SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bilgi merkezi Kuzey Kara Orman Okumak

Iş alanları ve Calw bireysel bakım küçük gruplar medyada çalışma Lisans ve Master derecesi programları İleriye dönük.

Die Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw kar amacı gütmeyen bir özel, devlet tarafından tanınan bir üniversitedir. Şu anda, yaklaşık 330 öğrenci kurulan lisans ve yüksek lisans programlarına kayıtlı. Seçerek derinleşen profilleri Öğrenciler, özellikle işgücü piyasasındaki mevcut gelişmeler üzerinde çalışmalarını hizalamak için fırsat var. Bilgi ve kültürlerarası beceri ve dil ve işyeri yumuşak becerileri en önemli kazandırmak için ek öğretim parçasıdır. Öğrenciler küçük gruplar ve uygulama profesör ve öğretim görevlileri tarafından yoğun denetim bekliyoruz.

Lisans ve yüksek lisans programları Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw

İşletme (tam ve yarı zamanlı) Medya ve İletişim Yönetimi Medya Yönetimi ve Kamu İletişim Kontrol Pazarlama Yönetimi (2015 yılında akreditasyon) Kültür ve Etkinlik Yönetimi (2015 yılında akreditasyon)

Birinci sınıf eğitimi

Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw iş ve medya alanlarında eğitim mükemmeliyet merkezi olarak görüyor. Gelecekteki profesyoneller, girişimciler ve yöneticiler Üniversitesi'nde eğitilmişlerdir.

Dr. habil. Peter J. Weber - Anapara ve Ekonomi ÜS Üniversitesi Genel Müdürü ve medya Calw - altını çiziyor: "Biz bütün kişiyi eğitmek - Bir ekip olarak uygulamada hızla bilgi güvenli ve güçlü. Uluslararası ticari işlemlerde Survival eğitim, iş oyunları ve davranış teknik becerilerin yanı sıra üniversite de işyeri yumuşak becerileri en önemli aktarıyor hangi yenilikçi ve farklı öğretme-öğrenme yöntemlerinin örnekleridir. Böylece, öğrencilerin kişilik ve sosyal beceri eğitimi hedefli ve geliştirilen alırsınız. "Öğrenciler küçük gruplar, uygulamadan profesörler ve öğretim görevlileri tarafından bireysel ilgi ve kişisel koçluk bekliyoruz. "Bu titiz çalışma, düşük bırakma oranlarını izin ve istihdam artacak - iş piyasasında iyi fırsatlar için," Weber dedi.

Nasıl şirketler iş planı, iş fikri oluşturulur ve başarıyla piyasaya kurulan? Sosyal ağlar, kurumsal iletişimde profesyonel Nasıl kullanılır olabilir? Nasıl kurumsal insan kaynakları, pazarlama ve optimal organize kontrol edilir? Bunlar sadece bazı sorular Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw öğrencileri tarafından ele alınmaktadır vardır.

Uluslararası İletişim

Uluslararasılık Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw de aktifleştirilir. Avusturya, İspanya, Hindistan ve Türkiye de dahil olmak üzere - üniversite, uluslararası ortak üniversiteler ve araştırma enstitüleri ile yakın temas halindedir. ortak araştırma projelerinin işbirliği değişim programlarına kadar uzanır. Ayrıca, ekonomik ve endüstriyel şirketlerin, ticaret birlikleri ve odaları ile Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw işbirliği. Öğrenciler aktif olarak staj veya yazma lisans ve en tanınmış şirketler ana tezleri ve gizli şampiyon katılmak, projeler üzerinde araştırma, çalışmalarına katılıyor. İngilizce gibi yabancı dillerin yanı sıra, gibi, İspanyolca, İtalyanca ve Fransızca kültürler arası müfredat uluslararası iş ortamında "doğru" davranış vardır.

Çalışma Bilgi Günleri 2015

Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw düzenli ana Çalışma Bilgi Günleri. Aday öğrenciler, öğrenci ve öğretmenler ile etkileşim yanı sıra örnek ders katılmak için kolej ve üniversite kursları hakkında bilgi edinmek için fırsat var. Çalışma bilgisi günleri aşağıdaki tarihlerde yapılacaktır:

16.00 Saat Saat bis Çarşamba, Mart 18, 2015 von 14.00 16.00 Saat Saat bis Çarşamba, Temmuz 29, 2015 von 14.00 Çarşamba, Kasım 18, 2015 von 14.00 bis 16.00 Clock Clock

Ayrıca, aday öğrenciler bireysel danışmanlık randevuları da yapabilirsiniz.

Bilgi Bölgesi Kuzey Kara Orman

Calw ortaçağ kasabası - şair Hermann Hesse doğum yeri - için bir şey vardır keyifli ve başarılı bir öğrenme ortamı Tipik Black Forest ortamında, yıl boyunca spor, canlı sanat sahnesi ve alışveriş imkanları bir atmosferik eski şehir sağlar. Mükemmel ulaşım bağlantıları, yaşam uygun maliyet ve akademik başarı için rahat bir ortam ile Calw. eyalet başkenti Stuttgart, Pforzheim ve Sanat ve Medya Karlsruhe altın şehir hızlı ve kolay ulaşılabilir. Bilgi kuzey Black Forest bölgesinde çok sayıda (dünya) pazar lideri ve gizli şampiyonları ile karakterizedir. Ekonomi ÜS Üniversitesi ve medya Calw sıkıca bilgi kuzey Black Forest bölgesinde 2000 parçası beri ve bu birinde kurulmuştur.

Konumlar

Calw

SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw

Address
SRH Hochschule für Wirtschaft und Medien Calw
Staatlich anerkannte Fachhochschule
Lederstraße 1
75365 Calw

75365 Calw, Baden-Württemberg, Almanya
Telefon
+49 (0) 7051 9203-0