Salzburg College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Salzburg College

Salzburg College , Avusturya'nın Salzburg şehrinde bulunan yüksek öğrenim kurumudur. Salzburg College , liberal sanatların Amerikan akademik geleneğinde uluslararası eğitim programları sağlamak görevidir.

Eğitim Felsefesi

Salzburg College sınıf çalışmasında, saha çalışması, işyeri deneyimi ve akademik seyahat birbirini tamamlar. Öğrenciler kişisel deneyimlerini akademik çalışmalarının bir parçası haline getirmeye teşvik edilir. Sosyal ve deneyimsel öğrenme tüm Salzburg College programlarının önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Tüm sınıflar çoğunlukla Avrupalı ​​profesörler tarafından İngilizce öğretilir ve öğrenciler akademik çalışmaları için düzenli ABD kredisi alırlar. Öğrenciler, Salzburg College bir dönem, bir yaz dönemi veya tam bir akademik program için eğitim alırlar.

Öğrenci profili

Kırk yılı aşkın bir süredir Salzburg College , başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyanın dört bir yanından öğrencileri ağırlıyor. Salzburg College programlarından birine dünyanın dört bir yanındaki 500 farklı kolej ve üniversiteden gelen öğrenciler katılmıştır.

Kurumsal İlişkiler

Salzburg College , Amerika Birleşik Devletleri genelinde 150'den fazla kolej ve üniversiteye doğrudan ve dolaylı ortaklıklar yoluyla bağlıdır. Aktarılabilir ABD Amerikan kredisi için Salzburg College programlarından birine kaydolmak isteyen dünyanın dört bir yanından bağımsız öğrenciler, Kuzey Illinois Üniversitesi'ndeki ABD kayıt okulumuz aracılığıyla başvurabilirler.

Salzburg'da Akademik Ortak: Kültürlerarası Koleji

2013 itibariyle Salzburg College , Salzburg College Kültürlerarası Koleji ile yüksek lisans diploması ve yüksek lisans programı ile işbirliği yapmaktadır. Kültürlerarası Koleji, Salzburg Üniversitesi ve kültürlerarası sinerjiyi yaratma ve kullanma vizyonunu paylaşan ve kültürel çeşitliliği koruyarak ve bütünleşerek bütünleşmeyi teşvik eden vizyonu paylaşan diğer Avrupalı ​​üniversitelerden gelen iddialı ve tutkulu bir grup akademisyen tarafından kurulmuştur. Daha çeşitli bir toplumu teşvik etme yetkinliğini teşvik etmek onların görevidir.

Kültürlerarası Kolej'de, son teknoloji ürünü araştırma ve çözüm bulma, kültürlerarası yeterlilik alanında geleceğin uzmanlarını eğitmek için hazırlanmış akademik programlarla birleştirilmiştir. Kültürlerarası Çalışmalar Yüksek Lisansı (Almanca ve İngilizce) ve Kültürlerarası Yetkinlik Diploması (Almanca ve İngilizce) yanında Kültürlerarası Koleji, Kültürlerarası Akademisi aracılığıyla özel atölyeler de sunmaktadır.

Tarihçe

Salzburg College , Salzburg'da uluslararası eğitim programlarını kişiselleştirilmiş, kültürler arası bir dalma ve büyüme deneyimini, açık fikir ve kültür alışverişi ortamı sunarak izler.

Misyon / Vizyon

Salzburg College , Salzburg'da uluslararası eğitim programlarını kişiselleştirilmiş, kültürler arası bir dalma ve büyüme deneyimini, açık fikir ve kültür alışverişi ortamı sunarak izler.

Salzburg College , öğrencileri sadece bir akademisyene değil, aynı zamanda kişisel ve mesleki düzeyde de kültürlerarası öğrenmeyi kolaylaştırırken, öğrencilerini kültürel çeşitliliği yetkinlikle anlama ve kullanma konusunda teşvik eder.

Salzburg College , öğrencilere küresel bir dünyada eleştirel düşünmeyi, akademik ve profesyonel beceri ve beceri kazanmalarını amaçlamaktadır. Akademik mükemmellik bizim ön şarttır.

Tarihçe

Salzburg College , 1970 yılında Illinois Eyalet Üniversitesi ve Northern Illinois Üniversitesi için bir yurt dışı eğitim programı olarak kuruldu ve 1970 yılında klasik bir Avrupa Çalışmaları Programı ile başladı.

1975 yılında mevcut derslere bir Fotoğraf ve Stüdyo Sanatı programı eklenmiştir.

1985 civarında iki yeni çalışma alanı - İşletme ve İletişim - müfredatı genişletti. Bundan kısa bir süre sonra, Avusturya-Avrupa kültürüne daha da fazla daldırmak için uluslararası stajlar başlatıldı.

2013, Salzburg College için Kültürlerarası Çalışmalar alanında birinci derece programları sunan Kültürlerarası Koleji ile işbirliği yapma kararı ile Salzburg College için yeni bir dönüm noktası oldu.

2014/15 itibariyle Salzburg College , Salzburg College ilk tam lisans programını da sunacak.

Konumlar

Salzburg

Address
Bergstraße,12
5020 Salzburg, Salzburg, Avusturya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: