikrarlı etkisi nedeniyle; ülke, bugün, küresel güvensizlik denizde ekonomik refah ve siyasi istikrar bir adadır. Bu büyüme yüksek düzeyde olduğunu ve sürekli gelişme dünyaya bir örnektir. A Bangladeş Canadian University of milletin başarı ve refah sağlamak için gerekli dünya çapında liderleri ve yetenekli profesyonellerin üretme sorumluluğunu yerine derinden bağlı olduğunu.

Konumlar

Dakka

Canadian University Of Bangladesh

Address
Plot: 99 Block: C Road:11, Banani
Dhaka-1213

Dakka, Dakka Bölümü, Bangladeş
Telefon
+880 1707-070280