University of Canberra

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

University of Canberra Uluslararası Öğrenciler için bir dizi Burslar vardır.

Hepsi seninle alakalı

University of Canberra geleceğinizin en önemli olduğu bir hükümet üniversitesidir. Uluslararası olarak tanınıyoruz, dünyanın en iyi 100 genç üniversitesinde yer alıyoruz ve geleceğiniz için büyük planları var.

Biz sadece şeylerin teorisine odaklanmayız, öğrencilerimize çalışacakları şekilde öğretmeyi severiz. İşe entegre öğrenme dediğimiz şey budur ve öğrencilerimizin Avustralya'da en yüksek ücretli ve en çok çalışabilenler arasında ve sonrasında aranan büyük bir nedenidir.

Kurslarımız

28 geniş çalışma alanı boyunca 300'ün üzerinde lisans, yüksek lisans ve araştırma derecesi ile, UC size uygun bir kariyer yolu olduğundan emin olabilirsiniz.

Çalışma alanlarımız şunları içerir:

 • Muhasebe ve yönetim
 • Yapılı çevre ve tasarım
 • İletişim ve medya
 • Yaratıcı ve kültürel uygulama
 • Eğitim
 • Hükümet ve politika
 • Sağlık ve spor
 • Hukuk ve adalet
 • Mühendislik, Bilişim ve Veri
 • Bilim

Hakkımızda biraz

1990 yılında bir üniversite olarak kurulan University of Canberra , ülkenin en fazla istihdam edilen mezunlarından bazılarını üretmek için ün kazandı. Öğrencilerimiz Avustralya çapında ve dünya çapında işverenlerle yüksek talep görmektedir.

105 ülkede, 17.500'den fazla öğrenci, 2.500 personel ve 78.000 mezundan oluşan farklı bir topluluğa sahibiz.

Canberra CBD'ye sadece 10 dakika ve Belconnen şehir merkezine sadece beş dakika mesafede bulunan Bruce kampüsü, 120 hektarlık pitoresk doğal çalılıkların üzerinde kurulmuştur.

Kampüs yaşam tarzımız kahvehaneler, restoranlar, barlar, salonlar ve çimler etrafında döner. Katılmak için bir dizi profesyonel ve sosyal kulüpler ve toplumlar ve spor takımları, artı düzenli sosyal etkinlikler vardır. Aynı zamanda ACT Brumbies, WNBL Canberra Capitals ve bir dizi profesyonel ve seçkin sporcunun da evindeyiz.

Üniversite yakın zamanda, kendi kamu hastanemizi içeren bir teknoloji merkezi ve sağlık bölgesi dahil olmak üzere, kampüse 2 milyar dolar değerinde bir yatırım yapması için sözleşmeler imzaladı. Bu yüzden gelip kendi tarihini yazan gerçekten yenilikçi bir üniversitede eğitim alın.

Canberra'ya gelemez mi? Melbourne, Sydney ve Queensland'daki ortaklarımız tarafından sunulan kurslara bakın.

Neden UC?

 1. Üniversite, Avustralya'nın başkenti Canberra'da ve Avustralya'nın federal hükümeti ve parlamentosunun merkezinde bulunuyor.
 2. University of Canberra , prestijli 2017 Times Yüksek Öğretim (THE) Young University Rankings'de dünyanın en iyi 100 genç üniversitesi arasında yer aldı.
 3. University of Canberra , 2016-17 QS Young University Rankings'de prestijli '50 yaşın altındaki en iyi 100 üniversite' listesinde yer almaktadır.
 4. Bizim derece, müfredat genelinde 'İş entegre öğrenme' bir vurgu ile, gerçek dünya için becerilerini geliştirmek odaklanmak.
 5. University of Canberra Koleji University of Canberra aracılığıyla üniversiteye esnek Pathways mevcuttur.
 6. UC'nin mezun istihdam oranı yüzde 90'dır (ulusal üniversite ortalamasının% 89 üzerinde).
 7. UC mezunlarının tüm çalışma alanlarındaki maaşları ortalama olarak yılda 58.000 $ 'dır (ulusal üniversite ortalaması olan 56.000 $' dan fazla).
 8. UC her şeye sahiptir - öğrenim ücretleri ılımlıdır, sınıflar küçüktür, akademik standartlar yüksektir ve derecelerimiz dünya çapında saygı görmektedir.

Konumlar

Canberra

Address
Locked Bag 1,
University of Canberra

2601 Canberra, Avustralya Başkent Bölgesi, Avustralya