University of Applied Sciences Europe - English Programs

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Üniversitemiz hakkında

Bizim için özel olan ne?

Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi - Iserlohn, Berlin, Hamburg yarının tasarımcılarını ve karar vericilerini alanlarda

 • İşletme,
 • Psikoloji,
 • Medya ve İletişim
 • Spor Yönetimi,
 • Sanat ve Tasarım.

Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Global Üniversite Sistemlerinin bir parçasıdır. Üniversite, gerçek uygulamalarla ve Iserlohn, Berlin ve Hamburg'daki yerlerdeki en yüksek uluslararası standartlara uygun olarak gelecekteki odaklı becerilerin ve disiplinlerarası öğretim formatlarının geliştirilmesini teşvik eder.

Yaratıcı, girişimci ve dijital düşünce arasındaki etkileşimin yanı sıra uluslararası bir bakış açısıyla, çeşitli çalışma alanları karşılıklı olarak birbirlerini zenginleştirir ve İş Piyasası 4.0'ın gereksinimlerine göre hazırlanmış öğretim ve araştırmada yeni yaklaşımlar sunar.

BiTS ilk kez 2000 yılında bağımsız bir üniversite olarak kuruldu. Bugün Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nin bir parçası ve dünyadaki genç işletme yetenekleri, öğretim üyeleri, girişimciler ve şirketler için bir buluşma yeri. Burada, öğrencilerin ve profesörlerin yeni fikirler geliştirmeleri ve girişimcilik potansiyellerini keşfetmeleri için teşvik edildiği bir ortam sunuyoruz.

Berlin, Hamburg veya Iserlohn'da (Kuzey Ren-Vestfalya) geleceğe yönelik, akredite bir Lisans ve Yüksek Lisans dereceleriyle heyecan verici bir kariyer için temel hazırlayın.

Benzersiz uluslararası ağ

Dünyayı kampüsün yap! Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde küresel bir ağda çalışıyorsunuz . Çalışmalarınız sırasında bir şeyler denemenizi, yeni deneyimlerden ilham almanızı ve kişisel ve profesyonel ufkunuzu genişletmenizi öneririz. Sizden faydalanacaksınız:

 • Tanınmış bir ortak üniversitede yurtdışında bütünleşik dönem
 • Uluslararası ve başarılı fakülte
 • Küresel dersler ve yenilikçi öğretim yöntemleri ile sınır ötesi pratik projeler
 • Kültürlerarası değişim - neredeyse ve kampüs içi - kampüsümüzde temsil edilen 100'den fazla ulus
Bireysel gelişim ve disiplinlerarası öğrenme

Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, bireyselliklerini yitirmeden, en iyi uluslararası standartlarda eğitim almanın keyfini çıkardığınız akademik bir ortam sunar.

Geleceğe taşınmak, zorlu ve hedefli çözümler giderek farklı perspektiflerin, yeni teknolojilerin, yaratıcılığın ve araştırmaya dayalı yöntemlerin birleştirilmesini gerektiriyor. Kişisel gelişiminizi ve erken kariyer oryantasyonunuzu sağlamak için, pratik ve disiplinlerarası bir şekilde baştan başlayarak çalışacaksınız ve çok çeşitli konularda sınırların ötesinde düşünmeye teşvik ediyorsunuz. Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde, mesleki profilinizi parlatmak ve iş piyasasında kendinizi çekici kılmak için ders dışı disiplinlerarası öğrenci girişimleri yapma ek fırsatına sahipsiniz.

Eğitiminize ek olarak ek sertifika ve katılım

Dahası, bireysel karakterinizin gelişimi önemlidir: Öğrenciler, öğrenci girişimlerinde kendi inisiyatifleriyle projeleri gerçekleştirmeleri ve ders dışı etkinlikleri sürdürmeleri için teşvik edilir. Temel becerilerin gelişimini listeleyen dereceniz için benzersiz bir ek sertifika alacaksınız. Bunlar, Laureate tarafından 5.000'den fazla ortak ve 20.000'den fazla öğrenci, öğretim üyesi, çalışan ve mezundan oluşan bir çalışmada incelenmiştir. Bu, öğrenciler ve mezunların diğer iş başvurusunda bulunanlar üzerinde üstünlük kazanmaları için başka bir fırsattır.

Ayrıca, çalışmalarınız sırasında birçok öğrenci beldesinden birine katılabilir ve becerilerinizi müfredat dışında da geliştirebilirsiniz. Birkaç örnek:

 • CampusMagazin
 • BiTS.fm
 • BiTS Vizyonu
 • Rubicon
Maksimum pratiklik

İlk günden itibaren gerçek mesleki deneyim: Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde, dersten hemen sonra öğrendiklerinizi test etme ve çalışmalarınız sırasında sektörün günlük çalışmaları hakkında fikir edinme şansına sahipsiniz. Tüm programlar, teoriyi doğrudan uygulamaya uygulamanıza izin verecek şekilde, içerik ve program olarak tasarlanmıştır.

Diğerlerinin yanı sıra, UE'deki uygulamaya yönelik programlar size şunları sunar:

 • Konusunda seçkin profesyonelleri olan ve meslekte profesyonel olarak aktif olan öğretim üyeleri.
 • Örneğin, çok sayıda ortak şirketimizden birinde tamamlayabileceğiniz entegre staj.
 • SAP gibi lider iş devleriyle işbirliği projeleri.
Yenilikçi bir ortamda profesyonellerle çalışın

Başarılı iş adamları sadece mükemmel iş profesyonelleri değil aynı zamanda diğer liderlik becerilerine de sahiptir. Çalışmalarınız sırasında bunu kalbe almanızı ve bu amaç için sizi en iyi tanıyan insanlarla bir araya getirmenizi istiyoruz.

Küçük sınıfları ve seminer gruplarını garanti ederek, yoğun ve bireysel olarak geliştirebileceğiniz tamamen benzersiz bir çalışma ortamı yaratırız. Çalışma projelerinizde ve özel yumuşak beceri seminerlerinde, ekip yönetimi, öz organizasyon ve stratejik planlama, temel becerilerinizi tamamlama ve girişimcilik düşüncesini geliştirme gibi temel yetenekleri öğreniriz.

Takımımızın bir parçası olun ve fark yaratın - dünya çapında.113445_pexels-photo-1326947.jpeg

İşletme Fakültedeki Programlar

Aşağıdakiler gibi farklı programlar sunuyoruz:

 • Lisans derecesi
 • Çift lisans derecesi
 • Çok sayıda yüksek lisans derecesi

Bu programlardan bazıları İngilizce olarak sunulmaktadır.

Üç konumdan birini seçin

Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Avrupa, Berlin, Hamburg ve Iserlohn yaratıcı merkezlerinde üç ayrı yere sahiptir.

 • Berlin - Girişimcilik merkezi, trend belirleyici, yaşam tarzı sermayesi, fikir inkübatörü - dünya çapındaki az sayıda şehir, Alman başkenti kadar çeşitliliği için övgüyle karşılandı. Berlin'deki Kampüsümüzde, ekonomik sıcak nokta Potsdamer Platz'ın yakınında çalışıyorsunuz.
 • Hamburg - 1 numaralı medya kentinde Spiegel, Stern, Die Zeit, Google, Twitter, Facebook ve diğerleriyle yan yana! Hamburg Kampüsümüz, alternatif şehir manzaralarına ve lüks şehir merkezine yakındır.
 • Iserlohn - Kuzey Ren-Vestfalya'da Seilersee, Unicum dergisi tarafından yapılan bir ankete göre, gelenek açısından zengin Kampüsümüz Iserlohn ve Almanya'daki en güzel üçüncü kampüs. Kuzey Ren-Vestfalya'daki sanayi merkezlerine (Dortmund ve Köln) oradan kolayca ulaşılabilir.
Modern Ekipman

Daha sonra kullanacağınız ekipmana aşina olduğunuz bir program sunuyoruz. Böylece, kampüse bağlı olarak, mac havuzlarından fotoğraf stüdyolarına ve serigrafi atölyelerine kadar çeşitli olanaklar mevcuttur.

Projeleriniz için dizüstü bilgisayarları, kameraları ve diğer aksesuarları her zaman ödünç alabilirsiniz.

Devlet incelendi ve onaylandı

Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Avrupa, Kuzey Ren-Vestfalya ve Alman Bilim ve Beşeri Bilimler Konseyi tarafından hem devlet tarafından hem de bir kurum olarak tanınmakta ve akredite edilmektedir. Almanya. Tüm programlarımız akademik eğitimde kalite güvencesi ve gelişimi için Avrupa ve uluslararası odaklı ajanslardan biri olan FIBAA tarafından onaylanmıştır.

Mezun olduktan sonra kariyerin

Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde lisans derecesi, başarılı bir profesyonel gelecek için en uygun temelidir - işletme, medya, spor, bilişim ve teknoloji, yönetici, işveren veya girişimci olmak.

Master programlarımız size profesyonel olarak kendinizi geliştirmek, kişisel becerilerinizi geliştirmek ve kariyerinizde bir sonraki seviyeye geçmek için ek bir fırsat sunar. Uluslararası Kariyer Merkezimiz, bireysel taşıyıcı yolumuzu planlamada ve başvuru aşamasında sizi kişisel olarak desteklemek için şirketimiz ve mezunlar ağımızdaki bağlantıları kullanır.

Applied Sciences University Europe'u kariyeriniz için bir basamak haline getirin ve büyük bir şeyi hayata geçirin!115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Vizyonumuz

Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde, mezunlarımıza dijital çağdaki işler için kalıcı ve başarılı çalışmalar ve eğitim sağlama konusunda kararlıyız. Özel mülkiyet altında devlet tarafından onaylanmış bir uygulamalı bilimler üniversitesi olarak, özellikle bağımsız girişimci-yaratıcı düşünce ve oyunculuğu teşvik ediyoruz. Esnek çalışma programlarında modern pedagojik kavramlarla ilgili uzman, karar verme ve sosyal becerileri sağlıyoruz. Kozmopolit bir Avrupa üniversitesi olarak, hem yerel hem de küresel bakış açıları geliştirir ve öğrencilerimizin uluslararası hareketliliğini aktif olarak teşvik ederiz.

Üniversitemizin şekillenmesine ve daha da gelişmesine katkıda bulunmak için öğrencilerimizi ve çalışanlarımızı motive eden saygılı kişilerarası ilişkilerin peşindeyiz. Her kampüste, öğrencilerimizin benzersiz güçlü yönlerini, yaşam durumlarını ve gelişim yollarını bireysel olarak ele alarak ve onlara eşlik ederek kişisel bir atmosfer geliştiriyoruz.

Teorik gerekliliklerin ve pratik uygulamanın tutarlı kombinasyonu, profesyonel merakı teşvik eder ve benzersiz bir profilin gelişimine yönlendirme sağlar. Bu amaçla, sonuç odaklı yetkinlikler elde etmek için diyalog odaklı, etkileşimli pedagojik kavramları küçük gruplar halinde en uygun yol olarak görüyoruz. Ayrıca, çeşitli bölümlerimizin disiplinlerarası işbirliği, öğrencilere önemli bir katma değer sunmaktadır.

Bu hedefler, bilimsel ve pratik olarak aktif olan ve kendi uzmanlık alanındaki mevcut zorluklarla tam olarak tanışan bir profesörlük tarafından takip edilir ve karşılanır. Eğitim misyonumuzu, bizden talep edilen profesyonel ve sosyal gerekliliklere karşı eşit sorumlulukla yerine getiririz. Sonuçta, üniversitemiz kendisini, öğrencilerimizi bağımsız, yansıtıcı ve sorumlu kişilikler olmalarına yönlendiren süreçte bilgi ve araştırma sağlamak için davetkar bir platform olarak görmektedir.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

Hedeflerimiz

En önemli hedefimiz sizin başarınızdır. Profesyonel kariyerinizi başlatmak ve kendi yolunuzu açmak için ideal bir şekilde hazır olduğunuzu görmek için varız. Bu düşünceyle, öğrencilerimizi girişimci bir ruh ve yaklaşımla genç profesyoneller olmaları için eğitiyoruz.

Bilgi ve becerilerin nasıl öğretildiği

Bugün, başarılı bir kariyer oluşturmak için yeteneklerin bir kombinasyonuna ihtiyacınız var. Temel bilgi ve sosyal beceriler, yönetim bilgisi ve uluslararası düzeyde güven, serbest ekonomideki bir yönetici kariyeri için temel oluşturur. Günümüzde, iyi bir teorik eğitime sahip ve çalışmaları sırasında hem yurtiçinde hem de yurtdışında ilgili pratik deneyim kazanmış girişimci genç yöneticiler, tüm iş alanlarında aranmaktadır. Sizi bu gereksinimleri karşılayacak şekilde donatıyoruz.

Sonuçlar kendileri için konuşuyor: Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi mezunları çok hızlı bir şekilde işe giriyor.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Teklifimiz

Konferans salonunun dışında, Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'ndeki çeşitli öğrenci girişimleri size değerli pratik deneyimler sunar. Bu etkinliklerde yer almanızı bekliyoruz ve teşvik ediyoruz. Öğrencilerin ne kadar motive olduklarını gösterir ve üniversitenin pratik yaklaşımını vurgular. Girişimler, çalışma kursları kadar çeşitlidir.

İddialı hedefler belirlemek, takip etmek ve ulaşmak

Muhtemelen en iyi bilinen girişim “Kampüs Sempozyumu”. Bill Clinton, Kofi Annan ve Gerhard Schröder gibi ünlü isimler geçmişte uluslararası üne sahip bu ekonomik konferansta konuşma davetini kabul ettiler. Bu etkinlik yalnızca öğrenciler tarafından düzenlenir - misafirlere ev sahipliği yapmaktan, yiyecek içecek satışından ve bilet satışlarından PR, sponsor ve konuşmacıya kadar. Diğer inisiyatifler, örneğin, firmalara iş problemlerinin nasıl çözüleceğini, bir TV programının veya radyo programının bağımsız yapımını veya sosyal projeleri önermekle ilgilidir. Bununla birlikte, Avrupa Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'ne girersiniz, değerli pratik deneyimler elde edersiniz.113991_pexels-photo-933964.jpeg

Konumlar

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: