PFH Private University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1995 yılında kurulan PFH Private University of Applied Sciences gelecekteki yöneticileri ve uzmanları kilit teknolojiler konusunda eğitmeye ve eğitmeye odaklanan, devlet tarafından tanınan bir üniversitedir. İstihdam edilebilirlik tüm çabalarının merkezindedir. Üniversitenin felsefesi, kişisel ustalık, akademik mükemmellik ve pratik bilgi ve tecrübenin, sorumlu bir profesyonel olmak için şart olduğudur. Bu, ancak teorik olarak kurulan ve uygulamaya yönelik öğretim ile birleştirilen bireysel dikkat ile sağlanabilir. Kariyer ve koçluk hizmetlerinin yanı sıra üniversitenin yapısına gömülü bireysel mentorluk ile, tüm çalışma programları pratik ve ekonomik uygunlukları, uluslararası olmaları ve kariyerlere yönelik belirgin bir yönelimleri ile karakterize edilir.

PFH hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde işletme, mühendislik, psikoloji ve sağlık teknolojisinde toplam 17 kampüs içi veya uzaktan eğitim etüt programı sunmaktadır. 2.200'den fazla öğrenci, Göttingen, Hansecampus Stade veya Berlin'deki kampüste ya da Almanya ve Avusturya'da bulunan 12 uzaktan eğitim merkezinden birinde okumaktadır. Etkin bir şekilde organize edilmiş, uygulamalı ve pazar odaklı çalışma programları sayesinde PFH mezunları firmalarla büyük talep görüyor. Genç PFH uzmanlarının% 99'u mezun olduktan hemen sonra işlerine başlıyor. Üniversite, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde akademik kuruluşlar, araştırma enstitüleri ve özel işletmelerle yakın işbirliği içindedir, böylece disiplinlerarası bilgi alışverişi ve uygulamaya yönelik öğretim için ideal bir platform sunar.

Kampüsler ve Çalışma Alanları

Kampüs Göttingen

İşletme | Sağlık Teknolojisi | Orthobionics

Psikoloji ve İşletme Psikolojisi

PFH Kampüsü Göttingen, Almanya'nın en ünlü üniversite şehirlerinden birinin ilham veren ortamında küçük, dinamik bir üniversitenin tüm faydalarını sunar. Göttingen, bugün 30.000'i öğrenci olan 125.000 kişilik genç bir nüfusla kutsandı. Şehir çok sayıda R var.

PFH Hansecampus Stadyumu

Mühendislik | iş

PFH Hansecampus Stade, dünya lideri bir karbon fiber takviyeli plastik (CFRP) teknolojisi kümesi olan CFK-Valley'de yer almaktadır ve 3.000 metrekarelik konferans salonlarından, konferans ve seminer salonlarından ve son teknoloji laboratuarlardan oluşmaktadır. Airbus ve kompozit alanında 100'den fazla Avrupalı şirketin kilit operasyonlarına ev sahipliği yapan, R dahil tüm CFRP proses zinciri aşamaları

Berlin Kampüsü

Almanya'nın başkenti, federal politikanın temel kaynağından daha fazlasını sunar: konsolide bir iş ağından düşünülemez kültürel ayrıcalıklara, temperlenmemiş bir gece hayatından öğlen konserlerine kadar, Berlin gerçek bir dünya kentinin isteyebileceği her şeye sahiptir. Campus Berlin, mükemmel bir konumda modern altyapıyı sunar. Öğrencilere bireysel rehberlik sağlama politikamız doğrultusunda, kampüs ve çalışma programları küçük gruplar için tasarlanmıştır. Kampüsteki bireysel dikkatlerden yararlanırken, üniversitenin çeşitli işbirlikleri sayesinde öğrenciler Berlin öğrenci birliğinin hizmetlerinden de yararlanır ve TU Berlin üniversite kütüphanesi gibi diğer olanaklara da erişebilirler.

PFH Studyworld

İşletme | Psikoloji ve İşletme Psikolojisi

PFH çalışma dünyası eşsiz bir kavramdır. Öğrenciler kampüs içi çalışma programlarında yılların deneyimini ve uzmanlığını uzaktan eğitim programlarına aktaran ve böylece en yüksek öğretim standartlarını garanti eden bir üniversiteyi tanırlar. Programlarımız başarılı bir kariyer için gerekli olan tüm unsurları içermektedir. Sektördeki tam zamanlı profesörler ve deneyimli öğretim görevlileri, programların akademik mükemmelliğini ve pratik alaka düzeyini sağlarken, olgun bir harmanlanmış öğrenme kavramı, öğrencilere gereken esnekliği sağlar. PFH'nin harmanlanmış öğrenme konsepti, çeşitli mesleki eğitim yöntemleri, ülke çapında yayılan 12 uzaktan eğitim merkezi, sanal Kampüs ve öğrencileri meslek dışı çalışmalarının organizasyonunda desteklemek için tasarlanmış bir dizi öğrenci hizmetinin kanıtlanmış bir karışımını içermektedir.

PFH Uluslararası

Üniversitenin uluslararasılaşması, dünya çapındaki en iyi üniversiteler ile artan sayıda ortaklıkla işaretlenmiştir. İşbirliği, öğrenci ve fakülte değişimi, araştırma ve ikili ödül programlarını içerir. Öğrencilere, endüstri ve akademi alanındaki uluslararası ortakları ile yurtdışında vazgeçilmez bir deneyim kazanmaları için daha fazla imkan sunma çabasında, PFH ağını genişletmeyi taahhüt eder.

Konumlar

Berlin

Address
Pfalzburger Strasse 43–44
10717 Berlin

Berlin, Berlin, Almanya

Stade

Address
Airbus-Strasse 6
21684 Stade

Stade, Aşağı Saksonya, Almanya

Göttingen

Address
Weender Landstrasse 3-7
37073 Göttingen

Göttingen, Aşağı Saksonya, Almanya

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin