hwtk University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İş, Teknoloji ve Kültür Okulu olan özel, devlet onaylı ve Berlin'de merkezli Bilim üniversite ve Baden-Baden başka çalışmada tarafından akredite. 2011 yılında kuruluşundan sonra, çalışma 1 çalıştığı. Ekim 2012'de eklenmiştir. F + U Grubu, ünlü Alman eğitimin Konzernes faydaların deneyimi fazla otuz yıllık HTWK bir yan kuruluşu olarak.

araştırma

HTWK iş, teknoloji ve kültürel çalışmalar alanında uygulamalı ve ders ile ilgili araştırmalarda onun araştırma alanları görür. Araştırmanın amacı, yeni bilgi ve sunulan lisans programlarında antenin yerini ve öğrenciler tarafından kullanılmak üzere yeni araştırma yaklaşımlarının transferini kazanmaktır.

yayınlar

HTWK üniversite üyelerinin sürekli araştırmadan HTWK Tartışma Kağıt Serisi sonuçlarında 2015 yılından bu yana tanıtılacak. HTWK Tartışma Metinleri de antolojilerinde veya monografilerinde katkılar olarak, profesyonel dergilerde makale olarak görünebilir. Onlar bilim adamları / akademisyenler ve öğrenciler hedefleyen, aynı zamanda ulusal ve ekonomi, toplum, siyaset ve kültürde uluslararası ilgi ve profesyonel söylemi alevlendirmek ve devam etmek için teşvik etmek amaçlanmıştır edilir.

Konumlar

Berlin

Address
hwtk Berlin
Bernburger Straße 24/25

10963 Berlin, Berlin, Almanya

Baden-Baden

Address
hwtk Baden-Baden
Jägerweg 8

76532 Baden-Baden, Baden-Württemberg, Almanya