Vatel Argentina

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Otel Eğitim Okulu

Paraguay Caddesi üzerinde, 1867'de, simgesel Santa Fe caddesine ve Rodriguez Peña Meydanı'na birkaç metre uzaklıkta bulunan Vatel merkezi, Arjantin başkentinin turistik ve kültürel aktivitelerinin merkezinde yer almaktadır. metro, otobüs ve tren ağları.

119098_foto-ba-1-rtivut.jpg

Buenos Aires, Arjantin Cumhuriyeti'nin Ekonomik, Kültürel ve Siyasi Başkentidir.

Her zevke geniş bir teklifle dünya çapında Latin Amerika'nın kültürel başkenti olarak tanınmaktadır. Ayrıca, 25.000 olarak tahmin edilen en fazla yabancı öğrenciyi alan şehirdir.

Başkent yaklaşık 3 milyon nüfusa sahipken, Büyük Buenos Aires'te 12 milyon nüfuslu ve kıtada ana uluslararası zincirlerin varlığı ve bölgesel ve dünyaca tanınan otellerle eşsiz bir otel teklifi bulunuyor.

Öğrencilerimizin ortalama% 30'u 15'ten fazla ülkeden yabancı kökenlidir.

119099_foto-ba-2-gwse6w.jpg

Öğretim kadrosu, Arjantin otel endüstrisindeki ünlü profesyoneller tarafından yalnızca öğrencilere teorik bilgi vermekle kalmaz, aynı zamanda kapsamlı mesleki kariyerleri sayesinde elde edilen deneyimsel bilgileri oluşturur.

Ayrıca, Vatel'de öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimi için çok önemli bir bilişsel eğitimi teşvik ettiğimizin altını çizmek önemlidir; bu nedenle saygı, disiplin, nasıl olunacağını bilmek ve kişisel sunum gibi beceriler.

Uluslararasılaşma Vatel'in oluşumunda temel bir nokta. Akademik Bir Programdaki En İyi Yenilik olan Marco Polo programı, Vatel Buenos Aires öğrencilerinin ikinci yıllarını dünyadaki başka bir Vatel enstitüsünde çalışmalarına izin veriyor. Ayrıca, büyümeyi durduramayan bir ağın parçası, Vatel ağının şu anda 9.000 öğrencisi ve VatelAlumni portalı sayesinde irtibat halinde olan 35.000 mezunu var.

Oldukça rekabetçi ve güncel bir akademik plana sahip olan Vatel Argentina , hızlı bir profesyonel yerleştirme garantisi veren çift Arjantinli / Fransızca bir derece sunar:

  • Uluslararası Otel İşletmeciliği Yüksek Lisans - MEC Arjantin
  • Uluslararası Otel İşletmeciliği Lisans - Fransa

Misyonumuz: Gençleri Uluslararası Otelcilikte Geliştirmeye Hazırlamak

Yeni nesilleri dünyaya açıp otelcilik, turizm ve lüks endüstrisindeki kariyerlerinde başarılı olmak için nasıl eğitilir?

35 yıl önce yaratılmasından bu yana dünyanın önde gelen öğretim konsepti Vatel

Vatel'de, uluslararası otel ve turizmin gelecek yöneticilerini hazırlıyoruz.

35 yıldan fazla deneyime sahip, dünyadaki Vatel kampüsleri, aynı sınıfta öğrendiklerini otellerde uygulayarak aynı felsefeyle uluslararası otel okuyan 7.000 öğrenciye sahiptir.

Otel eğitimi: Vatéliens olarak adlandırdığımız 29.000 mezunun başarısı, dünyadaki en prestijli otellerdeki iş geliştirme çalışmalarıyla gösteriliyor. Yıllık istatistikler,% 80'inin uluslararası otelcilik sektöründe otel veya otel zincirleri genel müdürü, Operasyonel Müdür, Departman Müdürü, Ticari ve Satış Müdürü, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Mali Müdür, Bölüm Başkanları, Resepsiyon, Yiyecek ve İçecek, Halkla İlişkiler, Etkinlik Organizasyonu ... Kalan% 20'si, bu mezun profilini arayan lüks endüstri gibi diğer faaliyet sektörlerinde geliştirilecektir.

Hepsi hem staj arayan öğrenci için hem de bir ülkede veya seçilen bir şehirde iş aramada yeni mezun olan öğrenciler için dinamik, sağlam ve çok faydalı bir ağ oluşturur.

Otel ve turizm işletmeciliğinde eğitim veren ilk Dünya Grubu olan Vatel, bugün dünyaya açılmak ve profesyonel kariyerinizde başarılı olmak için tüm koşulları sunmaktadır.

Konumlar

1867, 1121

Address
Paraguay,1867
C1121 1867, 1121, ABA, Arjantin