Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

WVU, tek bir görevle birleşen farklı kampüslerden oluşan bir ailedir. Morgantown'daki amiral gemimizin çığır açan araştırmasından, Keyver'in WVU Potomac Eyaletindeki liberal sanat merkezine, Beckley'deki WVU Tech'deki teknoloji yoğun programlarına kadar, Batı Virginia ve Dünya için daha iyi bir gelecek yaratmak için yeteneklerimizi ve kaynaklarımızı kullanıyoruz. .

Misyon

Bir arazi-hibe kurumu olarak, West Virginia University öğretim elemanları, personel ve öğrenciler, erişim ve fırsat sağlayarak eğitim, sağlık ve refahı ilerleten farklı ve kapsayıcı bir kültür yaratmayı taahhüt ederler; yüksek etkili araştırmayı ilerleterek; ve Batı Virginia ve dünyadaki yerel, devlet ve küresel katılım yoluyla dönüşüme öncülük ederek.

Vizyon

Bir West Virginia University , çalışmalarımızda ve çalışmalarımızda, eğitim, sağlık ve refahın temelleri içindeki gerçek yaşam sorunlarına ihtiyaç duyulan ve değerli çözümleri getirmek için topluluklarımızla - hem yakın hem de uzak - işbirliği yapabilmemiz için elimizden geleni yapıyoruz.

Kampüs Mekanları ve Tesisleri

WVU Sistemi, tek bir görevle birleştirilen farklı kampüslerden oluşan bir ailedir. Morgantown'daki amiral gemimizin çığır açan araştırmalarından (R1, en yüksek araştırma kategorisi enstitüsü), Keyver'in WVU Potomac Eyalet Koleji'nin öğrenci odaklı odağında, Beckley'deki WVU Institute of Technology'deki teknoloji yoğun programlarına kadar, Batı Virginia ve dünya için daha iyi bir gelecek yaratmak için yetenek ve kaynaklar.

Beckley'deki WVU Institute of Technology, ABD'deki News tarafından sıralanan, ülkedeki en iyi 100 lisans mühendislik programından biri de dahil olmak üzere 40'tan fazla bölüm sunmaktadır.

Keyvektörde WVU Potomac State College, tüm ülkenin dört yıllık kurumlarının en düşük öğrenim oranlarından birine sahiptir. 50'den fazla binbaşı sunan bu kampüs, küçük bir üniversitenin kişisel ilgisini büyük bir üniversitenin yararlarıyla birleştirmektedir.

WVU Sistemi ayrıca, Charleston ve Martinsburg'daki Robert C. Byrd Sağlık Bilimleri Merkezi'nin yanı sıra eyalet çapında 10 deneysel çiftlik ve dört orman ve WVU Jackson Mill Mill 4-H Kampı'nın bölümlerini de içermektedir. WVU Sistemi, 15.880 dönümde 518 bina içermektedir. Morgantown kampüsü, 1.892 dönümlük alanda 245 binaya (Ulusal Tarihi Yerler Ulusal Kaydı 11) sahiptir.

WVU Morgantown kampüsü, “Hayır” adlı bir şehirde yer almaktadır. Olağanüstü yaşam kalitesi için BizJournals.com tarafından Amerika'da 1 Küçük Şehir ”. Morgantown, nüfusu 30.855, aynı zamanda Amerika'da Business Insider tarafından dokuzuncu en iyi kolej kasabası olarak değerlendirildi ve Washington, DC, doğuya, Pittsburgh, Pa., Kuzeyde Cleveland ve Columbus, Ohio'ya kuzeybatı Diğer sıralamalar: Kiplinger.com, yaşamak için 10 harika yerinde Morgantown'u; Sporting News tarafından “En İyi Spor Kentlerinden” biri; Forbes tarafından 5. “En İyi Küçük Metro”; İnc. Tarafından 12. genel “Sıcak Küçük Şehir”; Kiplinger'in “Yaşadığı En Akıllı 50 Yer”; ve Forbes tarafından ikinci dereceden “İşler için En İyi Üniversite Kasabası”.

WVU'da Yaşam

Haftanızda 168 saat var. Sınıfta olmadığınız saatleri sadece keşif, büyüme ve eğlence doluyoruz.

Konut

Konut salonlarımız ve apartman komplekslerimiz uyuyacak bir yerden çok daha fazla. Benzer fikirde arkadaşlarla çalışacak, rahatlayacak, yaratacak ve hayal edeceksin.

Yemek Hizmetleri

İyi bir yemek her zaman yakındadır. Kampüs dahilinde 26 lokasyonda yemek planları kabul edilmektedir. Bunlar arasında dört yemek salonu ve Chick-fil-A, Sbarro ve Saikou Sushi gibi perakende seçenekleri bulunmaktadır. Düşük kalorili mi yoksa alerjen içermeyen seçenekler mi arıyorsunuz? Bizde de var.

Ulaşım ve Otopark

Bizim elektrik insanları hareket eden PRT, şehirdeki en iyi yolculuktur. Bir sonraki dersiniz için çalışırken, bilgisayar destekli araçlarda trafiğin üstünde başka nerede kayarsınız? Öğrenci kimliğiniz PRT ve Morgantown's Mountain Line otobüslerine ücretsiz erişim sağlar.

Öğrenci hayatı

WVU'nun öğrenci merkezli öğrenim ortamını destekliyoruz. Eğlenceli aktivitelerden ve hizmet projelerinden, üniversite hayatında gezinmenize yardımcı olacak kaynaklara kadar, sizi ele geçirdik.

Kütüphaneler

Öncüler, insanlığın büyük keşifleri peşinde kıtaları aştılar. Kütüphanelerimizle, sizin için caddeyi geçmek zorunda kalmayacaksınız.

teknoloji

Gittiğiniz her yerde, ihtiyacınız olan Üniversite kaynaklarına ve hizmetlerine bağlı kalacağız.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

West Virginia University

Sadece bir iş alanını seçmekte zorlanıyor musunuz? Genel İş, birçok farklı kariyer yolundan seçim yapmanızı ve müfredatınızı hedeflerinizi karşılayacak şekilde özelleştir ... [+]

Sadece bir iş alanını seçmekte zorlanıyor musunuz? Genel İş, birçok farklı kariyer yolundan seçim yapmanızı ve müfredatınızı hedeflerinizi karşılayacak şekilde özelleştirmenizi sağlar.

Genel İş'te, genel bir iş anlayışı ve kuruluşların nasıl işlediğini göreceksiniz.

Genel İşletme, muhasebe, ekonomi, finans, yönetim, pazarlama ve yönetim bilişim sistemleri derslerinden üst düzey iş alanı seçmeli derslerini seçer.

WVU'da Genel İşi ne yapar?Akademik esneklik: Kendi müfredatınızı oluşturun ve tüm 10 İşletme ve Ekonomi Koleji'nden dersleri seçin.Akreditasyon: İşletme ve Ekonomi Fakültesi AACSB akredite edilmiştir.Mali Destek: İşletme ve Ekonomi Fakültesi, liyakate dayalı ve genel burslar sunar.İlk önce: BrickStreet Yenilik ve Girişimcilik Merkezi aracılığıyla küçük işletme planı yarışmaları ve diğer programlar.Artikülasyon Sözleşmelerini Aktar... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Morgantown
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
West Virginia University

Endüstri mühendisliği; performans, güvenilirlik, süreklilik, programa bağlılık ve maliyet kontrolü sağlamak için insan, malzeme, bilgi, ekipman ve enerjinin entegre siste ... [+]

Programın Doğası

Endüstri mühendisliği; performans, güvenilirlik, süreklilik, programa bağlılık ve maliyet kontrolü sağlamak için insan, malzeme, bilgi, ekipman ve enerjinin entegre sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve kurulumu ile ilgili mühendislik disiplinidir. Endüstri mühendisleri, bir operasyonun veya sistemin “büyük resmine” bakarlar ve yönetim ile operasyon arasındaki boşluğu doldururlar. İnsanlarla uğraşır ve motive eder, ayrıca hangi araçların kullanılması gerektiğini ve nasıl kullanılması gerektiğini belirlerler. Endüstri mühendisleri, her türlü karmaşık teknoloji ve sistemin performansını tasarlamak, ölçmek, tahmin etmek ve değerlendirmek için karmaşık sorunları çözmek için bilgisayarları ve karmaşık yazılımları kullanırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Morgantown
Ağustos 2020
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
West Virginia University

Sivil mühendislik, tarihsel olarak topluma altyapı sağlamak için gereken tüm mühendislik çalışmalarını kapsamıştır. Kökeni ve tarihi nedeniyle, inşaat mühendisliği hala ç ... [+]

hakkında

Sivil mühendislik, tarihsel olarak topluma altyapı sağlamak için gereken tüm mühendislik çalışmalarını kapsamıştır. Kökeni ve tarihi nedeniyle, inşaat mühendisliği hala çok çeşitli teknolojik alanları kucaklamaktadır. Bunlar şunları içerir:

İnşaatÇevre ve Su KaynaklarıJeoteknikYapılartaşımacılık

İnşaat mühendisleri, insanların ve toplumların sağlığını ve ekonomik canlılığını doğrudan etkileyen problemlerle çalışırlar. Bu sorunlar arasında atık bertarafı, çevre kirliliği, ulaşım sistemleri analizi ve tasarımı, su kaynaklarının geliştirilmesi ve barajlar, köprüler, binalar ve otoyollar gibi yapıların tasarımı, inşası ve rehabilitasyonu yer almaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Morgantown
Ağustos 2020
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
West Virginia University

Jeologlar geçmişte milyonlarca yıl geriye bakarlar, şimdiki deneyleri yaparlar ve dünyanın geleceğinin ne olabileceğini tahmin ederler. Fizik, kimya, biyoloji ve daha faz ... [+]

hakkında

Jeologlar geçmişte milyonlarca yıl geriye bakarlar, şimdiki deneyleri yaparlar ve dünyanın geleceğinin ne olabileceğini tahmin ederler. Fizik, kimya, biyoloji ve daha fazlasını içeren disiplinler arası bir bilim olan Jeoloji, bugün hayatlarımızı şekillendiren doğal kaynakları incelemeniz için sizi eğitiyor.

Batı Virginia, eşsiz kaynaklarla zengin ve Appalachian dağlarının doğal laboratuvarına yakındır. Bölümümüz öğrencileri sahaya taşıyor ve enerji ve çevre endüstrileriyle ve Batı Virginia Jeoloji ve Ekonomik Araştırması ile yakından çalışıyor. Alanında ve laboratuarda en ileri teknoloji ile eğitim, çok çeşitli kariyer veya yüksek lisans eğitimi için hazırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Morgantown
Ağustos 2020
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
West Virginia University

Makine mühendisliği geniş bir teknik disiplindir. Bir cihaza, yapıya, bir makineye, bir işleme veya insanlığa hizmet eden bir sistemin tasarım, yapım ve üretim, test, ana ... [+]

hakkında

Makine mühendisliği geniş bir teknik disiplindir. Bir cihaza, yapıya, bir makineye, bir işleme veya insanlığa hizmet eden bir sistemin tasarım, yapım ve üretim, test, analiz, kullanım ve işleyişi için fiziksel bilimler ve matematik bilgisini birleştirir. Gelişimi, endüstrinin büyümesine paralel. Modern toplum, mühendislik ve ilgili bilimlerin temelleri üzerinde geniş ve derin bir eğitime sahip olan ve karmaşık problemleri analiz etme ve çözmede çok yönlülük geliştiren makine mühendislerine ihtiyaç duyar. Makine mühendisi sadece yüksek düzeyde profesyonel bir uzmanlığa sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda mühendislik çözümlerinin etik ve ekonomik hususlar dahil olmak üzere toplumsal bir bağlamdaki etkisine de takdir etmelidir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Morgantown
Ağustos 2020
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
West Virginia University

Bu geniş program, mezun olduktan hemen sonra başarılı bir kariyer için hazırlanırken sizi ilgilendiren bir alanda uzmanlık geliştirmenizi sağlar. Giriş seviyesindeki yöne ... [+]

hakkında

Bu geniş program, mezun olduktan hemen sonra başarılı bir kariyer için hazırlanırken sizi ilgilendiren bir alanda uzmanlık geliştirmenizi sağlar. Giriş seviyesindeki yönetim pozisyonlarını üstlenecek ya da kırsal, arazi bazlı, tarımsal ve / veya gıda ile ilgili çeşitli işletmelerde kendi teşebbüsünüze başlayacaksınız.

Tarım işletmeciliği ile iş bulmak için - kreş ve peyzaj - firmalar veya çiftlikler, finans kurumları ve arazi kullanımı, gıda ve tarımla uğraşan eyalet ve federal kurumlar dahil olmak üzere bir iş bulmayı bekleyebilirsiniz.

Bu alanlardaki istihdam, bu majörün temel bileşenlerini gerektirir: doğal kaynak tabanlı işletmelerin yönetilmesi bilgisi ile birleştirilen geniş bir eğitim altyapısı.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Morgantown
Ağustos 2020
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

West Virginia University

Finansman uzmanları, gerçek dünyada ortaya çıktıkça, işlevsellik alanları arasındaki ilişkilere göre modellenen 37 kredilik bir temel iş müfredatı alırlar. Vurgu, etkin t ... [+]

hakkında

Maliye, servetin yaratılması ve yönetilmesi çalışmasıdır. Bir Finans bilimi, mal sahiplerine veya faydalanıcılara değeri en üst düzeye çıkarmak için varlıkların ve risklerin nasıl değerlendirileceğini ve kontrol edileceğini öğrenir. Bu, günlük para toplama / ödeme ve bankalar ve diğer finansal kurumlarla etkileşim gibi günlük faaliyetleri içerir. Ayrıca, hangi bina ve ekipmanın satın alınacağı, satın alınacak veya ihraç edilecek stoklar, temettü ve faiz yönetimi, varlıkların korunması ve yeni finansal araçlar veya hizmetler geliştirmek için sigorta kullanılması gibi uzun vadeli planlama da yer almaktadır. Finansman başkanları, masanın her iki tarafında kariyer için hazırlanır: yatırımcılar veya satıcılar olarak; kredi arayanlar veya kredi verenler olarak; ve sigorta hizmetlerinin tedarikçileri veya alıcıları olarak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Morgantown
Ağustos 2020
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
West Virginia University

Biyoloji bölümleri yaşayan organizmaları ve yaşam süreçlerini inceler. Çalışmalarınızı odaklamak için dört alandan birini seçin: Hücresel ve moleküler biyoloji, ekoloji v ... [+]

hakkında

Biyolojiyi keşfettiğinizde, dünyanın olağanüstü doğasını anlamaya başlıyorsunuz - genlerden ekosistemlere, moleküllere ve hücrelere, yapıya ve işlevlere, organizmalara ve çevrelerine.

Disiplinimizin disiplinindeki derinlemesine eğitim, ödüllü öğretim kadrosu ile yürütülen uygulamalı araştırmalar ve yeni nesil kaynak ve ekipmanlarla ilgili deneyim sayesinde, WVU'daki Biyoloji ana dalları sorgulamayı, denemeyi ve yenilik yapmayı öğreniyor. Küçük bir üniversite duygusuyla büyük bir üniversitenin tüm imkanlarını sunuyoruz.

Bir Biyoloji majör olarak, kariyer hedefleriniz biyolojik araştırma, tıp okulu, eczane, iş veya eğitim içerebilir. Sağlık meslekleri ile ilgilenen öğrenciler ayrıca Sağlık Öncesi Danışmanlık ve Mesleki Gelişim Ofisi aracılığıyla ek bilgi ve tavsiyeye erişebilirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Morgantown
Ağustos 2020
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
West Virginia University
Address
Morgantown
26506 Morgantown, Batı Virginia, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 304-293-0111