Resmi açıklamayı okuyun

WINGS Uluslararası

PROFESYONEL ÇALIŞMALARI

Uygulamalı Bilimler Wismar Üniversitesi (Almanya) part time çalışmaları ve ileri eğitim programlarına göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Wismar Üniversitesi akademik mükemmellik üzerinde 100 yıl ile gelişmiş ve yenilikçi eğitim ve araştırma kurumudur. Bu 8500 üzerinde öğrenci kampüs içi ve online ya da yarı zamanlı yoluyla hem eğitim ile odaklı uygulama ve iş uluslararası bir üniversitedir.

BRÖVELERİ - Wismar Uluslararası Mezuniyet Hizmetleri Şirket, 2004 yılında kurulmuş - ekstra iş çevrimiçi ve yarı zamanlı programlar yanı sıra çalışan profesyoneller için sertifikalı ileri eğitim vermektedir. Onun konu alanları ileri eğitim sertifikasının bir devlet üniversite ile iş, teknoloji ve tasarım bulunmaktadır. 4500 yarı zamanlı öğrenci ve 650 ileri eğitim ülke çapında on noktada katılımcıların yanı sıra Berlin ve Münih ile WINGS Almanya'nın önde gelen devlet uzaktan eğitim sağlayıcılarından biridir. KANAT şimdi de Cape Town, Bangkok, Singapur ve Surabaya çalışma merkezlerinde profesyoneller için uluslararası yarı zamanlı çalışmaları sunuyor.

Nedeniyle Avrupa, Baltık bölgesi, Amerika, Latin Amerika, Asya ve özellikle Güney-Doğu-Asya'da çeşitli kişilere, kültürlerarası özellikleri çeşitli belirgin araştırma ve öğretim yöntemleri bulunabilir. Şu profesyoneller için yarı zamanlı çalışmalara katılan tüm dünyadan öğrenci bulunmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca
Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree:

Hochschule Wismar - Mit allen Wassern gewaschen.