Resmi açıklamayı okuyun

Aschaffenburg Üniversitesi

Aschaffenburg Üniversitesi ekonomiyle ilgili, çoğunlukla disiplinlerarası ve yenilikçi kurslar ile karakterizedir. Çalışma ekonomisi ve hukuk ve mühendislik bilimleri alanları, Üniversite şu anda on lisans ve üzerinde berufsbelgeitend tasarlanmış bunlardan biri beş ardışık yüksek lisans programları sunmaktadır.

birçok şirket ve yabancı üniversiteler ile ortaklıklar ile yakın işbirliği onlar giderek küresel işyerinde başarılı çalışmalar için gerekli olan pratik bilgi sahibi öğrencilere garanti.

Akademisi akademik eğitim kalitesi akredite eğitim programları ve ilgili üniversite sıralamasında üst sıralara vurgulanmaktadır. anahtar becerileri ile birleştiğinde Güncel uzmanlık Üniversitesi Aschaffenburg haline aranan profesyoneller ve yöneticiler mezunları olabilir.

model

Aschaffenburg Üniversitesi Uygulamalı Bilimler bir Üniversitesidir. yönetim ve üniversite üyeleri - profesörü (han) ler, çalışan (lar) ve öğrenciler - aşağıdaki değerler ve hedefler dayanmaktadır:

merkezde öğrenciler

Biz eylemlerin odak öğrencileri koymak ve başarılı bir kariyer haline sağlayacak bizim görev olarak görüyorum.

mükemmel öğretim

işgücü piyasasının ihtiyaçları ve gelecekteki toplumsal sorunlara yönelik bir çalışma sunan vardır gerçekleşmiştir. Bu karakterize edilir:

servis Yönlendirme pratik Öğretmenlerin Motivasyon Uluslararasılık

Araştırma ve geliştirme uzmanlığı

Üniversite pratiğe ve uygulamaya yönelik araştırma çalışır. şirketler ve kurumlar ile İşbirlikleri üniversite ve sanayi arasında tutarlı bir bilgi transferi yol açar.

Eşitlik ve aile dostu

Biz kadınlar ve erkekler arasındaki eşitliği teşvik etmek ve çocuk ve aile dostu çalışma ve çalışma koşulları yaratmak.

Güvenmeniz işbirliği ve açık diyalog

İyi bir arada yaşama ve saygılı tedavi prensipleri saygı gösterilir. Karar alma süreçleri tüm taraflar arasında açık bir iletişim tarafından belirlenen kararlara yol argümanları ve ilgi alanlarına göre, şeffaftır.

Dereceler: Lisans ve Yüksek Lisans

Aschaffenburg Üniversitesi sadece lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Tüm lisans programları mesleki yeterlilik ve 7 dönem normal süre var. İşte bir dönem bir şirkette staj olarak gerçekleştirilen bağlama edilecektir. 7 dönem sonra, Bachelor of Arts, Mühendislik Kanunu veya Lisans ve Lisans seyrine bağlı olarak verilecektir. uygunluğu ve yüksek lisans ilgi bağlı başka 3 dönem elde edilebilir.

lisans-yüksek lisans sisteminin avantajları

iki kademeli sistem aşağıdaki avantajları sunar:

İşgal yeteneğine Lisans

Lisans programı ilk profesyonel üniversite diploması 7 yarıyıl normal süre yol açar. Çalışma amacı daha hızlı bir kariyer ve hedeflenen istihdam için temel bilgi ve becerilerin kazanılması. Lisans derecesi bir master veya tamamlanan uygulama odaklı araştırma olabilir.

Master akademik eğitim derinleştirir

Bir araştırma veya uygulanan ikinci derecede üç dönem normal süre giden master programı. Bu bir ilk üniversite derecesi tamamlanmasını gerektirir. detaylı yeterlilik gereksinimleri üniversite tarafından belirlenir. bilgi ve becerileri kazanmış - Eğitim gerekirse profesyonel uygulamada, son çalışmalarda, uzmanlık ya da -ve genişlediğine genişletilmesi hedefleniyor. Program akredite olduğunda uygulamalı fen bilimleri üniversitelerinde yüksek lisans dereceleri yüksek kamu hizmeti erişim sağlar. Yüksek lisans bir üniversitede doktora çalışmalarına ilke hakkı. birinci derece ( "hayat boyu öğrenme") ile profesyonel hayattan potansiyel müşterileri hedefleyen Mesleki Usta programları.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

University of Applied Sciences Aschaffenburg

İşletme lisans programı sektörler ve görevlerin şaşırtan çeşitli mesleki istihdam ve gelişim için fırsatlar sunar. Bu programın amacı, pratik sorunları çözmek için, bilim ... [+]

İşletme lisans programı sektörler ve görevlerin şaşırtan çeşitli mesleki istihdam ve gelişim için fırsatlar sunar. Bu programın amacı, pratik sorunları çözmek için, bilimsel tüm ekonomik ve idari fonksiyonlar için zamanla geliştirilen özel prosedürler, kullanmak mümkün yönetim uzmanları yetiştirmektir. programın mezunları işletme çeşitli alanlarında yönetimini desteklemek için ve yönetim görevleri kendileri devralması mümkün.

Mezunlarımızın çoğu onlar ve aynı zamanda sektörde ve ticaret şirketleri gibi üst düzey çalışanlar (kamuda çalışan muhasebeciler, vergi danışmanları, iş danışmanları ve reklam danışmanları örn) işlevleri danışmanlık aktif hale gelebilir özel iş, dünya girin. Öğrencilerimiz bankacılık ve kredi yönetimi sektörlerinde talep de vardır. Özellikle, kamu hizmetlerinde nitelikli yönetim uzmanları (örneğin federal yetkililerin, bölge idare organları ve sosyal güvenlik departmanları) için bir talep var. ... [-]

Almanya Aschaffenburg Münih
Ekim 2019
Almanca
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

University of Applied Sciences Aschaffenburg

Elektronik ve Bilgi Teknolojileri günlük yaşamın hemen hemen her alanında üzerinde bir etkisi vardır. Onsuz, bilgisayarlar, televizyonlar, tablet veya akıllı telefonlar d ... [+]

Elektronik ve Bilgi Teknolojileri günlük yaşamın hemen hemen her alanında üzerinde bir etkisi vardır. Onsuz, bilgisayarlar, televizyonlar, tablet veya akıllı telefonlar doğal kullanımı sadece düşünülemezdi. Onlar da yine giderek karmaşık araçlarda bulunabilir, gittikçe artan bir rol suda ve havada, raylar üzerinde hareket sırasında oynuyor ve her türlü sermaye ve tüketim malları sanayi üretimi için gereklidir. elektrik mühendisliği ve bilgi teknolojilerinin çalışma bilgi, beceri ve yetkinliklerini yapmak ve elektronik sistemleri anlamak ve işgücü piyasasında en iyi umutları ile sağlar sağlar.

temel veri Lisans: Mühendislik Lisans Sonraki Derecelendirme: Master Mühendisliği Kapsamı: altı dönem ve pratik bir dönem de dahil olmak üzere 7 dönem içinde 210 AKTS, Çalışmaların Başlangıcı: Yıllık Ekim Son başvuru tarihi 2 May, 15 Temmuz her yıl kadar Üniversite Aschaffenburg at Elektronik ve Bilgi Teknolojisi Yarının büyük teknoloji alanlarında bir meslek bilgi ve kilit nitelikleri elde elektronik ve bilgi teknolojisi alanlarında uzmanlık bilgisi, yanı sıra bireysel uzmanlaşma Eğitim Fakültesi Araştırma Güçlü ultra modern laboratuvarlarda teknoloji kesme kenarında pratik çalışma olanağı staj için mükemmel fırsatlar bölgede cazip şirketler Uluslararası yönelim: Fin ortak üniversiteler mümkün olan Çift Diploma Elektrik ve Bilgi Mühendisliği üniversitenin Yüksek Lisans için özel beceriler CHE TIME sıralaması nasıl resmi düzenli üst yerlerde karşılaştırın uygulama ile birlikte çalışma (üniversite-çift) mümkün Çalışma hedefleri ve öğrenme çıktıları ... [-]
Almanya Münih Aschaffenburg
Bilgi iste
Almanca
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hochschule Aschaffenburg - Infofilm