nta Isny

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Geleceği olan eğitim - nta Isny ​​at!

sanayinin ortak şirketler Mükemmel kişiler, yüksek nitelikli öğretim, küçük gruplar halinde pratik öğrenme, kısa çalışma süreleri, Almanya eşsiz kurslarda ve bir aile ortamında büyük bir Freizeitgangebot kişisel ilgi - nta Isny ​​Fachhochschule'de çalışmanın size birçok avantaj sunuyor.

nta Isny ​​Eğer başarılı Bilim (B.Sc.) Bachelor açarsanız anda, Teknik kolej veya lise tamamlanmıştır. Diğer kabul koşulları yoktur. Burada kış döneminde yıllık dönem başlangıç ​​çalışma ile hemen başlayabilirsiniz!

Bilim Lisans (Lisans) tamamlanması size 123.000 puan veya lisansüstü çalışmalar Almanya'da ya da yurt dışında almak birinde KÖK alanının başarılı bir başlangıç ​​eşit şansı açılır ile.

Genel kurslar

seçeneklerinizi keşfedin ve BSc için akredite kurslar hakkında şimdi bilgi almak:

kimya

nta Isny ​​Genel Kimya veya Gıda Kimyası ve Çevre Analizi konusunda uzmanlaşmış bilim Kimya Lisans, etkinliğin geniş bir alan açtı.

farmasötik Kimya

nta Isny ​​Fen Kimya Lisans için lisans programı optimal ilaç endüstrisinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır.

Fizik Mühendisliği

Uygulamalı ve Teknik Fizik, Mühendislik, elektronik, optik, kimya, bilgisayar bilimi ve çok daha fazla. Tüm Lisans Fizik eğitim gerektirir.

bilgisayar bilimi

nta Isny ​​Fen bilgisayar biliminin Lisans uzmanlık ardından mükemmel bir temel eğitim sunmaktadır.

Kariyer seçimi kolay!

nta Isny ​​sizin gelecekteki kariyer için doğru yol almak yardımcı olur! Çünkü NTA kampüsünde biz size güçlü keşfetmek için eşsiz bir fırsat sunmak ve doğa bilimleri ve bilgisayar bilimleri alanında profesyonel size eşleme için tercih - bir çeşnicibaşı işe yerleştirme veya hazırlık dönemi üzerinde ya.

Kuvvetli yalan nerede Burada deneme staj veya hazırlık dönemi, derinleştirmek ve genişletmek için doğa bilimleri matematik, kimya, fizik ve bilgisayar bilimleri bilginizi böylelikle kolayca öğrenebilirsiniz. ister meslek yüksekokulu üzerinde eğitim ya da bir derece ile üniversitede - Bu kariyer seçiminde size yardımcı olacaktır!

Bizim çeşnicibaşı staj parçası olarak, biz de hafta bogy için kurslar sunuyoruz.

En iyi yatırım, gelecekte kendi olduğunu!

küçük gruplar halinde verimli öğrenme yoluyla pratik dersler bizim eğitmenler tarafından kişisel denetiminden - nta Isny ​​çalışmasında size birçok avantaj sunuyor. Bu bizim öğrencilerin başarıyla tamamlanması, aynı zamanda nta Isny ​​öğrencileri Almanya'da çalışmanın kısa dönemlerinden biri olduğu gerçeğini değil sadece belirgindir! özel, devlet tarafından tanınan Fachhochschule nta Isny ​​okuyan bu nedenle gelecekte sürdürülebilir Invest olduğunu.

Konumlar

Isny im Allgäu

Naturwisschenschaftlich- Technische Akademie, Prof. Dr. Grübler gGmbH, Isny

Address
Sei­den­stra­ße 12-35
88316 Isny im Allgäu, Baden-Württemberg, Almanya
Telefon
+49 7562 97070