Resmi açıklamayı okuyun

Geleceği olan eğitim - nta Isny ​​at!

sanayinin ortak şirketler Mükemmel kişiler, yüksek nitelikli öğretim, küçük gruplar halinde pratik öğrenme, kısa çalışma süreleri, Almanya eşsiz kurslarda ve bir aile ortamında büyük bir Freizeitgangebot kişisel ilgi - nta Isny ​​Fachhochschule'de çalışmanın size birçok avantaj sunuyor.

nta Isny ​​Eğer başarılı Bilim (B.Sc.) Bachelor açarsanız anda, Teknik kolej veya lise tamamlanmıştır. Diğer kabul koşulları yoktur. Burada kış döneminde yıllık dönem başlangıç ​​çalışma ile hemen başlayabilirsiniz!

Bilim Lisans (Lisans) tamamlanması size 123.000 puan veya lisansüstü çalışmalar Almanya'da ya da yurt dışında almak birinde KÖK alanının başarılı bir başlangıç ​​eşit şansı açılır ile.

Genel kurslar

seçeneklerinizi keşfedin ve BSc için akredite kurslar hakkında şimdi bilgi almak:

kimya

nta Isny ​​Genel Kimya veya Gıda Kimyası ve Çevre Analizi konusunda uzmanlaşmış bilim Kimya Lisans, etkinliğin geniş bir alan açtı.

farmasötik Kimya

nta Isny ​​Fen Kimya Lisans için lisans programı optimal ilaç endüstrisinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır.

Fizik Mühendisliği

Uygulamalı ve Teknik Fizik, Mühendislik, elektronik, optik, kimya, bilgisayar bilimi ve çok daha fazla. Tüm Lisans Fizik eğitim gerektirir.

bilgisayar bilimi

nta Isny ​​Fen bilgisayar biliminin Lisans uzmanlık ardından mükemmel bir temel eğitim sunmaktadır.

Kariyer seçimi kolay!

nta Isny ​​sizin gelecekteki kariyer için doğru yol almak yardımcı olur! Çünkü NTA kampüsünde biz size güçlü keşfetmek için eşsiz bir fırsat sunmak ve doğa bilimleri ve bilgisayar bilimleri alanında profesyonel size eşleme için tercih - bir çeşnicibaşı işe yerleştirme veya hazırlık dönemi üzerinde ya.

Kuvvetli yalan nerede Burada deneme staj veya hazırlık dönemi, derinleştirmek ve genişletmek için doğa bilimleri matematik, kimya, fizik ve bilgisayar bilimleri bilginizi böylelikle kolayca öğrenebilirsiniz. ister meslek yüksekokulu üzerinde eğitim ya da bir derece ile üniversitede - Bu kariyer seçiminde size yardımcı olacaktır!

Bizim çeşnicibaşı staj parçası olarak, biz de hafta bogy için kurslar sunuyoruz.

En iyi yatırım, gelecekte kendi olduğunu!

küçük gruplar halinde verimli öğrenme yoluyla pratik dersler bizim eğitmenler tarafından kişisel denetiminden - nta Isny ​​çalışmasında size birçok avantaj sunuyor. Bu bizim öğrencilerin başarıyla tamamlanması, aynı zamanda nta Isny ​​öğrencileri Almanya'da çalışmanın kısa dönemlerinden biri olduğu gerçeğini değil sadece belirgindir! özel, devlet tarafından tanınan Fachhochschule nta Isny ​​okuyan bu nedenle gelecekte sürdürülebilir Invest olduğunu.

Program dili:
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

nta Isny

Sanal dünyalarda bilmek mi ve bunun arkasında ne var istiyorum hareket? Rüyan robot ya da veri tabanı sistemleri, yazılım geliştirme ve internet teknolojileri ilerlemeye ... [+]

Bilim bilgisayar bilimi Lisans (Lisans) ile

Sanal dünyalarda bilmek mi ve bunun arkasında ne var istiyorum hareket? Rüyan robot ya da veri tabanı sistemleri, yazılım geliştirme ve internet teknolojileri ilerlemeye devam geliştirmektir? Sen perde arkasında bakmak ve bilgisayar biliminin temellerini öğrenmek istiyorum? O zaman doğru Bilimleri Lisans bilgisayar biliminin nta Isny ​​im geldik!

Bizim sanal dünya sürekli büyüyen ve yüksek teknoloji alanında, onların gelişiminde know-how ve tutku ile daha dosyalama vasıflı işçiler için büyük bir talep vardır. Bu nedenle, bilgisayar bilimciler IT sektöründe ve ötesinde son derece uzmanları aranılır.

... [-]
Almanya Isny im Allgäu
Ekim 2019
Almanca
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
nta Isny

Tam olarak dibe şeyler gidin, nanoteknoloji ve lazer teknolojisi ya da yol boyunca son sensör teknolojileri olarak atılım teknolojileri, getirmek istiyorum? Elde etmek te ... [+]

Bilim Fizik Mühendisliği Lisans (Lisans) ile

Tam olarak dibe şeyler gidin, nanoteknoloji ve lazer teknolojisi ya da yol boyunca son sensör teknolojileri olarak atılım teknolojileri, getirmek istiyorum? Elde etmek teknik olarak mümkün olanın üst istiyorsun?

Sonra fizik mühendisliği akredite derecesi için şimdi tercih: o uygulanır birleştiren ve elektrik mühendisliği, elektronik, optik, kimya, bilgisayar bilimi ve Teknik Yönetimi ile mühendislik fizik çünkü. Ve bu hassas mekanik, optik, elektronik, tıbbi veya veri işleme endüstrisinde büyük umutları açıldı buydu!

akredite Bilim 7 yarıyıl Lisans ve üç bölüme ayrılır:

temel çalışmalar ... [-]
Almanya Isny im Allgäu
Ekim 2019
Almanca
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
nta Isny

Kimya dalında lisans derecesi - kimyasal bileşikler üretilir ve özellikleri, yeni sentetik yolları geliştirmek keşfetmek malzeme ve diğer birçok madde bileşimleri gelişti ... [+]

Bilim Kimya Lisans (Lisans) ile

vurgu Genel Kimya veya Gıda Kimyası ve Çevre Analizi ile Kimya Çalışmaları

malzeme ve diğer birçok madde bileşimleri geliştirmek için, kimyasal bileşikler üretmek ve onların özelliklerini incelemek, yeni sentetik yolları geliştirmek - kalite güvencesi, gıda ve içecek endüstrisinde, laboratuarlar ve kimyasal ve ilaç endüstrisinin üretim, Kimya dalında lisans derecesi yapabilirsiniz ve şirketlerin kontrolü, çevre koruma, kamu araştırma ve test enstitüleri, gözetim otoriteleri ve diğer birçok alanda istihdam edilmektedir. kimya okuyan bilim bir all-yuvarlak oluşmuş olacak ve nta Isny ​​pratik bir yaklaşım yararlanacaktır: Burada hemen hemen hatta tüm deneyler taşıyabilir ve böylece daha sonra şirket çalışma gidiş hangi ile tüm cihazları biliyorum öğrenirler çünkü. ... [-]

Almanya Isny im Allgäu
Ekim 2019
Almanca
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lehrerfortbildung für Gymnasien und Realschulen im Bereich Chemie