Resmi açıklamayı okuyun

Günümüz 's hızla değişen iş ortamında, başarılı benzersiz bir bakış açısı ve yeni ortaya çıkan küresel eğilimleri proaktif uyum yeteneği gerektirir. Dünya - ve iş dünyası - sürekli değişiyor. Ve çevremizdeki dünya değişiyor gibi biz 'yeniden iş yapma yoludur. Sydney Business School Üniversitesi, global iş ve yönetim eğitimi ön planda dünya standartlarında bir iş okulu. İlgili ve bugün 'ın iş dünyasına odaklanmış, bu AACSB, CEMS ve EQUIS gelen kombine küresel akreditasyonları ile Avustralya'da sadece iş okuludur. Programlarımızın çoğu Sydney Business School yeterlilik Üniversitesi dünya çapında tanınmasını ve saygı tamamlayan ve destekleyen, aynı zamanda profesyonel akredite vardır. Neden Business School'da öğrenin? Sydney Business School Üniversitesi Avustralya'da en dinamik iş eğitim deneyimi sunar ve bir paketi sunuyor Sektörün liderlerinden danışarak. Sydney Business School Üniversitesi'nde okuyan siz benzersiz öğrenme topluluğu, uluslararası akreditasyonları erişim ve yüksek ulaşmak ve başarılı mezunları dünya çapında bir ağ içine bir pasaport ile size verecektir. Business School'da işletme sorunları hakkında yeni bakış açıları sunuyor ve biz, düşünmek ve meydan oluşturmak için öğrencilerimize ilham kaynağı.Business School çağdaş iş ve ilgili iş eğitim birbirinden ayrılmaz olduğuna inandığı gibi biz de, bizim Avustralya ve uluslararası iş ortakları ile çok yakından çalışıyoruz. Sydney Business School Üniversitesi'nde eğitim seçerek, sadece diplomasını aldıktan değildir. Sen Sydney Üniversitesi sunabileceği öğrenme ve yaşam tarzı faydaları kapı açma ve iş dünyasında gelecek için ders ayarlıyorsunuz. &nbsp&nbsp Lisans Çalışması: 360 ° Görüntü Sydney Business School Üniversitesi'nde yürütülen çalışmada, her zamankinden daha dinamik ve ilgili endüstri bağlı olduğunu. Kurslarımız iş dünyasında odaklanmak, uluslararası ve yurtiçi staj ve yerleştirme programları ile sürükleyici bir öğrenme ortamı sunuyoruz.&nbsp Öğrenme Bu kapsamlı yaklaşım, güven kariyer başlatmayı sağlayan Business School öğrencileri tam 360 ° etrafında dünyanın görünüm sunuyor. &nbsp Ne olursa olsun tutku, Sydney Business School Üniversitesi'nde kalite lisans programları size kariyer hedeflerine ulaşmaları için tasarlanmıştır.

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

University of Sydney - Business School

Ticaret Lisans (Liberal Çalışmalar), ticaret ile ilgili çalışmaları ve akreditasyonu, dillerdeki ek çalışmalarla tamamlamaktadır. ... [+]

Bachelor of Commerce - Liberal Çalışmalar

Ticaret Lisans (Liberal Çalışmalar), lisans, beşeri bilimler ve bilim alanlarındaki ilave çalışmalarla Ticaret Lisansının mesleki işletme ile ilgili çalışmalarını ve akreditasyonunu tamamlar. Bu dört yıllık (tam zamanlı) program, öğrencilere, hem Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi, hem de Fen Fakültesi'nden ders alanlarında, gelişmiş iletişim becerileri ve rakipsiz bir bilgi genişliği geliştirme fırsatı verir.

Kurs kuralları

Ticaret Lisansını (Liberal Studies) ödüllendirmek için, öğrenciler aşağıdakileri kapsayan toplam 192 kredilik puanı başarıyla tamamlamış olmalıdır:

İki zorunlu küçük öğretim birimi (12 kredi puanı) Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nden en az 24 kredilik ders birimi (Tablo A konu alanları) Fen Fakültesi'nden en az 12 kredilik ders birimi İki ana dal - Biri 'Major I konu alanlarında' belirtilen alanlardan biri ve 'Major II konu alanları' altında belirtilen alanlardan seçilen biri Genç çalışma birimlerinde en az 96 kredi puanı (1000 düzeyinde) İşletme Okulu ve Ekonomi Okulu'ndan çalışma birimi cinsinden en az 108 kredi puanı (diğer fakülteleri / işletme dışı Okullar ve Ekonomi alanlarından maksimum 84 kredi puanı alanlar) ... [-]
Avustralya Sidney
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Sydney - Business School

2011 yılından itibaren Sydney Business School Üniversitesi'nde işletme kariyer için en iyi başlangıcı vermek için geliştirilmiştir Ticaret derece canlanması Lisans su ... [+]

Bachelor of Commerce (BCom)

&nbsp

2011 yılından itibaren Sydney Business School Üniversitesi'nde iş kariyer için en iyi başlangıcı vermek için geliştirilmiştir Ticaret derece canlanması Lisans sunacak.

&nbsp

Derecesi olacaktır:

&nbsp

Iş anahtar alanlarda entegre öğrenme

&nbsp

Commerciality odaklı çalışmanın yeni entegre çekirdek birimleri giderek derecesi boyunca bilgi ve becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu yaklaşım kolaylığı ile okuldan üniversiteye geçiş ve daha sonra iş dünyasında size yardımcı olacaktır.

&nbsp

&nbsp

İlgi alanlarınızı keşfetmek için daha fazla esneklik ... [-]

Avustralya Sidney
Ocak 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku