Frankfurt School of Finance & Management

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Frankfurt School Finans Frankfurt School

Yedi farklı program bölümünde birinci sınıf kurslar ve sürekli eğitim seçenekleri sunuyoruz. Dört uzman araştırma merkezi işletiyoruz ve çok sayıda uluslararası danışmanlık projesi yürütüyoruz. Tüm eğitim, araştırma ve danışmanlık faaliyetleri finans ve yönetime odaklanmıştır. Finans ile, finansal yönetim ile ilgilenen tüm şirketlerde işlevler arası finansal faaliyetleri kastediyoruz. Ve yönetim olarak, yöneticilerin çalışanları ve kaynakları şirketin hedeflerini mümkün olduğunca düşük maliyetli bir şekilde karşılayacak şekilde dağıttıkları klasik kurumsal liderliği kastediyoruz.

Frankfurt School Maliye Frankfurt School

Uluslararası Programlar

Günümüz yöneticileri, son derece çeşitlendirilmiş ve dinamik piyasalar, artmakta olan küresel rekabet ve giderek kendine güvenen müşteriler ve tedarikçiler açısından büyük zorluklarla karşı karşıya.

Böyle karmaşık bir iş ortamında hayatta olan kuruluşlar, iyi gelişmiş stratejilere ve çok yetenekli yöneticilere sahip şirketlerdir. Yönetici Eğitim Programları, yöneticilerin liderlik ve yönetim becerilerini keskinleştirmelerine, onlara en iyi uygulamalardan öğrenme fırsatı vermelerine ve dünyanın dört bir yanındaki en başarılı liderlerin ve şirketlerin bazılarıyla bir akran ağı kurmasına yardımcı olabilir.

Frankfurt School Maliye Frankfurt School

Portföyümüz

Eğitim programlarımız arasında nitelikli ve deneyimli bir fakülte ile yerinde sınıf öğretimi, kendi kendine çalışma, web tabanlı eğitim ve özel derslerin yanı sıra uluslararası kabul görmüş sınavlar ve sertifikalar bulunmaktadır.

Frankfurt School bankacılıkta geniş bir konu yelpazesi sunar

Yönetim düzeyinde yürütme eğitimi de dahil olmak üzere, gençlerden üst düzey yöneticilere, finans ve diğer endüstrilerdeki çok çeşitli şirket veya kurumlara kadar her seviyede yönetici eğitimi veriyoruz.

Özellikle özelleştirilmiş yönetici eğitim programları alanında Frankfurt School çok çeşitli hizmetler sunmaktadır:

 • eğitim ihtiyaç analizi
 • özel eğitim programı tasarımı
 • seminer materyallerinin ve çalışma kitaplarının kişiye özel üretimi
 • Müşterilerimiz adına e-öğrenme platformları ve web tabanlı eğitim programı yönetimi

Yüksek Lisans Programları

Bir lisans derecesi ile başarılı bir kariyer için temeller attığınızda, bir sonraki adım bilginizi büyütmek ve yeteneklerinizi geliştirmektir. Frankfurt School of Finance'de

Yoğun bir zaman dilimi içerisinde finans ve bankacılığın temel yönleri hakkında bilgi edinmek isteyen yoğun ve yüksek motivasyona sahip öğrencilere başvurulmalıdır.

Önemli

 • Endüstri uzmanları tarafından yürütülen dersler ve eğitimler
 • Küçük tartışma grupları
 • Finansal kurum ziyaretleri
 • Dünyanın her yerinden öğrenciler arasındaki etkileşim
 • Takım oluşturma, sosyal ve sportif aktiviteler
 • Heidelberg'e kültürel geziler (ünlü kale ziyareti dahil)
 • Alman yemekleri, içecekleri ve kültürünü keşfetme (rehberli şehir turu dahil)

Konumlar

Frankfurt

Frankfurt School of Finance & Management

Address
Frankfurt School of Finance & Management
Adickesallee 32-34

60322 Frankfurt, Hesse, Almanya
Telefon
+49 69 1540080

Akreditasyonlar