Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1991 yılında kurulan üniversitenin adı uzun sağlam akademik eğitim bir klasiği olan, uygulamalı araştırma ve kararlı bir öğrenci vücut için.

Pratik çalışma ve mükemmel tesisler azalmadan öğrencileri çekmek. Magdeburg ve Stendal kentlerini okurken Onlar sadece zenginleştirmek değil - çoğunluk bile bölgedeki tamamlanmasından sonra kalan ve iş ve toplum yararına yenilikler sağlamaktadır.

Neden Magdeburg-Stendal Üniversitesi'nde eğitim?

Magdeburg-Stendal Üniversitesi'nde bir araştırma veya değişim dönem sizin için doğru bir seçimdir neden okuyun.

genç üniversite

Onlar ortak Magdeburg-Stendal sürü Üniversitesi ile var. Örneğin, üniversite 1991 yılında kurulmuş ve bu yaşta yaklaşık böylece olduğunu.

Yenilikçi kursları

Yurtdışında eğitim hakkında düşünmek olarak, muhtemelen yeni şeyleri heyecanlıyız. Mükemmel! Üniversite böyle Uygulamalı Çocukluk Çalışmaları, emniyet ve güvenlik ve işaret dili yorumlama olarak yenilikçi kurslar sunmaktadır.

Dil ve kültür

Bunu okuyabilir olduğundan, yani Alman en az bir yabancı dili, öğrendik. Büyük! üniversite dil eğitimi yoluyla dil becerilerini geliştirmek ve kültürel etkinlikler yoluyla ufkunuzu genişletmek için bol bol fırsat sunmaktadır.

Almanya'nın kalbinde

İki sitelerin merkezi konumu Berlin, Hannover veya Leipzig hızlı bağlantı sağlar.

Pratik Çalışma

Okul süresi boyunca bir çok teorik dersler olsaydı, tamamen teorik önce muhtemel etkileşimli öğrenimi çıkarın. Super! Magdeburg-Stendal Üniversitesi pratik deneyime sahip teorik müfredatını bağlayan bir pratik çalışma, güvenir.

düşük maliyetler

yakında öğrenci hayatını başlamak için, muhtemelen öğrenci bütçesini düşünüyorum. Sorun! Magdeburg-Stendal Üniversitesi'nde dönem ücreti Magdeburg, toplu taşıma araçları kullanmak serbest düşüktür ve örneğin izin verir. Buna ek olarak, Magdeburg ve Stendal konut seçenekleri oldukça makul fiyatlı ve kaliteli edilir.

yeşil Campi

yakında öğrenci hayatını başlayacak olarak, muhtemelen eğlenceli biraz bekliyoruz. Gidelim! Magdeburg ve Stendal öğrenciler için bir çok teklif şehirler şunlardır: Öğrenci Konseyi partileri düzenlemektedir üniversite spor teklif büyük ve yeşil kampüs gevşemeye dersten sonra davet ediyoruz.

Konumlar

Magdeburg

Hochschule Magdeburg-Stendal

Address
Breitscheidstraße 2
39114 Magdeburg, Saksonya Anhalt, Almanya
Telefon
+49 (0391) 886 - 4106

Stendal

Address
Osterburger Straße 25
39576 Stendal, Saksonya Anhalt, Almanya