Resmi açıklamayı okuyun

Medya Dünyasına Hoşgeldiniz

Kitaplar nasıl yazdırılır? Bilgi nasıl arşivlenir ve belgelenir? “İletişim” ne anlama geliyor? Sanal dünyalar nasıl yaratılır? TV stüdyolarında sahne arkasında ne olur? Ambalaj tasarımında neler önemlidir ve reklamcılık gerçekten nasıl çalışır? Hochschule der Medien'deki öğrenciler bu ve diğer birçok soru ile ilgilenmektedirler.

111634_ScreenShot2019-03-07at4.24.13PM.png

1 Eylül 2001'den bu yana, Hochschule der Medien , 100 yılı aşkın geleneğe sahip bir eğitim kurumu olan eski Baskı ve Medya Üniversitesi ile geçmişi 1942'ye kadar uzanan Kütüphanecilik ve Bilgi Üniversitesi'nin bir araya getirdiği bilgileri bir araya getirdi. 16 Lisans programı ve 6 yüksek lisans programı, yarı zamanlı MBA ve doktora programı ile Hochschule der Medien geniş bir medya uzmanlığı yelpazesine sahiptir: basılı medyadan elektronik ortama, kitle iletişim araçlarından medya teorisine, medya üretimine, medya tasarımından medyayı kullanılabilir hale getirmeye kadar.

111633_ScreenShot2019-03-07at4.24.25PM.png

Hochschule der Medien'de öğrenciler modern konferans salonlarında, atölye çalışmalarında ve stüdyolarda, baskı makinelerinde veya kamera arkasında öğrenirler. Üniversite laboratuvarlarında veya ortak firmalarla işbirliği içinde heyecan verici pratik projeler teorik bilgi ve bilimsel çalışma yöntemlerini tamamlar. Başlangıçta üniversitenin iki kampüsü vardı. 2014'ten beri üniversite, Stuttgart Üniversitesi'nde bir medya kampüsünden oluşmakta ve yeni bir fakülte binası ile "bir medya dünyasını" simgelemektedir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences

Bu Mühendislik Lisans Almanya'da teknik eğitim verirken, öğrenciler yurtiçinde ve yurtdışında başarılı olmak için gereken profesyonel, yaratıcı ve kültürlerarası becerile ... [+]

Bu Mühendislik Lisans Almanya'da teknik eğitim verirken, öğrenciler yurtiçinde ve yurtdışında başarılı olmak için gereken profesyonel, yaratıcı ve kültürlerarası becerilerle donanmış olacaklar.

Almanya'da, Print Media Technologies , yalnızca İngilizce olarak öğretilen ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler için tasarlanmış, medyaya adanmış mühendislikte ilk ve tek uluslararası lisans programıdır. Yaratıcılık, bilim, teknoloji, kültürlerarası çalışmalar, kurumsal yönetim ve dilleri birleştiren eşsiz bir konudur.

Mezunlar yüksek kaliteli işlerden hoşlanırlar. Yerleşim oranı% 100'dür. Program, medya konularında eğitimli liderler ve uygulayıcılar oluşturmak; hangi dünya genelinde kıdemli teknik, yönetim ve pazarlama pozisyonları içerir. Mezunlar uluslararası genişleyen işletmelerde çalışmaktadır. Program, medya mühendisliği alanındaki yeterliliği artırmak için sıkı bir şekilde tasarlanmıştır; Buna ek olarak, öğrenciler eleştirel düşünme ve kamu konuşma becerilerini geliştireceklerdir.... [-]

Almanya Stuttgart
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
Hochschule der Medien
Nobelstrasse 10

Stuttgart, Baden-Württemberg, 70569 DE