Resmi açıklamayı okuyun

İş, Teknoloji ve Kültür Okulu olan özel, devlet onaylı ve Berlin'de merkezli Bilim üniversite ve Baden-Baden başka çalışmada tarafından akredite. 2011 yılında kuruluşundan sonra, çalışma 1 çalıştığı. Ekim 2012'de eklenmiştir. F + U Grubu, ünlü Alman eğitimin Konzernes faydaların deneyimi fazla otuz yıllık HTWK bir yan kuruluşu olarak.

araştırma

HTWK iş, teknoloji ve kültürel çalışmalar alanında uygulamalı ve ders ile ilgili araştırmalarda onun araştırma alanları görür. Araştırmanın amacı, yeni bilgi ve sunulan lisans programlarında antenin yerini ve öğrenciler tarafından kullanılmak üzere yeni araştırma yaklaşımlarının transferini kazanmaktır.

yayınlar

HTWK üniversite üyelerinin sürekli araştırmadan HTWK Tartışma Kağıt Serisi sonuçlarında 2015 yılından bu yana tanıtılacak. HTWK Tartışma Metinleri de antolojilerinde veya monografilerinde katkılar olarak, profesyonel dergilerde makale olarak görünebilir. Onlar bilim adamları / akademisyenler ve öğrenciler hedefleyen, aynı zamanda ulusal ve ekonomi, toplum, siyaset ve kültürde uluslararası ilgi ve profesyonel söylemi alevlendirmek ve devam etmek için teşvik etmek amaçlanmıştır edilir.

Program dili:
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


hwtk University of Applied Sciences

Modern şirketlerin uluslararası olarak gittikçe birbirine bağlı olduğunu ve kültürlerarası olarak hareket etmeleri gerektiğini biliyor muydunuz? Ayrıca, uluslararası bir ... [+]

Lisans programına

Modern şirketlerin uluslararası olarak gittikçe birbirine bağlı olduğunu ve kültürlerarası olarak hareket etmeleri gerektiğini biliyor muydunuz? Ayrıca, uluslararası bir boyuta sahip küresel bir çalışma ortamıyla ilgileniyor musunuz? Daha sonra lisans programı "Uluslararası Yönetim" , uluslararası faaliyet gösteren şirketlerde psikolojik, sosyolojik, kültürlerarası ve dilbilimsel bir eğitim yoluyla bir iş için hazırlar. Yurtdışında bir sömestri içeren 6 yarıyılda , tam zamanlı çalışma modelinde, ikili çalışma modelinde veya uzaktan eğitimde çalışabilir ve pratik öğretim yoluyla mükemmel kariyer ve maaş perspektiflerini açabilirsiniz. Berlin'deki uluslararası kampüse ek olarak, daha fazla yabancı dil ve yurtdışında bir dönem öğrenme fırsatı, programın bütünsel uluslararası oryantasyonu tamamlanacaktır. Yurtdışında sömestri uluslararası ortak üniversitelerimizden birinde, örneğin New York'ta veya Erasmus çerçevesinde tamamlanabilir ve aylık öğrenim ücretlerine dahildir.... [-]

Almanya Berlin Baden-Baden
Nisan 2020
Ingilizce,Almanca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 - 9 dönem
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku