Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

SİZİN İÇİN DEĞERLENDİRİR VE VARDIR

Wilson öğrencilerimize ve ailelerine bir üniversite eğitiminde değer katmayı taahhüt eder. Ülkemizin ilk öğrenci kredisi geri alım programından kariyer gelişimi ve finansal okur yazarlık eğitimine kadar bir deneyim sağlamaya adamış bulunuyoruz

SİZİN DENEYİMİNİZE ZENGİN

Bireyselleştirilmiş dikkat, teknoloji ve ekipmanın en sonuncusu olan, ulusun Başkenti ve zengin geleneklerine erişim, bir Wilson eğitimi var.

Misyon ve Şeref İlkesi

Wilson College öğrencileri iş hayatında ve yaşamda başarı için gereken becerileri ve odaklı çalışmayı birleştiren nişanlı, işbirliğine dayalı, liberal bir sanat eğitimi vasıtasıyla güçlendirir. Tüm öğrencilerin zihnini ve karakterini geliştiren, onları küresel bir toplumun zorluklarını gidermeye hazırlayan yakın ve destekleyici bir topluluğuzdur.

ZENGİN İLKE

Wilson College kayıt yaptıran öğrenciler, Onur İlkesi kapsamında ve topluluk tabanlı bir yönetim sistemi içinde yaşarlar. Şeref İlkesi şunu belirtir:

"Kurtuluş eğitiminin peşinden koşan bir atmosfer sağlamak için Wilson College hükümet, toplumun her üyesinin hayatın her alanında bütünlük içinde hareket edeceği varsayımına dayanmaktadır. Biz birbirimize olgun ve sorumlu birey olmaya güveniyoruz "dedi.

"Hepimizin içinde bulunduğu öğrenme ve yaşama çabası, topluluğun üyeleri ortak hedeflerini gerçekleştirmeye çalışmak için sorumluluklarını yerine getirirken en tatmin edici sonuç alır: Topluluğun sağlamlığı hem bireysel özgürlük hem de hak ve diğerlerinin refahı için, bu ortak amacı teşvik etmek için bazı düzenlemelere uymayı çağırıyor "dedi.

Ancak bu ruhun içinde, Fakülte ve Öğrenci Ortak Düzenlemeleri, İkamet Yönetmeliği ve Akademik ve İdari Düzenlemeler üzerinde anlaşmaya varıldık ve onları yalnızca mevcut topluluğun ihtiyaçlarıyla tutarlı olarak tutmakla yükümlü olduklarını "söyledi.

Kampüsümüz

Pennsylvania, Chambersburg'da bulunan Wilson College kampüsünde zarif çimler, olgun ağaçlar ve tepeler bulunmaktadır. Güzel 300 dönümlük kampüs, tarihi bir bölge olan Ulusal Tarihi Kayıtlar Kütüğü'ndedir ve Conococheague Creek bunun içinden geçer.

Öğrenci yurdu olarak hizmet veren altı bina ve üç atletik saha (saha hokeyi, futbol ve softbol), tenis kortları ve spor salonu da dahil olmak üzere atletizm ve binici yarışmaları için çeşitli imkanlar bulunmaktadır. Lenfest Commons'da bir dans stüdyosu bulunur; öğrenciler ayrıca fitness merkezinden de yararlanabilirler. Penn Hall Binicilik Merkezi üç, 24 durak ahır vardır; iki kapalı mekan ve açık alan; kros atlama dersi ve turn-out alanları. Kolej, aynı zamanda, at ile kolaylaştırılmış tamamlayıcı terapötik tesisler ve teçhizat da sağlamaktadır.

Buna ek olarak, Wilson College , sürdürülebilir yaşama yaklaşımları hakkında bilgi edinmek için çok çeşitli fırsatlar sağlayan bir Fulton Sürdürülebilirlik Araştırmaları Merkezi'nin kalbi olan bir organik çiftliğe sahiptir. Ocak 2009'da, College, bölgedeki ilk Altın LEED sertifikalı bina olan Science, Mathematics and Technology için 25 milyon $ 'lık yeni Harry R. Brooks Kompleksi açtı.

Harry R. Brooks Bilim, Matematik ve Teknoloji Kompleksi

Harry R. Brooks Bilim, Matematik ve Teknoloji Kompleksi, state-of-the-art sınıf, laboratuvar ve araştırma alanlarıyla Wilson College liberal sanat ve bilimlerin geleceği için bir vizyon oluşturuyor. Doğal ışıktan arınmış ve öncü teknoloji ve ekipmanlarla dolu bina, öğretim ve öğrenmeyi geliştiren alanlar ve lisans düzeyinde fen bilgisi uygulaması sunmaktadır. Bina kampüsü dönüştürdü ve öğrencilerimizin ve fakültelerimizin yaşamlarını değiştiriyor. Bu sayfalarda onunla ilgili daha fazla bilgi edinmeye veya kampüse gidip tura katılmaya davet ediyoruz. Wilson College geleceği düşünün ve bu önemli eğitim misyonuna katılın.

Tarih ve Gelenekler

Wilson College , 1869'da Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk kez kadınlar için bir üniversite olarak kuruldu. Kurucular Rev. Tryon Edwards ve Rev. James W. Wightman idi. Pennsylvania Yasama organı, 24 Mart 1869'da orijinal antlaşmayı onayladı. Üniversitenin adı verilen Sarah Wilson, Üniversite'nin kurulması için ilk hediye etti. Bir kolej kadına bağışta bulunmak için Birleşik Devletlerde yaşayan ilk kadın oldu.

Üniversitenin amacı, genç kadınların edebiyatta, bilimde ve sanatta eğitimini sağlamak için bir çaba olarak tanımlandı. Franklin Repository 19 Ekim 1870 tarihli baskısında "çaba öğrencilerin zihinlerini gerçeklerle sıkıştırmak değil, zamanın düşünce gelişiminde harcanarak öğrencilerin kendileri için düşünmeyi öğrenecekleri ve" böylece toplumda takipçiler yerine lider olur "dedi.

Tarihçe

Wilson College , 1869'da Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk kez kadınlar için bir üniversite olarak kuruldu. Kurucular Rev. Tryon Edwards ve yakınlardaki Hagerstown, MD ve Greencastle, PA'daki Presbiteryen kiliselerinin papazları olan James W. Wightman'dı. Carlisle Presbitoryasına planlar gönderdiler ve Nisan 1868'de onayını aldılar. Pennsylvania Yasama meclisi, 24 Mart 1869'da orijinal antlaşmayı onayladı. Yakındaki St. Thomas'ın mukimi olan Bayan Sarah Wilson (1795-1871), yeni kurumun kuruluşu için iki cömert bağış sağladı. Her ne kadar Wilson'ın resmi bir eğitimi yoksa da, gelecek nesil kadınlar için eğitimin önemini fark etti. Wilson'un hediyelerine minnettar olan Mütevelli Heyeti, yeni kurumun onuruna isim koymaya oy verdi. Kolejdeki talimat, 12 Ekim 1870'de Mütevelli Heyeti, daha önce eski Başkanı İbrahim Lincoln'in yakın arkadaşı ve danışmanı Col. AK McClure'un mülkiyet alımını sağladıktan sonra başladı.

Kurulduğu günden beri, Üniversite titiz entelektüel çabalar yetiştirmiştir. Wilson, diğer kadın kolejleri gibi, bir zamanlar kadın yeteneklerinin ötesinde, kimya, biyoloji, matematik ve klasik diller gibi düşünülen konuları eğitmek ve öğretmek için kadınlara fırsatlar sağlamıştır. Wilson'un ilk kadın başkanı (1911-15) Başkanı Anna J. McKeag, Üniversitenin akademik standartlarını güçlendirdi. Kolej, ders tekliflerinin sayısını ve çeşitliliğini artırarak, kütüphane kaynaklarını geliştirerek ve seçkin ziyaretçiler ve öğretim görevlilerini kampüse getirerek bu temel üzerine inşa etmeye devam etmiştir. Kolej entelektüel gücünün bir ölçüsü, Phi Beta Kappa'nın 1950'de kurulması ve ülkenin en eski ve en prestijli akademik onur toplumudur.

1931'den beri, College onursal dereceler vererek topluma olağanüstü katkıları kabul etti. Alıcılar, ABD Temsilcisi Margaret Chase Smith, Yargıtay Adayı Harry Blackmun, antropolog Margaret Mead, müzisyen Lili Krause, yazar ve aktivist Rita Mae Brown ve Walter Cronkite hakkında habere yer verdi.

Wilson uzun tarih boyunca değişen zamanlara cevap verdi. 1982'de Kolej, ortaöğretim sonrası eğitim isteyen büyüyen bir yetişkin nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için devam eden bir çalışma programı sunmaya başlayacak olan bölgedeki ilk öğrencilerden biriydi. 1996'da, Kolej, ülkedeki ilk çocuklardan biriyle tek anneler için kampüste, konut eğitimi sunanlardan biriydi. Program başladığından beri, ulusal bir ilgi gösterdi ve Wilson, Yüksek Öğrenimde Tek Anneler için Ulusal Merkez oldu.

Bugün Wilson, her yaştan erkek ve kadını, lisans ve önlisans programları ile bakalorya sonrası ve yüksek lisans programlarına kaydolması için itiraf ediyor. Yetişkinler için bir Wilson eğitimi alabilmek için gün boyunca değil akşam, yaz ve Ocak ayında ve kampüs dışındaki diğer yerlerde birçok ders sunulmaktadır.

Wilson Gelenekleri

Gelenekler her öğrencinin Wilson deneyiminin önemli bir parçasıdır. Bigs and Littles'dan 2. Sophomore Buddley'e gelenekler öğrencilerimizi bir araya getirir ve onları destekleyici ve bağlı bir topluluğun parçası haline getirir.

Wilson, Bir Bakışta

Rakamların eksiksiz bir kolej deneyimine nasıl katkıda bulunduğu konusunda bilgi edinin.

USDA-SERTİFİKALI ORGANIK ÇİFTLİĞİMİZE 50 ACRES

Sürdürülebilirlik Çalışmaları için Fulton Merkezi öğrencileri ve yerel halkı, çalışma grubuyla, ulusal CSA veritabanını ve huzurlu yürüyüş yollarını birbirine bağlar.

71 KOLEJE SAHİP OYUN VE ÖĞRENCİ KIZLARININ DURDURULMASI

Penn Hall Binicilik Merkezi, kapalı ve açık binicilik alanları, çapraz ülke atlama kompleksi ve çitlerle çevrili padok ve otlakların 20 dönümlük alana sahiptir.

25 MİLYON $

Harry R. Brooks Bilim, Matematik ve Teknoloji Kompleksi yatırımımız

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Wilson College

Lisans, egzersiz bilimlerindeki lisans derecesi ile öğrencileri fitness ve sağlık endüstrisinde kariyer yapmaya, kişisel ve grup fitness eğitimine ve egzersiz fizyolojisi ... [+]

Egzersiz Bilimi Lisans Derecesi lisans öğrencileri, fitness ve sağlık endüstrisi, kişisel ve grup fitness eğitimi ve egzersiz fizyolojisi alanlarında kariyer yapmaya hazırlar. Ayrıca öğrencileri atletik eğitim, egzersiz fizyolojisi, kardiyak rehabilitasyon, fizik tedavi, kayropraktik, mesleki terapi ve rekreasyonel terapi için lisansüstü programlara girmeye hazırlayacaktır.

Egzersiz bilimi programı, sağlık ve zindelik konusundaki çağdaş eğilimleri çalışmakla ilgilenen bireylere, egzersiz fizyolojisi, kinoloji ve bakım ve gelecekteki sağlık ve zindelik uzmanları olarak beceriler oluştururken yaralanmaları önleme konusunda bilgi tabanı geliştiren bir bilgi tabanı geliştirmeleri için faydalıdır. Bu programda öğrenciler, pratik ve anlamlı pratik deneyimler gözlemleme, öğretme ve elde etme fırsatı ile birlikte egzersiz ve sağlıkla ilgili güçlü bir içerik temeli deneyimleyeceklerdir. Mezun olduktan ve belgelendirildikten sonra, bu alandaki öğrenciler kurumsal ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda rekreasyon, sağlık ve zindelik ortamlarında iş bulabilir; lisansüstü okula hazırlıkların yanı sıra. Egzersiz bilimi alanında lisans derecesi için gerekenler Wilson College liberal çalışmaları, temelleri ve egzersiz bilimi temel gereksinimlerini içerir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chambersburg
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Wilson College

Aktüerya bilimleri, işletme finansmanı ve matematik çalışmalarını bütünleştiren finansal matematik, öğrencileri bankacılık, yatırım yönetimi, risk sermayesi, sigorta ve r ... [+]

Kariyer başarısı için hesaplanmış bir yol

Wilson College , Amerika Birleşik Devletleri'nde finansal matematik / aktüerya bilimlerinde lisans derecesi veren birkaç kolejden biridir. Bu seçme programı öğrencileri, sınıfta öğrenilen soyut matematik ilkelerini finansal dünyayı etkileyen gerçek dünya senaryolarına uygulama konusunda eğitir. Öğrenciler, dünya piyasalarında, kurumsal düzeydeki işletmelerde, küçük işletmelerde ve hatta kişisel banka hesaplarımızda karşılaşılan sorunları çözmek için analitik becerilerini kullanırlar.

İşletme ve finans alanındaki kariyer

Güçlü niceliksel beceriler ve finans ile ilgili uzmanlık ile iş piyasasına giren profesyoneller güçlü taleplere devam etmektedir. Programın küçük sınıf büyüklüğü ve özenli profesörleri ile öğrenciler, şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumlarındaki liderlik rollerine talip olmak için kendine güven kazanırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chambersburg
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wilson College

Wilson College iletişim programı hem geleneksel medya pazarlarında hem de günümüzün dijital medya formlarında kullanılmak üzere eleştirel düşünme, medya kuramı ve yazma b ... [+]

Mesajınızı her platformda genişletin

Gazetecilik yazıları ve yasal medya konularından medya kuramına kadar, öğrenciler iletişim temellerini inceler ve bu öğrenmeyi geleneksel ve dijital medya ortamlarında uygularlar. Bu süreçte, öğrenciler hem basılı hem dijital medya yayınları için içerik oluştururken pazarlama ve reklamcılığın temellerini öğrenirler.

Programın özeti

Wilson College iletişim mezunları bir dizi pazarlanabilir beceri kazanırlar:

AP TarzıBaskı ve çevrimiçi ortam tasarımıHalkla ilişkilerreklâmGeleneksel ve elektronik ortamda kullanılabilecek teknik becerilerBilgisayar ProgramlamaGrafik ve web sitesi tasarımıfotoğrafçılıkPazarlamaİletişim Stajı... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Chambersburg
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wilson College

Biyoloji bilimi, liberal bir sanat eğitimi bağlamında öğretilir ve sosyal bilimler ve beşeri bilimlerle disiplinler arası bağlantıları teşvik etmek için her türlü çaba gö ... [+]

Yaşamın yapı taşlarını keşfedin

Biyoloji bilimi, liberal bir sanat eğitimi bağlamında öğretilir ve sosyal bilimler ve beşeri bilimlerle disiplinler arası bağlantıları teşvik etmek için her türlü çaba gösterilir. Dersler yazma ve konuşma becerilerini kuvvetle vurgular ve bilimi gerçek bilginin birikimine indirgemekten kaçınır.

