Resmi açıklamayı okuyun

bizim üniversite bitti 900 öğrenci içinde 12 Lisans ve yüksek lisans programları Özel resmen tanınan ve kurumsal Thüringen Bilim Akademisi tarafından akredite edilmiştir.

Tüm dersler Büyük beyinler ve sağlık sektöründe güçlü ortaklar tarafından geliştirilen ve böylece üniversitenin profilini yükseltmek bulundu. esnek çalışma modellerinin sağlık büyüyen pazarı için uzmanlar oluşur.

Burada bireysel koçluk, pratik dersler ve yetkinlik odaklı öğretme ve öğrenme Koleji olduğunu. Usta Nörorehabilitasyon ve lisans programları fizyoterapi ve konuşma terapisi eğitim entegre çalışma modeli Almanya'da benzersizdir.

Gera

Bizimle çalışmak anlamına gelir

  • Küçük çalışma grupları ve profesörler ile yakın temas
  • Her zaman tek kişi
  • Kısa mesafeler ve modern donanımlı üniversite binası
  • pratik dersler
  • Eğitiminiz ile esnek ve eğlenceli çalışma
  • ÜS ağından kazanç

Kanıtlanmış kalite çalışması

Çalışmalarımız yanı sıra üniversite kendisi, sağlık ve sosyal işler (AHPGS) alanında akreditasyon ajansı olarak sıkı kalite denetim nötr uzman ve Bilim Konseyi tabidir. Bu Sağlık Gera ÜS Üniversitesi öğrencilere çalışmaların mümkün olan en iyi kaliteyi sağlamak için, bizim yüksek standartlara altını çiziyor.

Program dili:
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

SRH Hochschule für Gesundheit Gera

Çocukluk çağında ders eğitimi ve promosyon onların gelişiminde çocukların desteklenmesi ve onların eğitime destek için güçlendirir. Onlar geliştirme riskleri, engelli, öğ ... [+]

Çocukluk çağında ders eğitimi ve promosyon onların gelişiminde çocukların desteklenmesi ve onların eğitime destek için güçlendirir. Onlar geliştirme riskleri, engelli, öğrenme güçlüğü veya davranış sorunları olan çocuklara destek ve ebeveynleri ile onlara eşlik öğrenirler.

İçerik, amaçları ve çalışmanın sonunda

Bizim Programın odak bir bebek, yürümeye başlayan çocuk ve çocukluk olarak dinamikleri ve çocuğun gelişimi üzerinde açıkça olduğunu. çocuklar ve aileleri ile çalışmak için oluşum ve gelişim desteği lisans programının merkezi temelini oluşturmaktadır.

Bir uzman odak engellilik türleri, gelişimsel engelli ve gecikmeler ve davranışsal sorunları açık bir husustur. çocuklara ve ailelerine etkin bir destek farklı kavramları ile bu önceliklere bağlı.... [-]

Almanya Gera Bonn Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf  + 3 Daha fazla
Ekim 2019
Almanca
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku