Resmi açıklamayı okuyun

Cambridge International Business College'da eğitim

Şu anda, Cambridge International Business College 4 farklı dersler sunmaktadır.

Bu çalışmaların üç Cambridge / İngiltere'de Anglia Ruskin University İşbirliği ile yürütülmektedir. çalışmalar BA (Başarılar) Uluslararası İş İletişimi, Preston / İngiltere Central Lancashire Üniversitesi 5. ve 6. dönem tamamlandığında.

Ne olursa olsun, hangi tabii sen, şirket için çalışmalarınızda çalışanları ve size çalışan gruplarla ilgili güvenlik bekliyoruz seçin.

öğrenmek ve yapıcı ekip uygulama öğrencilerle yakından çalışmak seminer gruplar halinde çalışmaları sayesinde.

Takım senin çalışma grubunda önemli ve çok aranan sonra dersler ve küçük okuyarak edinebilirler sosyal beceri, ama en kullanışlı bir olduğunu.

Cambridge International Business College okurken aynı zamanda gelecekteki lideri olarak rolüne hazırlanmak, bir husustur.

senin dönem grubunda dersin bir parçası olarak, sunumlar ve seminer kağıtları sunumlar yaratarak, size açık konuşmalar ve konferanslar uygulama fırsatı verecek - aynı zamanda İngilizce olarak tabii ki, bu yüzden uluslararası iletişim ve sunum gibi güvende hissediyorum.

Deneyim burada egemenlik ve huzur kazandıklarını göstermektedir. Eğer gelecekteki mesleki faaliyet ve yerde ihtiyacınız olacak özellikler.

uluslararası yönetime bilet

senin lisans çalışmaları ilk 4 dönem Cambridge International Business College Freiburg gerçekleşecek.

  1. ve değişimin 6 dönem Cambridge / İngiltere'de Anglia Ruskin University ya da Preston / İngiltere'de Central Lancashire UCLAN Üniversitesi (Programı "Uluslararası İş İletişimi") gerçekleşir.

Eğer Anglia Ruskin Cambridge Üniversitesi ve Preston / İngiltere'de Central Lancashire Üniversitesi'nde eğitiminizi tamamlayacak hangi ile ilave "Başarılar" ile Bilim Sanat / Lisans için en iyi kariyer fırsatlarının uluslararası bir çalışma sunuyor Sizin gelecek.

Bir lisans yüksek lisans programının başarılı lisans sonra sadece 1 yıl içinde, Cambridge veya Preston tamamlanabilir.

BA / Lisans derecesini incelenmesi, düzenlenen törenle, "Mezuniyet" İngiltere'de Devlet Üniversitesi tarafından ödüllendirildi İngiliz üniversite diploması ile tamamlanır. Bu amaçla, genellikle de aile üyeleri ve arkadaşlar davetlidir.

Cambridge International Business College, bir lider olarak gelecekteki rolü önce eğitiminiz sırasında hazırlar.

Modern, samimi bir atmosfer ve gelenek açısından zengin binalar

Bir şey kesin: Hoş bir atmosfer adresinden çalışmaların başarısına katkıda bulunmaktadır.

Cambridge International Business College Hermann Herder Verlag binanın doğu kanadında yer almaktadır.

Freiburg genellikle "Herderbau" yayınevi Freiburg ilçe Neuburg hakim söyledi. Bu tasarım ve Neo-Barok tarzında mimar Max Meckel fikirlerine göre 1912 1910 yıllarında inşa edilmiş ve bütün sokak kare kaplar. Buradan sadece bir kaç dakika içinde Freiburg üniversite kent merkezine ulaşabilirsiniz.

aydınlık, modern donanımlı derslikler, mutfak, rahat oturma alanları ve modern bir bilgisayar alanı ile geniş ortak oda, rahat bir ortamda, başarılı bir çalışma verecektir.

Akdeniz yetenek ile Freiburg şehrin çok şey vardır

Sayısız kültürel etkinlikler, eski şehir rahat kafeler, büyük yaşlı ağaçların altında bira bahçeleri, Baden misafirperverliği ve en azından Black Forest büyüleyici doğası - Freiburg her mevsim çok yaşanabilir ve sevimli bir şehir.

Ayrıca geleceğe ilişkin Almanya, Fransa ve İsviçre uluslararası deneyim kazanmak için, en uygun yollar karşılamak sınır üçgeninde ortasında sokuldu Freiburg sunmaktadır.

şehir, özellikle büyük küresel şirketlerin dayandığı Colmar (F) ve Basel (CH) kentleri ile, "Regio" bir ulus-ötesi ekonomik işbirliği için stratejik konumunu kullanıyor.

Cambridge International Business College hoş geldiniz!

Program dili:
  • Ingilizce
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Cambridge International Business College

Küresel piyasa ortamında işletmelerin artan rekabet içinde şirketin başarısı üzerinden ürün ve hizmet kalitesini, ancak daha bir hedef grup odaklı ve etkin pazarlama sade ... [+]

Küresel piyasa ortamında işletmelerin artan rekabet içinde şirketin başarısı üzerinden ürün ve hizmet kalitesini, ancak daha bir hedef grup odaklı ve etkin pazarlama sadece belirler.

Bu amaçla, pazarlama ve satış uluslararası odaklı şirketlerin başarıyla çalışması için gerekli tüm temel bilgileri ve faaliyetleri pazarlama lisans programı sunmaktadır.

ve bağımsız bu sektörde - Bu nedenle, iç uluslararası düzeyde mezuniyet son derece mükemmel şansı sonra / mezun sunuyoruz.

Elbette profesyonel bir endüstri kendisi işlemek istemiyorum olanlar için uygundur.

Kendi iyi ve pratik fikirler uluslararası ekonomide başarılı bir şekilde rekabet etmek isteyen şirketler de olumlu bir yanıt bulacağını bilmek istiyorum güçlü bir uluslararası desenli bir etkinlik takdir yönetim düzeyinde istihdam için geniş tabanlı bir hazırlık, arayanlar - için derse "pazarlama" profesyonel kendini gerçekleştirme optimal bir yol.... [-]

Almanya Freiburg
Ekim 2020
Ingilizce,Almanca
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge International Business College

ve özellikle diğer ülke ve kültürlerde ilgi ile - "Uluslararası İş İletişimi" insanlarla başa çıkmak için yaratıcılık, örgütsel yetenek, sevinç ve yetenek ile insanlar iç ... [+]

ve özellikle diğer ülke ve kültürlerde ilgi ile - "Uluslararası İş İletişimi" insanlarla başa çıkmak için yaratıcılık, örgütsel yetenek, sevinç ve yetenek ile insanlar için bir derstir.

Müfredat, uluslararası faaliyetleri iç / mezunları hazırlamak için birkaç yabancı dil, kültürler arası iletişim, pazarlama, iş know-how ve ekip çalışması birleştirir.

Elbette 3 yıl toplam sürer ve her biri üzerinde inşa 2 çalışma bölümleri ayrılmıştır: ilk 2 yıl (Seviye 1 ve Seviye 2) çalışmalar Freiburg yer bulmak.

Fransızca ve İspanyolca - İngilizce ek olarak, iki dil öğreneceksiniz. Bir önceki bilgisine bağlı olarak ve uygun öğrenme grubunda Fransızca ve İspanyolca sınıflandırılır, yeni başlayanlar dersleri mümkündür.... [-]

Almanya Freiburg
Ekim 2020
Ingilizce,Almanca
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Cambridge International Business College

Seyahat ve turizm pazarları önemli uluslararası ekonomik motorları şu anda ve yeni kariyer olanaklarına açmak. ... [+]

Seyahat ve turizm pazarları önemli uluslararası ekonomik motorları şu anda ve yeni kariyer olanaklarına açmak.

Klasik paket tur yanı sıra sürekli eğlence ve tatil planlama biçimlerinin ortaya çıkması. işletme, uluslararası bir uyum vazgeçilmez temel bilgiler seyahat ve turizm ile ilgili konular geniş bir yelpazede bu programda katılır.

Bilim (Başarılar) Freiburg "Turizm İşletmeciliği" ve Cambridge Lisans 3 yıl olmak üzere toplam alır ve birbirlerine üzerine inşa çalışmanın iki aşamaya ayrılır: Çalışmanın ilk 2 yıl Cambridge International Business College Almanya'da gerçekleşecek.

İngiliz Üniversitesi Yönetim biçimi Seviye 1 ve Seviye 2 (Çalışma Yıl 1 ve 2) çalışmalara göre. Seviye 1 ve çalışma 2 odak turizm odaklı konuların yanı sıra ekonomik ve yabancı dil alanında.... [-]

Almanya Freiburg
Ekim 2020
Ingilizce,Almanca
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge International Business College

Elbette "Uluslararası Yönetim" İçeriği işletmecilik ve ağ uluslararası yönlerine vurgu yaparak, uzmanlaşma olmadan iş uygulanmasıdır. ... [+]

Elbette "Uluslararası Yönetim" İçeriği işletmecilik ve ağ uluslararası yönlerine vurgu yaparak, uzmanlaşma olmadan iş uygulanmasıdır.

mezunları için / nihai içinde büyük istihdam ve kariyer fırsatları ve bireysel sanayi ve ekonomilerinin ekonomik durumunun bu büyük ölçüde bağımsız sunuyor.

şirket içinde liderlik ve proje görevleri için tam olarak hazırlanması arayüzü görevleri (strateji ve planlama, pazarlama, satın alma, kontrol, muhasebe, lojistik, ürün ve proje yönetimi), klasik iş idaresi disiplinlerde mesleki faaliyetler için ya da koşulları yaratır.

Bilim Lisans (Başarılar) "Uluslararası Yönetim" için lisans programı Cambridge / İngiltere'de Anglia Ruskin Üniversitesi ile işbirliği içinde Cambridge International Business College gerçekleştirilir.... [-]

Almanya Freiburg Birleşik Krallık Cambridge
Ekim 2020
Ingilizce,Almanca
Tam zamanlı
6 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku