Resmi açıklamayı okuyun

Bilgi merkezi Kuzey Kara Orman Okumak

Iş alanları ve Calw bireysel bakım küçük gruplar medyada çalışma Lisans ve Master derecesi programları İleriye dönük.

Die Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw kar amacı gütmeyen bir özel, devlet tarafından tanınan bir üniversitedir. Şu anda, yaklaşık 330 öğrenci kurulan lisans ve yüksek lisans programlarına kayıtlı. Seçerek derinleşen profilleri Öğrenciler, özellikle işgücü piyasasındaki mevcut gelişmeler üzerinde çalışmalarını hizalamak için fırsat var. Bilgi ve kültürlerarası beceri ve dil ve işyeri yumuşak becerileri en önemli kazandırmak için ek öğretim parçasıdır. Öğrenciler küçük gruplar ve uygulama profesör ve öğretim görevlileri tarafından yoğun denetim bekliyoruz.

Lisans ve yüksek lisans programları Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw

İşletme (tam ve yarı zamanlı) Medya ve İletişim Yönetimi Medya Yönetimi ve Kamu İletişim Kontrol Pazarlama Yönetimi (2015 yılında akreditasyon) Kültür ve Etkinlik Yönetimi (2015 yılında akreditasyon)

Birinci sınıf eğitimi

Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw iş ve medya alanlarında eğitim mükemmeliyet merkezi olarak görüyor. Gelecekteki profesyoneller, girişimciler ve yöneticiler Üniversitesi'nde eğitilmişlerdir.

Dr. habil. Peter J. Weber - Anapara ve Ekonomi ÜS Üniversitesi Genel Müdürü ve medya Calw - altını çiziyor: "Biz bütün kişiyi eğitmek - Bir ekip olarak uygulamada hızla bilgi güvenli ve güçlü. Uluslararası ticari işlemlerde Survival eğitim, iş oyunları ve davranış teknik becerilerin yanı sıra üniversite de işyeri yumuşak becerileri en önemli aktarıyor hangi yenilikçi ve farklı öğretme-öğrenme yöntemlerinin örnekleridir. Böylece, öğrencilerin kişilik ve sosyal beceri eğitimi hedefli ve geliştirilen alırsınız. "Öğrenciler küçük gruplar, uygulamadan profesörler ve öğretim görevlileri tarafından bireysel ilgi ve kişisel koçluk bekliyoruz. "Bu titiz çalışma, düşük bırakma oranlarını izin ve istihdam artacak - iş piyasasında iyi fırsatlar için," Weber dedi.

Nasıl şirketler iş planı, iş fikri oluşturulur ve başarıyla piyasaya kurulan? Sosyal ağlar, kurumsal iletişimde profesyonel Nasıl kullanılır olabilir? Nasıl kurumsal insan kaynakları, pazarlama ve optimal organize kontrol edilir? Bunlar sadece bazı sorular Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw öğrencileri tarafından ele alınmaktadır vardır.

Uluslararası İletişim

Uluslararasılık Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw de aktifleştirilir. Avusturya, İspanya, Hindistan ve Türkiye de dahil olmak üzere - üniversite, uluslararası ortak üniversiteler ve araştırma enstitüleri ile yakın temas halindedir. ortak araştırma projelerinin işbirliği değişim programlarına kadar uzanır. Ayrıca, ekonomik ve endüstriyel şirketlerin, ticaret birlikleri ve odaları ile Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw işbirliği. Öğrenciler aktif olarak staj veya yazma lisans ve en tanınmış şirketler ana tezleri ve gizli şampiyon katılmak, projeler üzerinde araştırma, çalışmalarına katılıyor. İngilizce gibi yabancı dillerin yanı sıra, gibi, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca kültürler arası müfredat uluslararası iş ortamında "doğru" davranış vardır.

Çalışma Bilgi Günleri 2015

Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw düzenli ana Çalışma Bilgi Günleri. Aday öğrenciler, öğrenci ve öğretmenler ile etkileşim yanı sıra örnek ders katılmak için kolej ve üniversite kursları hakkında bilgi edinmek için fırsat var. Çalışma bilgisi günleri aşağıdaki tarihlerde yapılacaktır:

16.00 Saat Saat bis Çarşamba, Mart 18, 2015 von 14.00 16.00 Saat Saat bis Çarşamba, Temmuz 29, 2015 von 14.00 Çarşamba, Kasım 18, 2015 von 14.00 bis 16.00 Clock Clock

Ayrıca, aday öğrenciler bireysel danışmanlık randevuları da yapabilirsiniz.

Bilgi Bölgesi Kuzey Kara Orman

Calw ortaçağ kasabası - şair Hermann Hesse doğum yeri - için bir şey vardır keyifli ve başarılı bir öğrenme ortamı Tipik Black Forest ortamında, yıl boyunca spor, canlı sanat sahnesi ve alışveriş imkanları bir atmosferik eski şehir sağlar. Mükemmel ulaşım bağlantıları, yaşam uygun maliyet ve akademik başarı için rahat bir ortam ile Calw. eyalet başkenti Stuttgart, Pforzheim ve Sanat ve Medya Karlsruhe altın şehir hızlı ve kolay ulaşılabilir. Bilgi kuzey Black Forest bölgesinde çok sayıda (dünya) pazar lideri ve gizli şampiyonları ile karakterizedir. Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw sıkıca bilgi kuzey Black Forest bölgesinde 2000 parçası beri ve bu birinde kurulmuştur.

Program dili:
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Sen numaralar zevk? Bir girişimci gibi düşünüyorsun? Siz hareket ve hayatında bir şeyler başarmak istiyor? Sizin için bekleyen bir gelecek kariyer: Eğer endüstriyel, tica ... [+]

Özel sektörde kariyer fırsatları

Sen numaralar zevk? Bir girişimci gibi düşünüyorsun? Siz hareket ve hayatında bir şeyler başarmak istiyor? Sizin için bekleyen bir gelecek kariyer: Eğer endüstriyel, ticari ve hizmet şirketleri en iyi kariyer umutları almak kontrol çalışma programının bir mezunu olarak. Nedeniyle uluslararası kabul görmüş niteliklere sahip pratik eğitime onların gelecekteki kariyerleri için iyi hazırlanmış.

Bilim, uygulama ve kişisel bakım: Başarının Bizim üç anahtar

Fen-to-date, pratik araştırma katılım - küçük gruplar halinde İktisadi ve medya Calw ÜS Üniversitesi sunuyor. Kişisel hizmet için, mükemmel tesisler profesörler ve öğretim sağlamaktır. ... [-]

Almanya Calw
Bilgi iste
Tam zamanlı
40 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Pazarlama ve etkinlik yönetimi ve halkla ilişkiler alanında iletişim odaklı bir kariyer Fırsatları ... [+]

Etkili İletişim Becerileri

Pazarlama ve etkinlik yönetimi ve halkla ilişkiler alanında iletişim odaklı bir kariyer Fırsatları

Bu program ile biz medya sektöründe veya hem içten hem dıştan yoğun iletişim ile şirketler bir kariyer için hızlı ve pratik hak.

Bizimle iletişim odaklı uzmanlık kazanın: ders sunumu, dili, halkla ilişkiler, gazetecilik ya da retorik iş içeriği odaklı ek olarak. Medya teknoloji ve tasarım ek olarak profilini yükseltmek.

Küçük gruplar, bireysel ilgi ve özel profesörler ve pratik bilgiye sahip öğretim elemanlarının optimum çalışma koşullarını garanti.

Mükemmel hizmet Fayda

Üniversitemiz ilk kez 2008 yılında Yükseköğretim Geliştirme Merkezi'nin (CHE) kriterlerini tanıttı. Az 40 medya okullar biz çalışma örgütü pratik alaka ve 4. yerde bakım, 2. yerde "Medya / İletişim Çalışmaları ve Gazetecilik" 1st yerde sıralamasında YÖK sırada yer.... [-]

Almanya Calw
Bilgi iste
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

A Lisans İşletme Size tam esneklik sağlar. Eğer meslek veya diğer faaliyetlerin yanı sıra part-time eğitim ve bireysel uzmanlaşmış iki sekiz ana konuların seçiminde ile t ... [+]

BWL çalışması - onların istihdam yanında part-time

A Lisans İşletme Size tam esneklik sağlar. Eğer meslek veya diğer faaliyetlerin yanı sıra part-time eğitim ve bireysel uzmanlaşmış iki sekiz ana konuların seçiminde ile temsil edilebilir. Iş temel konularda dışında değil, aynı zamanda iş metodolojisi, iletişim ve dil ve kültürler arası becerileri gibi yumuşak becerileri, alanında önemli becerileri kazandırmak. "Uluslararası Calw profili" nin bir parçası olarak, yabancı dil yanı sıra üniversitenin uluslararası temaslar hem de yararlanacaktır.

Bireysel uzmanlık

Seçtiğiniz sağlam bir ekonomik temel eğitimden sonra - güncel sekiz olası seçmeli iki - bireysel güçlü ve çıkarları üzerinde duruldu. Yani işgücü piyasasındaki güncel gelişmelere odaklanarak çağdaş uzmanlık seçeneklerini açmak.... [-]

Almanya Calw
Ekim 2020
Yarı zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BBA

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Profesyonel kariyer hedefleyen hızlı, pratik bilgi ve tasarım edinin. ... [+]

BWL çalışması - ekonomiye başarılı bir başlangıç!

Enerji dolu, Dedicated?

Profesyonel kariyer hedefleyen hızlı, pratik bilgi ve tasarım edinin.

Pratik olarak ilgilenen?

Iş pratik çalışmalar ve zorlu görevler öncesinde kariyer ve kişisel gelişim almak için bile sırasında bulun.

Profesörler Yoğun değişim istedi?

Işletme çalışmaları sırasında profesör ile yakın işbirliği yararlanın. Seçkin bir akademik kariyer geçişleri, aynı zamanda hedef odaklı iş bilgi almak için yardımcı olacak profesörlerin pratik alaka sadece yararlanın.

Akılda Başarılı gelecek?

Uygulamaya İşletme doğrudan giriş lisans derecesi sonra seçin.... [-]

Almanya Calw
Bilgi iste
Tam zamanlı
36 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Herzlich willkommen | SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Trailer SRH Brainwaves | SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Wissen verdauen »Studentenprojekte«

"Wirtschaft im Gespräch" mit Rektor Prof. Dr. habil. Peter J. Weber