Binbaşı öğrencilerin saha ve laboratuvar ortamlarında yaz stajı yapmaları teşvik edilir. Öğrencilerin laboratuar ve saha derslerine aktif katılımı gereklidir ve canlı organizmalar ve bilimsel enstrümanlarla doğrudan deneyim programın odak noktasıdır.

Biyoloji lisans derecesi, iş ve tıp alanındaki teknik pozisyonlar da dahil olmak üzere çeşitli kariyer seçenekleri sunmaktadır. Birçok mezun, tıp ve veterinerlik okullarında ileri dereceler kazanır veya biyokimya ve ekoloji gibi alanlarda yüksek lisans araştırma yapar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chambersburg
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wilson College

Wilson, teori, istatistik, araştırma projeleri ve hizmet öğrenme fırsatlarını içeren, psikolojide seçkin bir çalışma programı sunmaktadır. ... [+]

Psikoloji, davranışları anlamaya yönelik titiz, bilimsel bir yaklaşımı benimsemektedir - bu, lisansüstü programlara kabul için ve / veya hizmet temelli mesleklerde çok sayıda istihdam için gerekli sağlam temeli sağlayan bir yaklaşımdır. Psikoloji alanındaki temel kuramsal perspektifleri öğrencilere tanıtmak için derslerin yanı sıra, büyük istatistik ve araştırma yöntemleri beceri tabanlı dersler ve öğrencinin ampirik araştırma çalışmaları tasarımı temelleri master yardımcı olmak için istatistiksel analiz yazılımı programlarının kullanılması gerekir. Ayrıca, öğrenciler laboratuvar çalışmalarına katılmakla ve kendi araştırmalarını yapmakla yükümlüdürler (araştırma ve hizmet öğrenme projelerine katılmak için birçok ek seçenek bulunmaktadır). Kısmen, insan davranışları sınıfın dışında en iyi şekilde incelenebildiğinden ve araştırma projeleri, stajlar ve diğer pratik deneyimler türü, lisansüstü okulu ve davranış bilimlerindeki kariyerler için önemli bir hazırlıktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chambersburg
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wilson College

Wilson College uzun zamandır devam eden misyonunda yer alan Çevre Çalışmaları Bölümü, etik liderlik ve topluluklarımızın ve dünyamızın insancıl sorumluluğuna yönelik araç ... [+]

Çevre Bilimleri müfredatı, öğrencilere sürdürülebilirliğin kültürel, ekonomik ve çevresel yönleri hakkında geniş bir anlayış sunar. Çevre Bilimleri Departmanının müfredatları, çevre bilimi, sürdürülebilirlik, biyoloji, ekoloji, kimya ve istatistik ilkeleri üzerine güçlü bir temel oluşturmaktadır. Bölüm tarafından sunulan birçok kurs, deneysel ve hizmet içi öğrenime odaklanmaktadır.

Çevre Araştırmaları Bölümü, Çevre Bilimleri ve Çevresel Sürdürülebilirlik dalında, Çevre Eğitiminde Çevre Araştırmaları ve sertifikalardan küçük bir eğitim sunmaktadır. Bölüm, Sürdürülebilirlik Çalışmaları (FCSS) Fulton Merkezi ile yakın işbirliği içerisinde çalışır ve öğrencilerin programının bir parçası olarak seçtiği odak alanında bir staj yapmalarını gerektirir. Uzmanlaşmış araştırma alanlarında bağımsız çalışma dersleri için de fırsatlar sağlanmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chambersburg
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wilson College
Address
1015 Philadelphia Ave
17201 Chambersburg, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 717-264-4141