Resmi açıklamayı okuyun

Touro College hakkında

Touro Koleji 1970 yılında New York'ta Dr. Dr. Liberal Sanatlar koleji olarak Bernard Lander. 1970'lerden beri üniversitenin genişlemesi California, Nevada, İsrail, Rusya ve Almanya'ya ulaştı.

2001'de Dr. Lander Sara Nachama'dan birlikte çalışmasını ve Berlin'de Touro Koleji kurmasını istedi. Almanya'nın başkentini Touro Koleji'nin yeni kampüsü olarak seçme kararı, kolejin derin Yahudi tarihi ve Berlin'deki toplulukların birleşimi üzerine kurulmuştur. Sonbahar Dönemi 2003'te Touro Berlin, Uluslararası İşletme programında lisans öğrenimi gören 18 öğrenciden oluşan bir sınıfla açıldı ve sonunda İşletme Yönetimi Lisans derecesi elde etti.

2005'te Dr. Lander, Berlin Holokost Anıtı ziyaretinden esinlenilerek Touro'da bir Holokost Enstitüsü kurmak istedi. Lander İletişim ve Tolerans Enstitüsü, 2006 yılında Touro College Berlin kampüsünde kuruldu. 2007 sonbahar döneminde, Holokost Haberleşme Programı Master'lar için öğretim elemanı memnuniyetle karşıladı. MBA programı kısa bir süre sonra 2010 yılında tanıtıldı ve Psikoloji Sanatlar Lisans 2013 yılında kuruldu.

Touro College Berlin'de, Amerikan ve Alman akademik sistemleri arasındaki boşluğu doldurmaya ve öğrenmeye elverişli çok kültürlü bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Touro College, entelektüel soruşturma, bilginin iletilmesi, sosyal adalet ve topluma hizmetin sorumlulukları doğrultusunda Yahudi mirasını iletmek ve devam ettirmek ve genel topluma hizmet etmek için çalışan bağımsız bir kurumdur.

Touro College Berlin, işletme yönetimi, psikoloji ve soykırım konularında lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır. Bu programlar, Touro cemaatinin ve daha büyük toplumların, özellikle de geçmişte yetersiz kalanları farklı unsurlara hizmet ediyor. Touro Berlin, öğrencilerin mesleki dünyaya hazırlandığı ve başarılı bir kariyer için gerekli cesaret ve araçlara sahip olduğu bir üniversitedir.

Pitoresk Berlin kampüsümüzde tamamen İngilizce dilinde uluslararası bir eğitim için eşsiz bir fırsat yaratmaya çalışıyoruz. Touro'da, misyonumuz ve vizyonumuz uluslararası, Amerikan ve Yahudi değerlerimiz tarafından yönlendirilmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri kucaklıyor ve yüksek kaliteli öğrenim sağlamaya çalışıyoruz.

Tarihçemiz - Kampüs "Am Rupenhorn"

Kampüsümüz, Berlin'in büyüleyici Charlottenburg bölgesinde yer almaktadır. Touro College Berlin, 2003 yılında, derin bir tarihe sahip tarihi bir Bauhaus villasında kuruldu. Kampüsümüzün evi aslında Lindemann ailesine aitti ve Alman mimar Bruno Paul tarafından tasarlandı. 1930'larda Naziler iktidara geldiğinde Am Rupenhorn'daki Lindemann evi, Reichskirchsminister olan Hanns Kerrl'in (Reich's Church Minister) resmi ikametgahı haline geldi. Savaş 1945'te sona erdiğinde, ev Müttefik Kuvvetler'e devredildi ve savaşın ardından yıllar içinde İngiliz Askeri Eğitim Merkezi olarak kullanıldı. Sonunda Berlin hükümetine teslim edildi ve 1950'lerde pedagojik ve eğitim merkezi olarak kullanıldı. Kampus 2003 yılında Touro College tarafından ilk İşletme Lisans programında sadece 18 öğrenci ile satın alındı.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Touro College Berlin

Üç yıllık Alman psikolojisi programının hedefleri ve kariyer yolları Amerikan programı ile karşılaştırılabilir. Müfredat, seçmeli ve genel eğitim derslerinin küçük ek bil ... [+]

Üç yıllık Alman psikolojisi programının hedefleri ve kariyer yolları Amerikan programı ile karşılaştırılabilir. Müfredat, seçmeli ve genel eğitim derslerinin küçük ek bileşenleriyle kapsamlı bir psikoloji dizisi dizisini izler. Kurs çeşitliliği ve kültürlerarası psikoloji ve yumuşak becerilere odaklanarak, Almanya'daki lisans psikolojisi programları arasında benzersiz bir konuma gelmiş bulunuyoruz. Bu bir Alman derecesi pisti olmasına rağmen, eğitim dili İngilizcedir.

Alman derecesi, Forschung und Praxis'de (140 kredi puanı) Psychologisches Grundlagenwissen und anineend (140 Kredi Puanı), Grundlagen wissenschaftlichen Arbeitens (15 Kredi Puanı) Nichtpsychologischem Wissen'i içeren Anschlussfähigkeit adlı psikoloji alanındaki Alman Yüksek Lisans programlarında yapılacak daha ileri çalışmalar için genel şartları sunar zu kültürel ve zivilisationheheoretischen Grundlagen (25 kredi puanı).... [-]

Almanya Berlin
Ekim 2019
Ingilizce,Almanca
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Touro College Berlin

Bu kapsamlı lisans programı sosyal, anormal, kültürler arası, klinik ve endüstriyel olmak üzere psikolojinin çeşitli yönleri hakkında eğitim vermektedir. Derecesi, öğrenc ... [+]

Bu kapsamlı lisans programı sosyal, anormal, kültürler arası, klinik ve endüstriyel olmak üzere psikolojinin çeşitli yönleri hakkında eğitim vermektedir. Derecesi, öğrencilere gelecekteki çalışmalar için sağlam bir temel sunacak veya alanda bir kariyere ilerleyecektir.

Amerikan psikoloji programı, insan davranışını ve düşündüğümüzü anlama üzerine odaklanmaktadır. Bu derece, tarih, siyaset bilimi, felsefe, edebiyat veya işletme dersleri de dahil olmak üzere genel eğitim çalışmalarının tamamlanmasını kapsamaktadır.

Genel bir eğitim, sadece çok yönlü ve iyi bilgilendirilmiş bir insanın büyümesine katkıda bulunmaz, aynı zamanda ileri eğitim ve kariyer gelişim fırsatları için güçlü bir temel sağlar. Geniş bir eğitim, Amerikan üniversite sistemi içinde yüksek lisans derecesine tam erişim sunar.... [-]

Almanya Berlin
Ekim 2019
Ingilizce
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Touro College Berlin

Program, aşağıdaki alanlarda bir konsantrasyon seçme seçeneği ile çekirdek iş ilkelerinin geniş bir anlayış sağlar: Pazarlama, Yönetim, Finans veya Yönetici Ekonomi. ... [+]

Program, aşağıdaki alanlarda bir konsantrasyon seçme seçeneği ile çekirdek iş ilkelerinin geniş bir anlayış sağlar: Pazarlama, Yönetim, Finans veya Yönetici Ekonomi.

American Bachelor of Science derecesi sekiz yarıyılda tamamlanabilir. Öğrenciler en az 120 Amerikan üniversite kredisi (40 ders) tamamlamış olmalıdır.

Yönetim programları, liderlik becerileri geliştirmeyi ve öğrencileri iş dünyasında kullanılan araçlara açmayı hedeflemektedir. İletişim, kültürel akıcılık ve farklı ortamlarda karar verme konularında güçlü bir odaklanma olan bu programlar, küresel bağlarla kurulan organizasyonlarda yönetim kariyerine hak kazanır. Bunlar çok uluslu büyük kuruluşlar olabilir, ancak sınır ötesi perspektiflere ihtiyaç duyan yeni kurulan işletmeler ve küçük ve orta ölçekli kuruluşlar da olabilir.... [-]

Almanya Berlin
Ekim 2019
Ingilizce
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Touro College Berlin

Program, aşağıdaki alanlarda bir konsantrasyon seçme seçeneği ile çekirdek iş ilkelerinin geniş bir anlayış sağlar: Pazarlama, Yönetim, Finans veya Yönetici Ekonomi. ... [+]

Program, aşağıdaki alanlarda bir konsantrasyon seçme seçeneği ile çekirdek iş ilkelerinin geniş bir anlayış sağlar: Pazarlama, Yönetim, Finans veya Yönetici Ekonomi. Yönetim programları, liderlik becerileri geliştirmeyi ve öğrencileri iş dünyasında kullanılan araçlara açmayı hedeflemektedir. İletişim, kültürel akıcılık ve farklı ortamlarda karar verme konularında güçlü bir odaklanma olan bu programlar, küresel bağlarla kurulan organizasyonlarda yönetim kariyerine hak kazanır. Bunlar çok uluslu büyük kuruluşlar olabilir, ancak sınır ötesi perspektiflere ihtiyaç duyan yeni kurulan işletmeler ve küçük ve orta ölçekli kuruluşlar da olabilir.... [-]

Almanya Berlin
Ekim 2019
Ingilizce
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku