West Virginia University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

WVU, tek bir görevle birleşen farklı kampüslerden oluşan bir ailedir. Morgantown'daki amiral gemimizin çığır açan araştırmasından, Keyver'in WVU Potomac Eyaletindeki liberal sanat merkezine, Beckley'deki WVU Tech'deki teknoloji yoğun programlarına kadar, Batı Virginia ve Dünya için daha iyi bir gelecek yaratmak için yeteneklerimizi ve kaynaklarımızı kullanıyoruz. .

Misyon

Bir arazi-hibe kurumu olarak, West Virginia University öğretim elemanları, personel ve öğrenciler, erişim ve fırsat sağlayarak eğitim, sağlık ve refahı ilerleten farklı ve kapsayıcı bir kültür yaratmayı taahhüt ederler; yüksek etkili araştırmayı ilerleterek; ve Batı Virginia ve dünyadaki yerel, devlet ve küresel katılım yoluyla dönüşüme öncülük ederek.

Vizyon

Bir West Virginia University , çalışmalarımızda ve çalışmalarımızda, eğitim, sağlık ve refahın temelleri içindeki gerçek yaşam sorunlarına ihtiyaç duyulan ve değerli çözümleri getirmek için topluluklarımızla - hem yakın hem de uzak - işbirliği yapabilmemiz için elimizden geleni yapıyoruz.

Kampüs Mekanları ve Tesisleri

WVU Sistemi, tek bir görevle birleştirilen farklı kampüslerden oluşan bir ailedir. Morgantown'daki amiral gemimizin çığır açan araştırmalarından (R1, en yüksek araştırma kategorisi enstitüsü), Keyver'in WVU Potomac Eyalet Koleji'nin öğrenci odaklı odağında, Beckley'deki WVU Institute of Technology'deki teknoloji yoğun programlarına kadar, Batı Virginia ve dünya için daha iyi bir gelecek yaratmak için yetenek ve kaynaklar.

Beckley'deki WVU Institute of Technology, ABD'deki News tarafından sıralanan, ülkedeki en iyi 100 lisans mühendislik programından biri de dahil olmak üzere 40'tan fazla bölüm sunmaktadır.

Keyvektörde WVU Potomac State College, tüm ülkenin dört yıllık kurumlarının en düşük öğrenim oranlarından birine sahiptir. 50'den fazla binbaşı sunan bu kampüs, küçük bir üniversitenin kişisel ilgisini büyük bir üniversitenin yararlarıyla birleştirmektedir.

WVU Sistemi ayrıca, Charleston ve Martinsburg'daki Robert C. Byrd Sağlık Bilimleri Merkezi'nin yanı sıra eyalet çapında 10 deneysel çiftlik ve dört orman ve WVU Jackson Mill Mill 4-H Kampı'nın bölümlerini de içermektedir. WVU Sistemi, 15.880 dönümde 518 bina içermektedir. Morgantown kampüsü, 1.892 dönümlük alanda 245 binaya (Ulusal Tarihi Yerler Ulusal Kaydı 11) sahiptir.

WVU Morgantown kampüsü, “Hayır” adlı bir şehirde yer almaktadır. Olağanüstü yaşam kalitesi için BizJournals.com tarafından Amerika'da 1 Küçük Şehir ”. Morgantown, nüfusu 30.855, aynı zamanda Amerika'da Business Insider tarafından dokuzuncu en iyi kolej kasabası olarak değerlendirildi ve Washington, DC, doğuya, Pittsburgh, Pa., Kuzeyde Cleveland ve Columbus, Ohio'ya kuzeybatı Diğer sıralamalar: Kiplinger.com, yaşamak için 10 harika yerinde Morgantown'u; Sporting News tarafından “En İyi Spor Kentlerinden” biri; Forbes tarafından 5. “En İyi Küçük Metro”; İnc. Tarafından 12. genel “Sıcak Küçük Şehir”; Kiplinger'in “Yaşadığı En Akıllı 50 Yer”; ve Forbes tarafından ikinci dereceden “İşler için En İyi Üniversite Kasabası”.

WVU'da Yaşam

Haftanızda 168 saat var. Sınıfta olmadığınız saatleri sadece keşif, büyüme ve eğlence doluyoruz.

Konut

Konut salonlarımız ve apartman komplekslerimiz uyuyacak bir yerden çok daha fazla. Benzer fikirde arkadaşlarla çalışacak, rahatlayacak, yaratacak ve hayal edeceksin.

Yemek Hizmetleri

İyi bir yemek her zaman yakındadır. Kampüs dahilinde 26 lokasyonda yemek planları kabul edilmektedir. Bunlar arasında dört yemek salonu ve Chick-fil-A, Sbarro ve Saikou Sushi gibi perakende seçenekleri bulunmaktadır. Düşük kalorili mi yoksa alerjen içermeyen seçenekler mi arıyorsunuz? Bizde de var.

Ulaşım ve Otopark

Bizim elektrik insanları hareket eden PRT, şehirdeki en iyi yolculuktur. Bir sonraki dersiniz için çalışırken, bilgisayar destekli araçlarda trafiğin üstünde başka nerede kayarsınız? Öğrenci kimliğiniz PRT ve Morgantown's Mountain Line otobüslerine ücretsiz erişim sağlar.

Öğrenci hayatı

WVU'nun öğrenci merkezli öğrenim ortamını destekliyoruz. Eğlenceli aktivitelerden ve hizmet projelerinden, üniversite hayatında gezinmenize yardımcı olacak kaynaklara kadar, sizi ele geçirdik.

Kütüphaneler

Öncüler, insanlığın büyük keşifleri peşinde kıtaları aştılar. Kütüphanelerimizle, sizin için caddeyi geçmek zorunda kalmayacaksınız.

teknoloji

Gittiğiniz her yerde, ihtiyacınız olan Üniversite kaynaklarına ve hizmetlerine bağlı kalacağız.

Konumlar

Morgantown

West Virginia University

Address
Morgantown
26506 Morgantown, Batı Virginia, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 304-293-0111

Akreditasyonlar

AACSB Accredited