Resmi açıklamayı okuyun

Devlet üniversitesi olarak, FHWS derece tüm dünyada tanınmaktadır sunuyor. FHWS on fakülte ve beş araştırma enstitüleri birden fazla 30 derece kursları ile uygulama odaklı ve geleceğe dönük çalışma programları geniş bir yelpazede sunuyor. Neredeyse 9000 öğrenci daha az 40km ayrı ve Almanya'nın güneyinde yer olan Würzburg ve Schweinfurt iki noktada fakültelerinde kayıtlı.

Öğrenim FHWS küçük çalışma grupları ve düşük öğrenci / öğretmen oranı-ile karakterizedir. Seminer kağıtları büyük bir pay ile öğrencilerin bağımsız olarak çalışmayı öğrenirler. Ayrıca, proje çalışmaları, öğrencilerin takım çalışma yeteneklerini teşvik eder. Sanayi ve iş katı mesleki tecrübeye sahip, neredeyse 230 profesör uygulama ve uygulama özel alaka ile bilimsel eğitim. Dersler sanat aletleri yenilikçi teknoloji ve devlet ile donatılmış modern derslikler ve laboratuvarlar gerçekleşecek. Üniversite, bölgesel ve bölgeler arası işletmeler ile yakın işbirliği içindedir. Öğrenciler, bu şirketlerden biri kendi lisans tezi yazmak için staj yapmak için güçlü olmak ile ve olasılık bu yakın işbirliği yarar.

Dahası, onların gelecekteki kariyer için bir ağ kurma şansı var. FHWS uluslararası yönelim tarafından üstünlük: 20 yılı aşkın için zaten üniversite 40'ı aşkın ülkeden gelen öğrencileri ağırlıyor. Dünya Çapında FHWS 130'dan fazla üniversite ile ilişkilidir. Onun uluslararası stratejisi kapsamında FHWS kış dönemi 2014/15 ile başlayan lisans dereceleri İngilizce konuşan sunmaktadır. Sağlamak ve tüm uluslararası öğrencilerin en iyi şekilde entegrasyonunu teşvik edecek şekilde, tüm İngilizce derece kursları, kültürel ve dil eğitim kursları eşlik ediyor.

Neden FHWS? FHWS ikiz programları gibi yedi dönem lisans kursları sunmaktadır. Bu nedenle eğitim dili olarak İngilizce veya Almanca arasında seçim yapabilirsiniz. Alan ve FHWS ve endüstriyel ortaklar arasındaki işbirlikleri faaliyet sanayinin geniş sayesinde öğrenciler pratik yarıyıl ve tezleri için iyi bir fırsat var. Bölgede ayrıca mükemmel kariyer fırsatları sunmaktadır.

Devlet-sanat bilimleri imkanları uygulamalı

Laboratuvarlar (Sanal Gerçeklik, Yaratıcı Küp, Lojistik, Fabrika Planlama, Fabrika Optimizasyon, Ergonomi, ERP Systems) (Iş öğrencilerin eğitim için gerçek bir şirket) Fab bilgi Benzersiz durum bizim bölgesel sanayi Ortaklar ile çalışmalar

Sanayi Böyle Fresenius, SKF, Shaeffler, ZF ve Bosch Rexroth-olarak hemen alanında çok sayıda çok uluslu şirket vardır. Bunlar öğrencilerimiz projeleri, staj ve tez yapmak için pek çok fırsat sunmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Bir iş ve mühendislik derecesi size özel, teknik mühendislik arena ve yönetim sektöründe hem de iş bulmak için izin, iki farklı akademik alanlarda birleştirir. ... [+]

Bir iş ve mühendislik derecesi size özel, teknik mühendislik arena ve yönetim sektöründe hem de iş bulmak için izin, iki farklı akademik alanlarda birleştirir.

Öğrenciler mesleki alanlarda, örneğin üretim şirketleri, mühendislik ofisleri, bankalar, sigorta, danışmanlık firmaları, ticari işletmeler ve kamu hizmeti çeşitli eğitim verilecektir. Mezunlarımız kendi kariyerlerini başlamak için mükemmel fırsatlardan yararlanmak ve gelecekte iyi bir potansiyel var olmaya devam edecektir.

satış ve pazarlama, lojistik, malzeme yönetimi ve satın alma, üretim ve imalat, kontrol, muhasebe, organizasyon, ve veri işleme: teknik ve teknik olmayan çalışma modülleri kombinasyonu geleneksel hem de yeni alanlar için temel olarak hizmet vermektedir.... [-]

Almanya Würzburg Schweinfurt
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

FHWS at Lojistik Lisans olası kariyer geniş bir yelpazede için kapıyı açar. Sizin gelecekteki görev, kısa ve sipariş stokunun sadece zamanında teslimat teslimat süreleri ... [+]

A Lojistik Lisans FHWS mümkün kariyer geniş bir yelpazede için kapıyı açar. Sizin gelecekteki görev, kısa ve sipariş stokunun sadece zamanında teslimat teslimat süreleri tutarak müşteri memnuniyetini sağlarken envanter düşük tutarak sizin için çalışıyoruz işletmenin rekabet gücünü güvenceye olacaktır. planlama tüm süreci, düzenlenmesi, denetlenmesi ve lojistik yöneticileri tarafından düzenlenen tedarikçiler ve müşteriler arasındaki tüm tedarik zinciri yanı sıra kuruluş içinde malzeme, mali ve bilgi akışını kontrol.

Gelecekteki günlük iş ortamında karmaşık sorunları ile uğraşmak sağlamak için, bir disiplinler arası lisans ders çerçevesinde aşağıdaki alanlarda ayrıntılı bir topraklama kazanacaklardır:... [-]

Almanya Würzburg Schweinfurt
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Yeni uluslararası lisans programı, uluslararası bir iş ortamında Almanya'da veya yurt dışında bir kariyer için hazırlar. Alman öğrenciler uluslararası bir şirkette bir ge ... [+]

Yeni uluslararası lisans programı, uluslararası bir iş ortamında Almanya'da veya yurt dışında bir kariyer için hazırlar. Alman öğrenciler uluslararası bir şirkette bir gelecekte iş için profesyonelce ve kültürel hazırlanacaktır ise Yabancı öğrenciler Alman kültürünü ve dilini tanımak.

İlk üç dönem boyunca, uluslararası yönetim temelleri, örneğin muhasebe, İK ve finans öğretilir. Daha sonra uluslararası ortak üniversitelerden biri ya da yurt dışında bir şirket ile bir stajyer olarak beşinci dönem dördüncü dönem geçirmek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Bizim ortak üniversite Kredi FHWS tarafından kabul edilecektir.... [-]

Almanya Würzburg Schweinfurt
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 - 8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku