Resmi açıklamayı okuyun

58599_IMG_0040.jpg

HDPK, Almanya'nın yaratıcı merkezlerinden birinde yer alan yaratıcı endüstriler için önde gelen özel bir üniversitedir: Berlin'de. Çalışma programları hem pratik yönetim konuları hem de medya teorisi gibi sanatsal ve teknolojik yönleri kapsar. Müfredat, müzik ve medya endüstrileri üzerine odaklanmaktadır (film ve televizyon dışında).

Hem üniversitenin kendisi hem de öğretim üyeleri müzik ve medya pazarında yer alıyor ve deneyimlerini programlara akıyor.

HDPK, Nisan 2010'da Uygulamalı Bilimler Özel bir Üniversitesi olarak açılmış ve Berlin Senatosu Eğitim, Bilim ve Araştırma Bölümü tarafından onaylanmıştır.

Üniversitenin öğretiminin merkezinde, pratikle ilgili olması, tüm çalışma programlarında gerçekleştirilen disiplinler arası projelere yansıması ve bilimsel olarak yönlendirilmiş, iyi düşünülmüş müfredatlarla tamamlanması gerekir. Müfredat planlaması, hızla değişen mesleki dünyanın gerçeğine dayanır, böylece çalışma programlarının sürekli yeni gereksinimlere göre uyarlanması sağlanır. Hem personeli, hem de mütevelli heyet üyeleri bu yaklaşımı güçlendiren endüstride yer almaktadır.

Bizi ayıran şey

Mükemmel çalışma koşulları

Kendimize yüksek standartlar koyduk. Alanlarında güçlü geçmişe sahip küçük gruplar, profesörler ve ses ve fotografik stüdyolarımızda ve dijital çalışma alanlarındaki son teknoloji ekipmanlarımız öğrencilerimize gerçekten profesyonel bir çalışma ortamı sağlıyor.

58613_IMG_9987.jpg

Gerçek dünya yaklaşımı

Öğrencilerin gelecekteki mesleklerinin idari ve mali yönleri ile ilgili olarak proje yönetimi, medya hukuku ve medya işletmeciliği sanatsal ve teknik eğitim gibi müfredatın bir parçasıdır. Programlarımızın içeriğini her zaman ilgili tutmak ve sürekli değişen mesleki fırsatlar doğrultusunda sektördeki önemli oyuncularla yakından bağlantı kurmaktayız.

Hayatboyu Öğrenme

Öğrenciler bütün insanlar olarak saygı ile tedavi edilir. Amaç değişen, ortaya çıkan çevrede yön veren ve ömür boyu öğrenmeyi destekleyen bir yaklaşımı teşvik etmektir. Dolayısıyla, iletişimsel ve sosyal beceriler ile pratik projelere odaklanırken, sadece akademik konularda da yoğunlaşıyoruz.

Ortaklık

Hdpk, yaklaşık 20 ülkeden (Mayıs 2016 itibariyle) yaklaşık 2400 profesör, yaklaşık 74 öğretim görevlisi, 6 lisans ve 2 yüksek lisans programı ve 2 SCH kardeş üniversite (yaklaşık 2.000 öğrenci ve 28 programı temsil ediyor) Almanya'da gerçekten başarılı özel üniversitelerden biri ve 12.000 öğrenci ve 10 üniversite ile CSÜS grubunun bir parçası.

58600_hdpk_DACH.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Kültürel ve yaratıcı endüstriler küresel düzeyde gelişti ve Berlin, yaratıcı endüstriler için sıcak noktaydı - bu da çalışmalarınız için mükemmel bir yer. Yaratıcı kafala ... [+]

Kültürel ve yaratıcı endüstriler küresel düzeyde gelişti ve Berlin, yaratıcı endüstriler için sıcak noktaydı - bu da çalışmalarınız için mükemmel bir yer. Yaratıcı kafalar yaratıcı liderlere ihtiyaç duyarlar ve yaratıcı endüstrilerdeki başarıyı desteklemeyi, pazarlamayı ve yönetmeyi öğreneceksiniz. Derecesi ayrıca kendi işinizi başlatmaya veya şirketlerin giderek yönetimine yenilikçi yaklaşımlar aradıkları daha geleneksel bir sektörde çalışmaya hazırlayacaktır.

İçerik, Hedef ve Ders Yapısı

BA Creative Industries Management size yaratıcı ve kültürel endüstrilerin ve ötesinde geniş bir alanda stratejik yönetim, yenilik ve tasarım yoluyla iş değeri yaratmak için teorik bilgi ve pratik beceri ve yeterliliklerle donatacak bir eğitim sunar.... [-]

Almanya Berlin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Ses Tasarımı, filmler için ses kayıttan ve dublajından veya radyo ve TV yayınları için akılda kalıcı jingle'lardan oluşan Charlie-Sheen tarzı çok daha fazlasını kapsar. Ö ... [+]

Ses Tasarımı, filmler için ses kayıttan ve dublajından veya radyo ve TV yayınları için akılda kalıcı jingle'lardan oluşan Charlie-Sheen tarzı çok daha fazlasını kapsar. Öğrencilerimiz aletler ve bilgisayarlar üzerinde ses tasarımı yapmak, sesler, konuşmalar veya müzik üretmek ve kaydetmek için işitme atmosferi yaratmak için eğitilmektedir.

İçerik, Hedef ve Ders Yapısı

Ses Tasarımı: Sesin incelenmesi, dinlenmesi ve dinlenmesi

Lisans öğrencisi olan Audio Design, hdpk'deki Berlin öğrencilerine ses ve 3D ses efektleri (sound marking) kazandıracak. Verilerin akustik olarak nasıl temsil edilebileceğini (sonifikasyon) öğrenecekler ve bilgisayarları yani kompozisyon ve düzenleme için platformlar olarak Pro Tools gibi yazılımları ve dijital bir enstrüman olarak kullanacaklar.... [-]

Almanya Berlin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

B.Mus ile. Popüler Müzik, müzik bestelerinin kompozisyon ve enstrümantal / vokal düzenlemelerini ve performans müzisyenleri olarak gerçekleştirmelerini öğreneceksiniz. Ya ... [+]

B.Mus ile. Popüler Müzik, müzik bestelerinin kompozisyon ve enstrümantal / vokal düzenlemelerini ve performans müzisyenleri olarak gerçekleştirmelerini öğreneceksiniz. Yaratıcı fikirlerinizi ilk ilham kaynağından performansa veya kaydetmeye kadar nasıl uygulayacağınızı bilirsiniz. Kursun vurgusu şarkı yazarlığı, enstrüman / vokaller ve topluluktur.

İçerik, Hedef ve Ders Yapısı

Yaratıcı popüler müzisyen: söz yazarı, icracı ve bant müzisyeni

Bachelor kursu Berlin'deki hdpk'deki Popüler Müzik, yetenekli genç müzisyenleri ses mühendisliği ve örgütsel ve eğitimsel bilgi birikimi ile birlikte performans / şarkı yazma becerileri öğretmek suretiyle konser ve yapımlarda profesyonelce müzik yapmaya hazırlar.... [-]

Almanya Berlin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

hdpk Festival 2017

Moving - Refugees Welcome (Songs for Refugees by hdpk)

B.A. Creative Industries Management at hdpk - Make it a career