Resmi açıklamayı okuyun

Leitbild

Lehrenden sowie ihr persönliches soziales nişan unterstützt Akkon-Hochschule ist ein Lern- und Arbeitsort, der Berufliche und persönliche Entwicklung von Lernenden und die die.

Praxisnähe

Unser Schwerpunkt ist praxisnahe Lehre ölür. Durch enge Verzahnung des vermittelten Wissens mit den jeweiligen Handlungsfeldern unterstützen wir den Theorie-Praxis-Devret ölmektedir. Studium und Beruf vereinbaren Unsere Angebote.

Zukunft

Berufswelt verändernde Wir gestalten unsere akademischen Angebote mit Blick auf die sich. Unser besonderes Anliegen ist bir Ihrer aktiv Zukunftsorientierung der Gesundheitsbranche, dazu arbeiten wir die Akademisierung mit.

Vernetzung

der Lehre wir bauen ständig Unsere Kooperation mit nationalen und internationalen Partnerinstitutionen, der Wissenschaft und im humanitären und sozialen Sektör aus.

Wissenschaftlichkeit

Wir engagieren uns für die in diesem INNOVATIONEN fördern und Weiterentwicklung der Humanwissenschaften die Bereich durch unsere Forschung mit. Forschung und Lehre auf gute wissenschaftliche Praxis içinde Akkon-Hochschule achtet ölmektedir. kalıp Forschungsarbeit einbezogen olarak Unsere Studierenden werden.

Individualität

Wir legen großen Wert auf eine partnerschaftliche Kommunikation und einen Umgang respektvollen. Studierende werden Ihrer individuellen Persönlichkeit gefördert.

Program dili:
  • Almanca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Akkon Hochschule der Humanwissenschaften

Tabii Kar Yönetimi kamu sektörü ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için profesyonel yönetim sağlar. Elbette kendi profesyonel bir bakış açısı göstermek için öğrencilere hed ... [+]

Kar amacı gütmeyen şirketler için Modern Yönetim

Tabii Kar Yönetimi kamu sektörü ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için profesyonel yönetim sağlar. Elbette kendi profesyonel bir bakış açısı göstermek için öğrencilere hedefliyor. Yani firma, kurum ve kamu ve gönüllü sosyal yardım kurumları ve özel kar amacı gütmeyen şirketlerin girişimleri yönetiminde bu çalışma yeterliklerini kazandırmak.

Programlar

Programın uygulanması için

değişti sosyal gelişmeler sağlık ve sosyal hizmetlerde örgütler etkileri vardır. zorluklar, bölgesel, ulusal ve uluslararası süreçler ile etkileşim. Bu süreçler sağlık ve sosyal ekonomiyi kaçamaz; bu nedenle hareket ekonomik süreçlere dayalı, daha fazla hisse senetleri girişimci, pazar-ilgili kaplıyor. kar amacı gütmeyen kuruluşların Yöneticiler bu analiz açıkça stratejik ve normatif varsayımlar ışığında girişimci kasa karar açıkça değerlendirmek, görünümünde, sosyal ve ekonomik gelişmeler ikisine de sahip olmalıdır. pazarda işlemleri şekil ve toplumsal örgütlenme yetkili ve sorumlu çalışanların ihtiyaç için kullanılabilir hale getirmek için.... [-]

Almanya Berlin
Ekim 2020
Almanca
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku