VATEL Andorra

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası Otel Yönetimi Lisans, Andorra Prensliği devam etmektedir.
Andorra İspanya ve Fransa, Barselona'ya sadece 190 km arasında Pyrenees güneybatı Avrupa'da bulunan küçük Avrupa ülkesi.
Kar sezonu zevk daha güneşli gün var dünyanın ikinci en güvenli ülkedir.
başta turizm ekonomisine ve son zamanlarda vergi cenneti kadar dayanan bir ekonomi ile, turizm ve kar dağ, ticaret ve büyük spor odaklı ve kültürel olaylar kimin formu hükümetin olduğu bağımsız bir devlet, hukuk, demokratik ve sosyal Oluşturulan edilir parlamenter eş prenslik.
Onun toprakları 78.014 nüfuslu bir toplam nüfusu yedi mahalle halinde düzenlenmiştir. Onun sermaye Andorra la Vella olduğunu.

Onun siyasi sistemin parlamenter demokrasidir. resmi dili İspanyolca olan ve Fransız ve Portekiz daha az bir ölçüde yaşar Katalanca olduğunu.

eğitim ekibi Vatel Bu otel ve turizm sektöründe aktif uzmanları oluşur, tek yolu öğrencilerimizin sektörü bugün ihtiyaçları doğrultusunda bilgi ve becerilerini geliştirmek sağlayabilirsiniz.

Vatel Çalışma dönemi ve küçük çalışma ekipleri boyunca size kişiselleştirilmiş dikkat sunuyor. eğitim Vatel Andorra Çok özel derslik, sınıf başına azami 30 öğrenci gerçekleştirilir.

makama için:

  • Lise Öğrencileri
  • II öğrenci Koleji (Meslek)
  • Turizm ve Otelcilik Bölümü öğrencileri.
  • üniversite öğrencileri
  • Turizm İşletmeciliği ve Otel gelecekteki profesyoneller

Ne seni:

Bu eğitim Uluslararası Otel ve Turizm sektörü şirketlerinin yöneticisi ve yönetmen olmak için profesyonel ve kişisel hazırlar.
uluslararası otel sanayi ve turizm eğitim ihtiyaçlarının kapsayabilir sunulan programlar, yeni talepler ve sektörün ihtiyaçlarına uyarlanmış.

İspanya, Barcelona Uluslararası Otel Yönetimi Müfredat Lisans, Andorra Lisans International Business School Otel & Turizm Yönetimi Vatel'in öğretilen Uluslararası Otelcilik, size büyük bir profesyonel yönetim alanı haline nitelikli ve prestijli eğitim verir otel sektöründe ve uluslararası turizm.

Andorra öğretilen bekar üç yıl sürecek ve dünya çapında uygulama on dört ay düzenlenecek (yabancı dil geliştirmek için tercihen ülkelerde: İngilizce, Almanca, Çince, İspanyolca, vs).

İkinci yıl öğrenci diğer 40 okulların hiçbirinde çalışmalarını ve uygulamalarını gerçekleştirebilir bir değişim programı (Marco Polo) var Vatel Dünya Asya, Amerika, Avrupa ve Afrika'da yayılmıştır.
Bu değişim yılı, öğrenciler yeni kültürüne adapte, yeni bir ülke keşfetmek ve ek yabancı dil kontrol edebilirsiniz.
Vatel Bu mezuniyet sonrası öğrencilerimiz tamamen sürekli büyüyen ve giderek daha rekabetçi bir sektör yeni talep ve ihtiyaçları uyarlanmıştır sağlamak, ilk yıl çalışma yerleşimlerle akademik eğitim birleştiren bir metodoloji sağlar.

Bizim eğitim modelinin üç temel parça: Küresel ortamda uzmanlaşma, pazar uyum ve bilgi ve becerilerin geliştirilmesi.

Konumlar

Andorra la Vella

Address
Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andorra

Paris

Address
Paris, Île-de-France, Fransa

Madrid

Address
Calle Marqués de la Ensenada, 12,
28004 Madrid, Madrid bölgesi, İspanya