Resmi açıklamayı okuyun

Üniversite sadece bir dereceye daha fazladır. Bu sizin gelecekte bir yatırımdır.

Eğer Wartburg alacaksınız liberal sanat eğitimi, değil sadece karar verme ve toplum katılımı, etkili iletişim, kültürel yetkinlik etik keşfetmek için gerekli çalışma seçtiğiniz alanda gerekli becerileri değil, aynı zamanda eleştirel düşünme becerilerini kazanmalarına olanak veriyor ve işbirliği.

Misyonumuz

Wartburg Koleji kendi inanç ve öğrenme ruhlu bir ifadesi olarak liderlik ve hizmet hayatları için zorlu ve besleyici öğrencilere adamıştır.

bizim Kimlik

Wartburg College Lutheran Church (ELCA) bir liberal arts üniversitesidir. Bir Wartburg eğitim hayatınızda için anlamını ve amacını keşfetmenize yardımcı olacak şekilde takdir, Lutheran, hatta Hıristiyan olmak zorunda değilsiniz.

Birçok kolej inanç dayatılan inanç, ortak bir inanç veya deyimi çalışır. Diğer kolejler tamamen toplum yaşamının dışında inanç tutmak. Wartburg College, biz iman ve öğrenme canlı ve kapsayıcı bir konuşma etrafında toplumu inşa eğitim Lutheran yaklaşımını kullanır.

1517 yılında Reform yol açtı Martin Luther, bir papaz ve bir üniversite profesörü hem de oldu. O hayat ve nasıl iman gerçekten çevremizdeki dünyayı değiştirebilir daha büyük sorularla çekişti. Çünkü bizim Lutheran teolojik bakış açısının, biz size Wartburg dört yıl boyunca çalışırken aynı zamanda bu büyük sorularla uğraşmak istiyorum. Biz davet ve farklı geçmişlere sahip insanlarla ve manevi bakış açıları farklı olan konuşmaları teşvik ediyoruz. Buna karşılık, kendi inanç ve değerleri hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Sizin The Calling keşfedin

Wartburg College öğrencileri keşfetmek ve iddia yardımcı olur onların callings-bağlayan inanç ve değerleri ile kendi öğrenmelerini, kendilerinin ve hediyeler anlayışlarını, yaşam ve geleceği ile ilgili bakış açılarını ve kilise, toplum katılmak için fırsatlar ve maksatlı daha büyük bir toplum ve anlamlı yollar.

Akademik Hızlı Gerçekler

Ortalama sınıf büyüklüğü: 17 Öğrenci-öğretim üyesi oranı: 11: 1 Tam zamanlı öğretim: 104 disiplin en yüksek derece ile içerisinde fakülte:% 99 Bahşedilen fakülte pozisyonları: 2 seçkin sandalyeler, 11 donatılmış sandalyeler, 1 seçkin profesörlüklerle 4 donatılmış profesörlüklerle.

En Popüler Bölümleri

1 İşletme 2 Biyoloji 3 İlköğretim 4 Gazetecilik ve İletişim 5 Müzik Eğitimi

Uluslararası tanınma

Beş kolejlerinden biri hizmet-öğrenme ve toplum katılımı Washington Merkezi'nin açılış Yükseköğretim Vatandaş Katılımı Ödülü almak için. Ulusal deneyimsel öğrenme ve topluluğun katılımını teşvik 12 münhasıran lisans kolej biri olarak Öğretmenliği Geliştirme Carnegie Vakfı tarafından sınıflandırılmıştır. Başkanın Yükseköğretim Toplum Hizmeti Şeref sekiz ardışık kez Named, Wartburg öğrenciler tarafından gönüllü çabaları tanıma "ayrım ile," üç kez. sadece altı Iowa kolejlerinden biri kendi bağlılığı göstermiştir okulları tanır Ayrım 2014-15 Kolejleri, yer alan "öğrencileri meşgul, büyük öğretim, canlı toplulukları ve başarılı sonuçlar." Wartburg Eğitim ve Kültür İşleri ABD Dışişleri Bürosu ile ortaklaşa yürütülen 2014 Açık Kapılar Raporu yurtdışında kısa süreli çalışmaya, için ulus 16. sırada yer aldı. sosyal hareketlilik, araştırma ve hizmet yoluyla kamu yararına katkısı için sıralama Washington Monthly en iyi liberal arts kolejler dahil edilmiştir. NetImpact en 2012 Kazanan sosyal ve çevresel eylemleri ödüllendirmek üniversite ve kolej arasında ulusal bir yarışma "Küçük Adımlar, Büyük Challenge Kazandı". Midwest bölgedeki en iyi kolejlerinden biri olarak Princeton Review sırada. fen ve matematik seçkin programları ile 200 okul arasında Bilim Peterson Top Kolejleri listelenen. Iowa iki kolejlerinden biri ulusal onun temel eğitim programı için Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal Konseyi tarafından kabul edilmesi için. US News and World Report göre sıralanmış olarak ilk kademe En İyi Ulusal Liberal Arts Kolejleri arasında yer. düşük gelirli ailelerden gelen öğrenciler için mezuniyet oranlarında "overperformer" olarak US News and World Report tarafından ulusal üniversiteler ve liberal sanat kolejleri arasında No. 7. sırada. Para Dergisi'nin "en iyi kolejler" sıralamasında yer. Wartburg "Toplum Üreticileri" programı Küresel Vatandaşlık için MacJannet Ödülü verildi.

dört yıl Lisansüstü!

Bir Mezuniyet Oranı Nedir?

Bu çok kafa karıştırıcı bir kavram olabilir. Temelde, bu aslında kurumda derecesini tamamlamak öğrencilerin yüzdesidir. Çoğu rapor Online tam zamanlı öğrencilerin yüzdesi çok üniversitede bir lisans eğitimi ortalama uzunluğu haline gelmiştir altı yıl içinde kendi lisans derecesi aldı bir 6 yıllık mezuniyet oranı, gösterecektir. Bu Wartburg College doğru değil.

Mezunlarımızın% 93, dört yıl içinde derece tamamladı. Wartburg başladı tam zamanlı öğrenci,% 63 çok yüksek bir mezuniyet derecesi olarak kabul edilir Wartburg, kendi derecesini tamamlamak olacaktır. Geçtiğimiz 10 yıl içinde, Wartburg% 70 gibi yüksek mezuniyet oranları olmuştur.

Neden Wartburg dört yıl devlet okullarında beş yıl karşılaştırmak?

birçok öğrenci için gerçeklik ulusal istatistiklere göre, bir devlet okulunda bir derece kazanmak için beş yıl veya daha fazla, dört-ve-bir-buçuk alacaktır olduğunu. Wartburg, mezunlarımızın yüzde 93, dört yıl içinde kendi derecesini tamamlamak.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Wartburg College

Sayılar için bir yeteneğiniz ve işinizde çalışmak için bir isteğiniz varsa, aktüer olarak bir kariyer sizin için olabilir. Amerika'da en iyi işlerden biri olarak kabul ed ... [+]

Sayılar için bir yeteneğiniz ve işinizde çalışmak için bir isteğiniz varsa, aktüer olarak bir kariyer sizin için olabilir. Amerika'da en iyi işlerden biri olarak kabul edilen bir aktüer, finansal güvenliği değerlendirmek ve riski ölçmek için matematiksel modeller ve analitik beceriler kullanır. Wartburg'un ekonomi, finans ve matematiğe dayanan titiz programı, öğrencileri risk yönetimi dünyasında başarılı bir kariyer için hazırlar.

Matematik, Bilgisayar Bilimleri Bölümünde Yer Aldı

Hızlı BilgilerÇalışma İstatistikleri Bürosu'na göre, aktüatör, 2012-13 döneminde medyan maaşı 93.680 dolar olan dördüncü en iyi meslek olarak listelendi.Dereceniz aynı zamanda bir matematikçi veya istatistikçi, sırasıyla 1 ve 3 numaralı en iyi iş olarak bir kariyer için hazırlar.Mesleğin, tüm meslekler için yüzde 11'lik bir ortalamayla karşılaştırıldığında, 2022 yılına kadar yüzde 26 oranında artması bekleniyor.Aktüerler çoğu kuzeydoğuda (Manhattan bir finans sermayesidir) ve birçok büyük şirketin merkezi olduğu Orta Batı'da yaşar ve çalışır.Aktüerler sigorta sektöründe, özel şirketler, hükümet veya bağımsız danışmanlar için çalışır. Seçim senin.Ortak Öğrenme Çıktıları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Sosyal Bilimler Bölümü'nün bir parçası olan psikoloji programı, psikolojiyi bir akademik disiplin, bir meslek ve bir bilim olarak ele alır. Fakülte psikoloji alanını fark ... [+]

Psikolojinin önemli bir bölümü sizi insan hizmetleri, araştırma ve eğitim ile ilgili alanlarda konumlara hazırlayacaktır. Program psikoloji bir akademik disiplin, bir meslek ve bir bilim olarak yaklaşıyor.

Psikoloji bilimi, Sosyal Bilimler Bölümü aracılığıyla kullanılabilir. Sosyal bilimler kursları, Amerika Birleşik Devletleri ve yurtdışında saha gezileri ve kampüs dışı çalışma içeren, proje tabanlı kurs ve orijinal bilimsel araştırma için fırsatlar sunar. Son yıllarda, psikoloji öğretim üyeleri ve öğrenciler ebeveynlik ve kişilik, hafıza süreçleri, stres ve uyum gibi konuları araştırdılar. Buna ek olarak, öğrenciler insan hakları, demokratikleşme çalışmaları, sivil söylem ve hizmet öğrenimi araştırmalarında fakülte yardımcı oldular.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Uluslararası ilişkiler programı, öğrencileri, karşılıklı bağımlılığın karmaşıklıklarının derinden bireysel değerler ile buluştuğu süreçlere ilişkin temel sorulara maruz b ... [+]

Uluslararası ilişkiler programı, öğrencileri, karşılıklı bağımlılığın karmaşıklıklarının derinden bireysel değerler ile buluştuğu süreçlere ilişkin temel sorulara maruz bırakır. Genel olarak, bu, kimin uluslararası ilişkilerde neyin, nerede, ne zaman, nasıl ve niçin aldığını temel sorunun cevabını içerir. Uluslararası ilişkiler, bu soruları düşünmek ve etkili bir şekilde yanıtlamak için öğrencileri genişlik (yani perspektifler) ve kapsam derinliği ile donatmayı sağlayan disiplinlerarası bir programdır. Program içerisinde belirli bir coğrafi bölgeye daha ayrıntılı sorgulama yapmak da mümkündür.

Bu madalyayı sürdüren öğrencilerin, akademik programlarına daha fazla yabancı dil ve uluslararası seyahat etmeleri teşvik edilmektedir. Mayıs dönemi ve yarıyıl boyunca çeşitli fırsatlar var. Dahası, öğrencileri iktisat, yabancı dil, tarih, uluslararası iş, siyaset bilimi, din ya da sosyoloji gibi ilgili alanda, anlama ve hazırlıklarını daha da geliştirmek için ikiye katlamaya teşvik ediyoruz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Zorlu bir kurs çalışması, pratik uygulamalar ve problem çözme için bir tutkunuz varsa, bilgisayar bilimleri veya bilgisayar bilgi sistemlerinde lisans diploması mükemmel ... [+]

Zorlu ödev, pratik uygulamalar ve problem çözme için bir tutkunuz varsa, bilgisayar bilimleri veya bilgisayar bilgi sistemlerinde Lisans Diploması büyük bir seçenek olabilir.

Öğrencilerin beceri ve ilgi alanları için doğru programı bulmalarına yardımcı olma konusunda fakültenin uzun soluklu odağını yansıtan matematik, bilgisayar bilimi ve fizik arasında güçlü bir karşılıklı ilişki keşfedeceksiniz. Bölüm, dersleri laboratuar etkinlikleri, pratik stajlar ve öğretim ve liderlik fırsatları ile birleştirir. Kurslar, kişilerarası iletişim becerilerinizi geliştirirken zorlu projeleri ele almanızı sağlayan derinlemesine grup etkinliklerine vurgu yapar. Bu deneyimler gelecekteki istihdam veya lisansüstü çalışma için sağlam bir temel sağlayacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Biyokimya, ders kitabı tanımıyla, kimya bağlamında biyolojiyi anlamak için bir çabadır. Wartburg College biyokimya dersleri topikal olarak makro moleküller, enzimler ve i ... [+]

Biyokimya, ders kitabı tanımıyla, kimya bağlamında biyolojiyi anlamak için bir çabadır. Wartburg College biyokimya dersleri topikal olarak makro moleküller, enzimler ve insan metabolizmasını içerir. Biyokimya laboratuarında öğretilen teknikler mikrobiyoloji, adli tıp, nörobiyoloji ve kanser araştırmaları gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

İlgi alanlarınıza ve son teknolojiye sahip bir bilim tesisinin demir attığı bir araştırma bileşenine uyacak şekilde kurs seçimini esnekleştiren dinamik bir müfredatla, bir Wartburg biyokimya derecesi sizi sağlık, araştırma, biyoteknoloji ya da sağlık alanında bir kariyer için eşsiz bir şekilde hazırlayacaktır. Eğitim.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Wartburg Biyoloji Bölümü, öğrencileri sağlık meslekleri, araştırma, öğretim, biyoteknoloji ve küresel ve çevresel konuları içeren alanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli ... [+]

Wartburg College biyoloji derecesi, ülke çapında tanınır.

Wartburg Biyoloji Bölümü, öğrencileri sağlık meslekleri, araştırma, öğretim, biyoteknoloji ve küresel ve çevresel konuları içeren alanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli kariyerlere hazırlar. Biz sadece bilimin ürettiği bilgiye değil, araştırmaya dayalı öğrenmeyle birlikte ne olduğunu öğretiyoruz.

Biyoloji bölümünün müfredatı titiz olsa da, öğrenciler biyoloji okuyarak eğlenceli, heyecan verici ve ödüllendirici olabilirler. Biyoloji programının başarısı, öğrencilerin sadece okumayı değil, bilimi deneyerek öğrenmelerini kolaylaştırdığı, araştırmaya dayalı vurgusuna dayandırılmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Ekonomideki bir eğitim, kıtlık, insanların kaynakları nasıl kullandığı ve karar verme süreci üzerine odaklanacaktır. Öğrenciler ayrıca istatistik ve matematikte iyi bir ş ... [+]

genel bakış

Ekonomideki bir eğitim, kıtlık, insanların kaynakları nasıl kullandığı ve karar verme süreci üzerine odaklanacaktır. Öğrenciler ayrıca istatistik ve matematikte iyi bir şekilde bağlantılı bilgi kazanacaklardır.

Devlet, araştırma, analist pozisyonları, ekonomik danışmanlık, finansal piyasalar, bankacılık ve sigorta gibi ekonomik alanlarda kariyer fırsatları bulacaksınız. Bu pozisyonlarda görev ve sorumluluklar üstlenmeye ve sahip olmak için değerli beceriler kazanmaya hazır olacaksınız.

Wartburg College , ekonomi öğrencileri küçük sınıf boylarından ve çeşitli sınıf arkadaşlarından yararlanır. Sınıf, staj ve lisans araştırması yoluyla aktif yurttaşlık için yanı sıra kariyer için öğrencilere akıl hocalığı yapmaya hazır deneyime ve uzmanlığa sahip profesörler tarafından verilecektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Zorlu ödev, pratik uygulamalar ve problem çözme için bir tutkunuz varsa, fizik alanında lisans diploması mükemmel bir seçenek olabilir. Matematik, bilgisayar bilimi ve fi ... [+]

Zorlu ödev, pratik uygulamalar ve problem çözme için bir tutkunuz varsa, fizik alanında lisans diploması mükemmel bir seçenek olabilir.

Matematik, bilgisayar bilimi ve fizik arasında güçlü bir karşılıklı ilişki keşfedeceksiniz, bu da öğrencinin beceri ve ilgi alanları için doğru programı bulmasına yardımcı olmak için fakültenin uzun soluklu odağını yansıtacaktır. Bölüm, dersleri laboratuar etkinlikleri, pratik stajlar ve öğretim ve liderlik fırsatları ile birleştirir. Kurslar, kişilerarası iletişim becerilerinizi geliştirirken zorlu projeleri ele almanızı sağlayan derinlemesine grup etkinliklerine vurgu yapar. Bu deneyimler gelecekteki istihdam veya lisansüstü çalışma için sağlam bir temel sağlayacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Uygulamalı deneyim, deneyimli profesyonellerden mentorluk ve birinci sınıf olanaklar, öğrencilerimizi mükemmel iletişim becerileri gerektiren hızlı değişen alanlar için h ... [+]

Uygulamalı deneyim, deneyimli profesyonellerden mentorluk ve birinci sınıf olanaklar, öğrencilerimizi mükemmel iletişim becerileri gerektiren hızlı değişen alanlar için hazırlar. Bölüm aşağıdaki bölüm / konsantrasyonları sunmaktadır. Mezunlarımız yazar, editör, muhabir, prodüksiyon uzmanı ve halkla ilişkiler uzmanı olarak çalışmaktadır. Web geliştirme, eğlence sektörü ve çeşitli ilgili alanlarda yer alırlar.

Mezunlar Başarı Öyküleri

Wartburg mezunları tatmin edici işler buluyor ve en yüksek lisans ve profesyonel okullara kabul ediliyor. Wartburg mezunları 50 ABD eyaletinde ve 70'in üzerinde yabancı ülkede bulunabilir. Aşağıda, Gazetecilik ve İletişim Bölümü'nden Wartburg mezunlarının geçmişte sahip oldukları pozisyonların sadece bir örneği bulunmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Sanat Bölümü, Wartburg öğrencilerine görsel dünya ve tasarımıyla ilgili disiplin ve yaratıcı anlayışla iletişim kurma yeteneği sağlar. Takdir, tecrübe ve prodüksiyon saye ... [+]

Sanat Bölümü, Wartburg öğrencilerine görsel dünya ve tasarımıyla ilgili disiplin ve yaratıcı anlayışla iletişim kurma yeteneği sağlar. Takdir, tecrübe ve prodüksiyon sayesinde sanat öğrencileri yaratıcı ve eleştirel yeteneklerini geliştiriyor ve bu yeni yetenekleri sanat eserleri yaratarak paylaşıyorlar.

Sanat Bölümü, geleneksel ve teknoloji tabanlı medyada çeşitli akademik ve stüdyo kursları sunmaktadır. Sınıfların sınırlı boyutu ve öğretim üyelerinin açık tutumları, bireysel ilgi ve yakın çalışma ilişkisini teşvik eder. İleri düzey kurslar ve bağımsız çalışmalar sayesinde, öğrenciler kişisel ilgi alanlarını takip edebilirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Eğitimde bir derece heyecan verici fırsatlar sunuyor. Wartburg'da eğitim derecesi, olağanüstü sınıf deneyimleri sunuyor. Profesyonel hizmet ve liderlik hayatında etkili v ... [+]

Eğitimde bir derece heyecan verici fırsatlar sunuyor. Wartburg'da eğitim derecesi, olağanüstü sınıf deneyimleri sunuyor. Profesyonel hizmet ve liderlik hayatında etkili ve yansıtıcı bir öğretmen olmak için yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Okul öncesi eğitimden 12. sınıfa kadar her düzeyde eğitimde iş fırsatları bulacaksınız.

Eğitimde uzmanlaşarak, çeşitli sınıf ortamlarında çocuklarla çalışabilir, bir içerik alanına ilginizi paylaşabilir ve geleceği etkileyebilirsiniz. Çocuk edebiyatı, okuryazarlık, okuma, müfredat, eğitim psikolojisi, erken çocukluk eğitimi, insan ilişkileri, çok kültürlü çalışmalar, öğretim stratejileri ve yöntemleri, eğitim teknolojisi, saha yerleşimleri ve özel eğitim konularını keşfedebilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Çalışmalar dil yeterliliğinizi arttırmak ve sizi İspanyol kültürüne kaptırmak için tasarlanmış uluslararası deneyimlerle şekillenir. ... [+]

genel bakışİspanyol BinbaşıÇalışmalar, dil yeterliliğinizi arttırmak ve sizi başka bir kültüre sokmak için tasarlanmış uluslararası deneyimlerle şekillenir.Başka bir kültürün derinlemesine incelenmesi ve uzun bir süre boyunca yurtdışında yaşamak, diğer kültürlerin dünyayı nasıl gördüğüne ve Amerikan kültürünü daha iyi anladığına dair size bir fikir verecektir.Dönem

Öğrencilerin dört hafta yurtdışında geçirdikleri, fakülte önderliğindeki gezileri tarihsel ve kültürel önem taşıyan yerlere yoğunlaştırdığı bir Mayıs dönemi deneyimine katılın.

Mayıs dönemi boyunca, İspanyol binbaşı ve reşit olmayanlar, kültürel ilgi alanları ve Heredia, Kosta Rika'da eğitim alanlarını ziyaret ediyorlar; Fransızca / Fransızca çalışmaları binbaşı ve reşit olmayanlar Paris'teki bir dil enstitüsüne seyahat eder; Alman / Alman çalışmaları binbaşı ve reşit olmayanlar Almanya'daki çeşitli şehirleri ziyaret ediyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ispanyolca,Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Wartburg College eğitimin bir parçası olarak, şimdi iş dünyasına karşı çıkan birçok etik sorunla çalışacaksınız. Zor kararların arkasında durmak ve arkasında durmak ve bi ... [+]

Wartburg College eğitimin bir parçası olarak, şimdi iş dünyasına karşı çıkan birçok etik sorunla çalışacaksınız. Zor kararların arkasında durmak ve arkasında durmak ve birçok işveren tarafından aranan uygulamalı deneyim kazanmak için hazırlıklı olursunuz.

Ayrıca, günümüzün hızlı iş ortamında kamusal veya özel muhasebe, finans, uluslararası iş, devlet hizmetleri, sağlık yönetimi, pazarlama ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar gibi alanlarda kariyer fırsatları bulacaksınız.

İşletme yönetimi, muhasebe ve ekonominin birçok alanında deneyim ve uzmanlığa sahip profesörlerin öğrettiği küçük sınıflardan yararlanacaksınız. Fakülte üyeleri, sınıf içi deneyimler, stajlar, örnek olay incelemeleri ve lisansüstü araştırmalar yaparak, kariyer sahibi olmaları ve aktif yurttaşlık için akıl hocalığı yapmaktadırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Kimya, bilim ile ilgili birçok meslekte başarı için hazırlar. Son teknoloji ürünü bir Bilim Merkezi'nde öğrenme fırsatınız var. Uygulamalı deneyime sahip kişiler arayan ş ... [+]

Saygın Bir Program

Kimya, bilim ile ilgili birçok meslekte başarı için hazırlar. Son teknoloji ürünü bir Bilim Merkezi'nde öğrenme fırsatınız var. Uygulamalı deneyime sahip kişiler arayan şirketler, kuruluşlar ve kurumlar Wartburg kimyası ve biyokimya mezunlarını aramaktadır. Bölüm yüzde 100 yerleştirme oranına sahiptir. Deneyim ve araştırma Wartburg kimya programının kalbinde yer almaktadır. Kampüste öğrenciler, ders çalışmalarında ve bireysel araştırmalarda modern enstrümantasyon kullanırlar. Kimya öğretim üyeleri etkili öğretmenler ve danışmanlardır ve küçük sınıflar, fakülte ve öğrencilerin iyi tanışmalarını sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Zorlu ödev, pratik uygulamalar ve problem çözme için bir tutkunuz varsa, matematikte Lisans Diploması harika bir seçenek olabilir. Matematik, bilgisayar bilimi ve fizik a ... [+]

Zorlu ödev, pratik uygulamalar ve problem çözme için bir tutkunuz varsa, matematikte Lisans Diploması harika bir seçenek olabilir.

Matematik, bilgisayar bilimi ve fizik arasında güçlü bir karşılıklı ilişki keşfedeceksiniz, bu da öğrencinin beceri ve ilgi alanları için doğru programı bulmasına yardımcı olmak için fakültenin uzun soluklu odağını yansıtacaktır. Bölüm, dersleri laboratuar etkinlikleri, pratik stajlar ve öğretim ve liderlik fırsatları ile birleştirir. Kurslar, kişilerarası iletişim becerilerinizi geliştirirken zorlu projeleri ele almanızı sağlayan derinlemesine grup etkinliklerine vurgu yapar. Bu deneyimler gelecekteki istihdam veya lisansüstü çalışma için sağlam bir temel sağlayacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Wartburg College , Ulusal Müzik Okulları Birliği'nin (NASM) akredite, kurumsal bir üyesidir. Amerikan Müzik Terapisi Derneği (AMTA) onaylı müzik terapi derece programını ... [+]

Wartburg College , Ulusal Müzik Okulları Birliği'nin (NASM) akredite, kurumsal bir üyesidir. Amerikan Müzik Terapisi Derneği (AMTA) onaylı müzik terapi derece programını tamamlayan öğrenciler, Müzik Terapistleri Sertifikasyon Kurulu (CBMT) tarafından kurul sertifikası almaya hak kazanırlar. Wartburg, Iowa'da müzik terapisi dalında uzmanlaşan tek özel üniversitedir. Müzik Eğitimi Lisans veya Müzik Eğitimi / Müzik Terapisi Lisans derecesi tamamlanması, Iowa eyaletinde eğitim lisansı yol açar.

Müzik Lisans Diploması müzik alanında size çeşitli kariyer seçenekleri sunar. Bir müzik mayasını bir başka büyük veya küçük alanla birleştirmenizi sağlayan genel müzik ana bölümünü seçebilirsiniz. Ya da müzik ve din alanında dersleri birleştiren Kilise Müzik parkurunu seçebilir, kiliselerde önde gelen müzik programlarına hazırlanmak için veya lisansüstü okulda daha fazla eğitim almak için.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Wartburg'daki nörobilim bilimi, öğrencileri biyoloji ve psikolojinin kesişimine maruz bırakan ve onları diğer ilgi alanlarına bağlamaya teşvik eden disiplinler arası bir ... [+]

Nörobilimciler beyin ve sinir sisteminin nasıl çalıştığını inceler. Hızla büyüyen alan, çevremizi nasıl algıladığımız, bu ortamla hayvanlar arasında nasıl etkileşim kurduğumuz ve bu süreçte neyin ters gidebileceği gibi sorulara cevap aramaya çalışıyor. Wartburg'daki nörobilim bilimi, öğrencileri biyoloji ve psikolojinin kesişimine maruz bırakan ve onları diğer ilgi alanlarına bağlamaya teşvik eden disiplinler arası bir majördür. Nörobilim geniş bir alan ve öğrenciler ileri araştırma kursları ve çeşitli seçmeli dersler aracılığıyla kendi ilgi alanlarına odaklanma olanağına sahiptir. Nörobilim binbaşı nörobilim araştırma, ilaç, fizik tedavi, mesleki terapi, psikiyatri, farmakoloji, bilişsel psikoloji, robotik, bilim yazma ve daha birçok alanda kariyer peşinde olabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Bir siyaset bilimi, kamu politikası oluşturma, hukuk, şehir planlaması, uluslararası ticaret, diplomatik hizmet ve siyasi kampanyalarda kariyer veya ileri eğitim için haz ... [+]

Bir siyaset bilimi, kamu politikası oluşturma, hukuk, şehir planlaması, uluslararası ticaret, diplomatik hizmet ve siyasi kampanyalarda kariyer veya ileri eğitim için hazırlık sunar.

Siyaset bilimi büyük bölümü Sosyal Bilimler Bölümü aracılığıyla ulaşılabilir. Sosyal bilimler kursları, Amerika Birleşik Devletleri ve yurtdışında saha gezileri ve kampüs dışı çalışma içeren, proje tabanlı kurs ve orijinal bilimsel araştırma için fırsatlar sunar. Son yıllarda, psikoloji öğretim üyeleri ve öğrenciler ebeveynlik ve kişilik, hafıza süreçleri, stres ve uyum gibi konuları araştırdılar. Buna ek olarak, öğrenciler insan hakları, demokratikleşme çalışmaları, sivil söylem ve hizmet öğrenimi araştırmalarında fakülte yardımcı oldular.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Sosyoloji bölümü, öğrencilere topluma ve kamu ve özel sektörde çok çeşitli kariyerlere ya da yüksek lisans eğitimine ömür boyu kişisel bir bağlılık için hazırlar. Sosyolo ... [+]

genel bakış

Sosyoloji bölümü, öğrencilere topluma ve kamu ve özel sektörde çok çeşitli kariyerlere ya da yüksek lisans eğitimine ömür boyu kişisel bir bağlılık için hazırlar. Sosyoloji bölümü, Sosyal Bilimler Bölümü aracılığıyla kullanılabilir. Sosyal bilimler kursları, Amerika Birleşik Devletleri ve yurtdışında saha gezileri ve kampüs dışı çalışma içeren, proje tabanlı kurs ve orijinal bilimsel araştırma için fırsatlar sunar.

Kriminoloji / Ceza Adalet KonsantrasyonuCeza adalet sistemindeki mevcut zorlukları ve geleceği için alacağı yönleri anlamak.Hızla değişen bir tarza içgörü kazandırmak için özgün araştırmayı tasarlayın ve yürütün.Toplum hizmeti ve hizmet öğrenme etkinliklerine katılın.Ceza adalet sistemi ile ilgili saha deneyimlerine katılır.Ceza adalet sistemi ile ilgilenen ve ilgilenen farklı bir grup insanla çalışın ve etkileşim kurun.Ceza adaleti alanında mevcut geniş kariyer yelpazesi hakkında bilgi edinin.Program Hedefleri... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Çevresel Bilimler ve Çalışmalar, doğal ve sosyal bilimlere dayanan, iki disiplini (bilim ve çalışma) disiplinler arası bir programdır ve öğrencilere çoklu disiplinlerin e ... [+]

genel bakış

Çevresel Bilimler ve Çalışmalar, doğal ve sosyal bilimlere dayanan, iki disiplini (bilim ve çalışma) disiplinler arası bir programdır ve öğrencilere çoklu disiplinlerin entegrasyonunun anlaşılmasını ve uygulanmasını sağlamak için tasarlanmışlardır. Doğal dünyanın geri kalanıyla insan varlığı.

Çevresel Bilimler ve Çalışmalar, doğal ve sosyal bilimlere dayanan, iki disiplini (bilim ve çalışma) disiplinler arası bir programdır ve öğrencilere çoklu disiplinlerin entegrasyonunun anlaşılmasını ve uygulanmasını sağlamak için tasarlanmışlardır. Doğal dünyanın geri kalanıyla insan varlığı.

Öğrenci Araştırma ÖrnekleriFamilya Minnows'larında 17-a Etinilestradiol'ün Histolojik Etkilerinin Araştırılması (Pimephales promelas)Amfibi Refugia Olarak Golf Derslerinin ve Diğer Kentsel Yeşil Alanların KullanımıBailey'nin Doğu Woodrat'ın (Neotoma floridana baileyi) Kontrollü Yangın Yönetim Rejimine verdiği tepkiKuzeydoğu Iowa'daki tehdit altındaki arvicoline kemirgenlerin durumu: Habitat kalitesi ve mevcudiyeti arasındaki ilişkilerDoğu Massasauga Rattlesnake'nin (Sistrurus catenatus catenatus) İzole Edilmiş Bir Populasyonunda İntra-Populasyon Genetik Varyasyonunun AnaliziWartburg'da Sürdürülebilirlik... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Çevresel Bilimler ve Çalışmalar, doğal ve sosyal bilimlere dayanan, iki disiplini (bilim ve çalışma) disiplinler arası bir programdır ve öğrencilere çoklu disiplinlerin e ... [+]

Çevresel Bilimler ve Çalışmalar, doğal ve sosyal bilimlere dayanan, iki disiplini (bilim ve çalışma) disiplinler arası bir programdır ve öğrencilere çoklu disiplinlerin entegrasyonunun anlaşılmasını ve uygulanmasını sağlamak için tasarlanmışlardır. Doğal dünyanın geri kalanıyla insan varlığı. Çevre Bilimi ve Çalışmaları Bölümler, doğal kaynakların korunması, çevre bilimi, çevre hukuku, yenilenebilir enerjiler, kentsel planlama ve çevre politikası gibi alanlarda kariyer yapmaya hazırdır. Öğrenciler interaktif seminerlere katılırlar, ya bir fakülte üyesinin rehberliği altında bağımsız araştırma yaparlar ya da uygun bir stajyerliğe katılırlar ve Mayıs dönemi dersleri alan biyolojisinden faydalanmaları teşvik edilir. Çevresel çalışmalarda bir minör de mevcuttur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Wartburg College

İşverenler bugün sadece teknik olarak yetkin olan mühendisler arıyorlar. Etkin bir şekilde yazabilen ve konuşabilen, takım oyuncusu olan ve “büyük resmi” görebilen mezunl ... [+]

Değişen Dünya için Benzersiz Bir Müfredat

İşverenler bugün sadece teknik olarak yetkin olan mühendisler arıyorlar. Etkin bir şekilde yazabilen ve konuşabilen, takım oyuncusu olan ve “büyük resmi” görebilen mezunlar arıyorlar. Bunlar Wartburg'un mezun olduğu mühendisler. Üniversite müfredatından farklı olarak, Wartburg'un Mühendislik Bilimi programı, dar uzmanlaşma üzerinden arka planın genişliğini vurgular. Diğer birçok liberal sanat kolejindeki mühendislik programlarının aksine, program, sanayi istihdamını aramadan önce başka bir kurumda daha fazla çalışma gerektirmeyen dört yıllık bir lisans derecesidir.

Wartburg'daki Mühendislik Bilimi, size eşsiz bir kombinasyon sunmak için tasarlanmıştır:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Wartburg College

Wartburg College , Ulusal Müzik Okulları Birliği'nin (NASM) akredite, kurumsal bir üyesidir. Amerikan Müzik Terapisi Derneği (AMTA) onaylı müzik terapi derece programını ... [+]

genel bakış

Wartburg College , Ulusal Müzik Okulları Birliği'nin (NASM) akredite, kurumsal bir üyesidir. Amerikan Müzik Terapisi Derneği (AMTA) onaylı müzik terapi derece programını tamamlayan öğrenciler, Müzik Terapistleri Sertifikasyon Kurulu (CBMT) tarafından kurul sertifikası almaya hak kazanırlar. Wartburg, Iowa'da müzik terapisi dalında uzmanlaşan tek özel üniversitedir. Müzik Eğitimi Lisans veya Müzik Eğitimi / Müzik Terapisi Lisans derecesi tamamlanması, Iowa eyaletinde eğitim lisansı yol açar.

Dereceler ve Majörler

Müzik Eğitimi Lisans derecesi, K-12 müzik sertifikasyonu için Iowa Eğitim Departmanının gereksinimlerini karşılar. Bu, ilköğretim genel müzik sınıfında öğretmenlik yapmayı veya ortaokul veya lise seviyesinde bir grup, koro veya orkestra ortamında öğretmenlik yapmayı öğrenir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Wartburg College

Müzik Terapisi Müzik Lisans derecesi, Kurs-Sertifikalı Müzik Terapisti olmak için hak kazanmak için Amerikan Müzik Terapisi Derneği tarafından belirlenen gereksinimleri i ... [+]

Wartburg College , Ulusal Müzik Okulları Birliği'nin (NASM) akredite, kurumsal bir üyesidir. Amerikan Müzik Terapisi Derneği (AMTA) onaylı müzik terapi derece programını tamamlayan öğrenciler, Müzik Terapistleri Sertifikasyon Kurulu (CBMT) tarafından kurul sertifikası almaya hak kazanırlar. Wartburg, Iowa'da müzik terapisi dalında uzmanlaşan tek özel üniversitedir. Müzik Eğitimi Lisans veya Müzik Eğitimi / Müzik Terapisi Lisans derecesi tamamlanması, Iowa eyaletinde eğitim lisansı yol açar.

Müzik Terapisi Müzik Lisans derecesi, Kurs-Sertifikalı Müzik Terapisti olmak için hak kazanmak için Amerikan Müzik Terapisi Derneği tarafından belirlenen gereksinimleri ile uyumlu kursunu tamamlamak isteyenler için sunulmaktadır. Kurul sertifikası sınavına girmeden önce altı aylık staj sonrası ders çalışması gereklidir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Waverly
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Wartburg. Worth It

Wartburg College: You are Welcome Here

Wartburg College
Address
100 Wartburg Blvd.
50677 Waverly, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 800-772-2085