bib International College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Companion, Chanceneröffner, kuvvet geliştirici

Başarının başlayarak: bib International College geleceğin bilgisayar bilimi, işletme, medya tasarımı ve oyunun sektörlerde eğitim ve çalışma fırsatları konusunda uygulamalı sağlar. Bizim devlet onaylı eğitimle biz yolda size eşlik: Eğitimin merkezine hangi teknik kolej veya uluslararası lisans derecesine lise.

40 yıl başarılı bir eğitim

Bizim kökleri 1972 dönün - o zaman bilgisayar öncüsü Heinz Nixdorf bilgi işlem meslekler için eğitim merkezini kurdu almıştı. Bugünün itibaren bib International College ortaya çıktı. ünlü şirketler ve üniversiteler ile yakın işbirliği içinde, modern dersleri baştan önlük şekil yardımcı oldu. konumlarımızda Bergisch Gladbach, Bielefeld, Hannover ve Paderborn, biz uzakta yolda 30.000'den fazla mezun getirdi.

Deneyimlerimiz, pazara ağımızın ve yakınlık, biz beceri işletmeler arasında talep ve bizim eğitim üzerinde sürekli hemfikir tam olarak biliyorum. Potansiyel işveren takdir ediyorum. Bizimle antrenman mükemmel itibar - ve birçok fırsatlara kapı açar.

bireysel destek

En Eğitimin bib International College sadece başarıya giden yolda, ama eğlenceye profesyonel olarak sizi almayacağız. Bunun için bir motive edici, performans arttırıcı Lernumgebungund bireysel destek hedefli sağlarlar.

Öğretmenlerimiz işlenen kadar nitelikli ve görünümde her zaman başarı vardır. yenilikçi öğrenme yaklaşımları ve yöntemleri sayesinde onlar derinlemesine teknik bilgi sağlarlar. Ayrıca, bizim çalışmalarda antrenörler etkin ve başarılı öğrenmek ve kişisel gelişim size eşlik etmeye yardımcı olur.

Sadece Mezunlarımızın başarısı eğitim kalitesi için konuşur. Almanya'da ilk antrenman sağlayıcılarından biri olarak, elde edilmiştir DIN EN ISO 9001 ff göre belgesi. Alman Sanayi Derneği Of tanıtım ve mesleki eğitim (CERTQUA) kalite güvencesi sistemlerinin sertifikasyonu için 1998 var. belgelendirme her üç yılda bir yenilenir; Bir denetim için her yıl sunulmuştur. Bizim eğitim sürdürülebilir yüksek düzeyde sağlamak için, merkezi eğitim standartlarına uygun ve öğrencilerin ihtiyaçlarına tutarlı odaklanma ve pazar için kalite yönetimi sağlar.

Tüm sorular: Burada ek bilgi bulabilirsiniz bib International College .

Konumlar

Bergisch Gladbach

Address
Hauptstraße 2,
51465 Bergisch Gladbach, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya

Paderborn

Address
Fürstenallee 5,
33102 Paderborn, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya

Bielefeld

Address
Meisenstraße 92,
33607 Bielefeld, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya

Hannover

Address
Freundallee 15
30173 Hannover, Aşağı Saksonya, Almanya