King's Own Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kral'ın Kendi Enstitüsü merkez Sidney, Avustralya ve (Diğer Dilleri Konuşanlar için İngilizce Öğretimi) Muhasebe, İşletme ve TESOL yüksek kaliteli akredite lisans dersleri sunan bulunan bir üçüncül düzey bir kurumdur.

CEO & Dean bir döviz memuru olarak ilişkili olduğu İngiliz ordusunun bir alayın Adını, Kral'ın Kendi Enstitüsü benzer bir ruh ve değerlerini gelenekleri ve başarılı liderlerin kendi tanınan gelişmesi için kurulmuş bir üne benimser.

Bazı Asya dillerinde kelime "koi" vahşi sazan olduğu gibi bizim baş harflerini KOI, ikinci anlamı vardır. Koi enerjik ve akıntıya karşı yukarı yüzebilirsiniz. Efsaneye göre bir koi bir ejderhaya dönüşür olacağını Sarı Nehri üzerinde Dragon Gate denilen bir noktada falls tırmanma başarılı olursa. Bu sıkıntı ve amaç gücü azim gösterir. Çünkü onun gücü ve engelleri aşmak için kararlılığın, koi cesaret ve yüksek hedeflere ulaşmak için yeteneğini temsil eder.

Benzer şekilde, Kral'ın Kendi Enstitüsü (KOI) başarılı kariyer içine bizim öğrencileri beslenmesi için ünlü bir eğitim sağlayıcısı olarak tanınmış bir lider olmayı hedeflemektedir. Yükseköğretim yolculuğun deneyimi yeterlilik kendisi kadar önemli olabilir.

Konumlar

Sidney

Address
King's Own Institute,
Level 1, 31 Market Street

NSW 2000 Sidney, Yeni Güney Galler, Avustralya

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: