Resmi açıklamayı okuyun

Carl Benz School of Engineering Mühendislik Okulu, dünyaca ünlü Karlsruhe Teknoloji Enstitüsü'nün (KIT) Makine Mühendisliği Fakültesidir ve İngilizce olarak öğretilen Makine Mühendisliği lisans derecesini sunmaktadır.

Carl Benz Okulu, Karlsruhe Teknoloji Enstitüsü'nün (KIT) içinde üniversite benzeri bir yapıya sahip bağımsız bir kurumdur. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere Makine Mühendisliği lisans derecesini tamamen İngilizce olarak ya da sadece Yaz Okullarından biri aracılığıyla mühendislik eğitimi hakkında bir fikir edinme fırsatı sunuyor. 3 yıllık programı başarıyla tamamlayan öğrencilere KIT'den bir Bachelor of Science (B.Sc.) derecesi verilir.

106737_space-telescope-mirror-segments-james-webb-cosmos-46168.jpegPixabay / Pekseller

KIT'in bir parçası olarak, Carl Benz Okulu, toplum ve çevre için bilgi yaratır ve verir. Temel araştırmalardan uygulamalara kadar KIT çok çeşitli disiplinlerde, örneğin doğa bilimlerinde, mühendislik bilimlerinde, ekonomide, beşeri bilimlerde ve sosyal bilimlerde mükemmeldir. İnsanlığın küresel zorluklarına enerji , hareketlilik ve bilgi alanlarında önemli katkılar sağlamak için çaba göstermektedir. Helmholtz Derneği'ndeki araştırma üniversitesi olan KIT, uluslararası rekabette yer alan ve dünya çapında teknoloji üniversiteleri içinde lider bir konuma sahip olan benzersiz bir bilim ve eğitim kurumudur ( Sıralamaya bakınız). KIT'in inovasyon çalışmaları, önemli bilimsel bulgular ile toplumun yararına uygulanması, ekonomik refah ve doğal yaşam temelimizin korunması için bir köprü kurar.

Çalışmaları boyunca, Carl Benz School öğrencileri uluslararası kolejin çeşitli eklentileri gibi bir yapıya sahip olurlar:

  • Öğrenciler KIT'deki tesis ve hizmetlere erişebilir.
  • Öğrenciler KIT üniversitesi öğretim görevlileri tarafından sunulan 40'tan fazla öğrenciden oluşan seçkin bir yapıya sahip kompakt derslere katılırlar.
  • Öğrenciler sürekli kariyer rehberliği ve destek alırlar.
  • Öğrenciler sadece ders çalışmakla kalmayıp, aynı zamanda bir birey olarak büyümek kadar yakın bir uluslararası akranlar, arkadaşlıklar ve yaşam boyu bağlantılar ağının kurulmasına odaklanarak çeşitli sosyal aktivitelere katılırlar.

Stormy Weather over Karlsruhe, photographed from Turmberg, Durlach, Germany, 2018.

Neden Carl Benz Okulu'nda okuyorsunuz?

Güvenli Kampüs İçi Konut

CBS hepsini bir arada sunuyor: Kampüs konaklama ve akademisyenlerinin yanı sıra eğlence tesisleri (örneğin bir müzik odası) tek bir çatı altında bulunabilir.

Uluslararası Oryantasyon

CBS farklı, açık fikirli ve uluslararası yönelimlidir. Kampüsteki uluslararası öğrencilerin% 90'ından fazlası var ve mezunlarımız dünya genelinde 50'den fazla ülkeden geliyor.

Güçlü Sanayi Ağı

Birçok mezun Alman işgücü piyasasına girmeye istekli. Bunu kolaylaştırmak için, öğrencilerimizi staj yapmaya teşvik ediyoruz. Uzmanlığın bir parçası olarak, Global Üretim Yönetimi öğrencileri endüstri eğitim programına bile katılmaktadırlar.

Mühendisliğin Geleceğini İnceleyin

B.Sc. Otomotiv Mühendisliği, Global Üretim Yönetimi ve / veya Enerji Mühendisliği konularında uzmanlık dahil olmak üzere Makine Mühendisliği genel alanındaki temel çalışmalara ayrılmıştır.

Ders çalışma

CBS, öğrencilere kişiselleştirilmiş kariyer hizmetinin yanı sıra bireysel çalışma rehberliği ile günlük sorular konusunda destek sağlar.

Mükemmel Konum

Karlsruhe, Avrupa'nın kalbinde yer almaktadır ve dağlara, göllere, nehirlere, ormanlara, kalelere, kayak ve diğer açık hava sporlarına kolay erişim sağlar. Paris'te (2,5 saat), Amsterdam (5.5 saat), Londra (6 saat) veya Prag (7 saat) gibi pek çok yer, trenle kolayca ulaşılabilir ve hızlıdır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Carl Benz School of Engineering

Carl Benz School'da Makine Mühendisliği (Uluslararası) Lisans Derecesi (B.Sc.) programı 3 yıl (6 yarıyıl) boyunca tamamlanmaktadır. Program Matematik, Fizik, Kimya ve İng ... [+]

Carl Benz School of Engineering lise mezunlarına uluslararası üne sahip Alman mühendisliğini İngilizce olarak okumak için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. 3 yıllık lisans programı, gelecekteki mühendisleri başarılı bir kariyer için hazırlamayı amaçlamaktadır.

Karlsruhe Teknoloji Enstitüsü (KIT) , tüm Alman üniversiteleri arasında istihdam edilebilirlikte 1. sıradadır ve her yıl mühendislik alanında sayısız üst sıralarda yer almaktadır (bakınız KIT Sıralaması). KIT Makine Mühendisliği Koleji olarak, Carl Benz School of Engineering KIT'in mükemmel profesörleri tarafından kaliteli dersler sunmaktadır. Tüm öğrenciler, profesyonel profillerini geliştirmek için kişiselleştirilmiş hepsi bir arada hizmet paketi, destek, ek eğitim ve çalışma rehberi alırlar.... [-]

Almanya Karlsruhe
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku